• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

ciągłe uczucie zimna Dodaj do ulubionych

• IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.07, 10:43
    Od czego to może być? Ostatnio ciągle mi zimno.W domu nagrzane,a mi
    zimno.Temp nie mam.Pod kołdrą nie mogę się zagrzać.Wczoraj zasypiałąm z
    poduszką elektryczną.Czy to coś może być z hormonami...
    Edytor zaawansowany
    • 10.02.07, 11:18
      zbadaj sobie hormony tarczycy
      przy odchudzaniu też może być tak zimno
      • 12.02.07, 13:31
        oprócz hormonów, to rónież może być niskie ciśienie, niska temperatura ciała
        oraz problemy zkrążeniem.
        Jakie masz ciśnienie, aką zazwyczaj temperaturę ciała. Czy masz często zimne
        dłonie i stopy?
        --
        Kryminały i sensacje
        • 12.02.07, 13:39
          Też stawiałabym na tarczycę (zawsze warto zbadać). A co do temperatury własnej
          ciała, to wydaje mi się, że jest odwrotnie (tj jak masz niższą, to jest ci
          cieplej - w końcu jak masz gorączkę to jest ci raczej zimno). Znam pana, który
          w zamierzchłych czasach miał robioną operację na otwartym sercu. Kiedyś nie
          było takiej aparatury jak kiedyś i pacjentowi maksymalnie obniżało się
          temperaturę (żeby spowolnić wszelkie procesy życiowe). Poprostu podczas
          operacji leżał w lodzie. Podobno jako "pamiątkę", oprócz blizny rzecz jasna ;-
          ), ten pan ma trochę niższą temperaturę własną ciała. Zawsze jest mu dużo
          cieplej niz reszcie, no i biorąc pod uwagę wiek wygląda fantastycznie wink))).
          Ale to może przypadek. Lekarze wypowiedzcie sie proszę!
          • 12.02.07, 14:45
            > ciała, to wydaje mi się, że jest odwrotnie (tj jak masz niższą, to jest ci
            > cieplej - w końcu jak masz gorączkę to jest ci raczej zimno).
            ano nie do końca masz rację.
            moja zwyczajowa temperatura to ok. 35 stopni, rano poniżej, wieczorem nawet do
            36 czsem docodzi.
            I zazwyczaj bardzo marznę. Wolę żeby było cieplutko w pomieszczeniu.
            Przy gorączce powyżej 40 stopni byo mi zimno dopiero gdy dostałam dreszczy,
            przy 39 bylo mi gorąco...
            tarczycę mam zdrową.

Podobnie ma większość kobiet z naszej rdziny, marzniemy i mamy niską
            temperaturę ciala. ęska część rodziny za t ma zazwyczaj ok. 37 i wiecznie im
            gorąco. Jest to plus, bo świetnie służą w nocy jako rozgrzewające
            termofory... smile
            --
            Kryminały i sensacje
    • 13.02.07, 23:11
      Mam to samo. Spie pod 2-ma koldrami. Czasem mam temperature 36.0
      --
      Kobieta wierna sobie straci mezczyzne albo prace. JF
    • 13.02.07, 23:22
      A wysypiasz się? Nie cierpisz na anemię? Zarówno w pierwszym, jak i w drugim
      przypadku - możliwe są takie objawy.
    • Gość: kara IP: *.loonar.pl 14.02.07, 00:07
      mi tez jest zawsze zimno. mam niskie cisnienie(90/60). zawsze zimne i sine
      dlonie i stopy. To uciązliwe bardzo uncertain
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.