Dodaj do ulubionych

stres, nerwy

IP: *.loonar.pl 05.03.07, 13:59
Nie potrafię radzić sobie ze stresem. Każda sytuacje mnie przerasta, jestem
młodą dziewczyną i pobyt w szkole jest stresujący. Boje się panicznie i
wstydze zarazem. Jak uwierzyc w siebie i swoje mozliwosci? Stres bardzo
utrudnia mi zycie. Biore magnez ale nic nie pomaga sad
Obserwuj wątek
    • lilith76 Re: stres, nerwy 05.03.07, 14:20
      Najprościej brać środki uspokajające.
      Lepiej pójść na jakieś warsztaty psychologiczne walki ze stresem, nauczyć się relaksacyjnego oddychania.
      Spróbuj też afirmacji - pisz sobie na kartkach i rozklejaj wszędzie zdania typu "Uda mi się", "Jestem watrościowa" (sama musisz jakieś stworzyć). Podobno jak coś się często czyta i bez przerwy wpada w oko, to można w to uwierzyć wink
      Ja też kiedyś specjalnie wchodziłam w sytuacje stresowe żebyten stres oswajać. Teraz się otrzaskałam, ale pamiętam ile rzeczy sprawiało, że miałam ściśnięte gardło.

--
      Co to jest bałagan w domu faceta?
      Feng Shui
    • Gość: kurczak Re: stres, nerwy IP: 85.195.119.* 05.03.07, 15:48
      ja jestem sceptycznie nastawiona do wszelkich środków uspokojajacych, ale może
      rzeczywiscie czasami sa jedyna pomoca. spróbuj. mozesz tez zapisac sie na joge
      (nalezy sie lapac kazdej deski ratunku). mi np. pomaga na stres bardzo. w pracy
      spotykam sie z mnóstwem ludzi. nigdy nie byłam towarzyska i jestem cała w
      nerwach przed każdym spotkaniem, a czasami mam nawet po 3 dziennie. po taki dniu
      byłam po prostu wypluta sad ale właśnie zapisałam się na jogę i radze sobie
      lepiej ze stresem. u mnie jeszcze było to o tyle uciążliwe, że (jeszcze jak nie
      brałam Lacibiosu femina, bo po tym dolegliwosci zniknęły na szczescie) przy
      okazji stresu dostawałam grzybicy intymnych... to dopiero była jazda, bo jeszcze
      bardziej czułam się nieswojo, jak czułam że mi taki serek wiecznie wypływa uncertain
      masakra.
      ps. i codziennie z rańca bierz głeboki wdech, wyprostuj sie, spójrz w lustro i
      powiedz sobie, że jestes fajną dziewczyną smile wiem, ze to trudne. mysle, ze jak
      znajdziesz osobę, która zacznie Cie dowartościowywać, to też się to powinno
      troche zmienić..
      pozdr 4 You
      • Gość: lidka Re: stres, nerwy IP: 82.139.45.* 08.03.07, 10:21
        moim zdaniem trzeba koniecznie wyjsc z domu do ludzi, nie bac sie ich ,przec do
        przodu-mimo,ze czasami kontakty z innymi nie zawsze sa mile.Ale przeciez nie
        wszyscy musza Cie lubic,tak samo jak napewno Ty nie wszystkich darzysz
        sympatia.Musisz to zaakceptowac i zauwazac raczej pozytywne strony zycia.Powiedz
        sobie ze masz w sobie wiele wartosci pozytywnych,pielegnuj ich i p a m i e t a
        j musisz siebie szanowac pod kazdym wzgledem bo od tego zalezy jak inni beda Cie
        postrzegac,a co za tym idzie- od tego zalezy Twoje samopoczucie.Dobrym
        rozwizaniem jest tez fitnes club,tam rozladujesz swoje napiecia,chociaz na
        chwile zapomnisz o stresie no i bedziesz miedzy ludzmi. P O W O D Z E N I A

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka