Dodaj do ulubionych

problemy z cerą po odstawieniu pigułek-pomocy

IP: 82.177.0.* 02.04.07, 15:02
Czy któraś z Was tak miała? Brałam regulon przez jakieś 1,5 roku. Odstawiłam
ze względu na moje naczynka, ale mam teraz spore problemy z cerą. Jak długo
to może trwać? Co z tym robić i jak leczyć. Pigułki odstawiłam 3 miesiace
temau? Co Wy na to?
Edytor zaawansowany
  • Gość: olla IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.07, 22:24
    tez tak mialam, odstawilam tabletki po jakis 3latach brania ze wzgledu na cala
    palete skutkow ubocznych- po jednych bolace piersi, po drugich zerowe libido,
    po jeszcze innych suchosc oczu i nietolerancja szkiel kontaktowych, ech, dlugo
    by wymieniacindifferent nie bralam 8 miesiecy, w tym czasie wygladalam po prostu
    strasznie- ropne, bolace gule, okropnosc!dodam, ze przed rozpoczeciem brania
    tabletek nie mialam problemow z cera. Leczylam sie u dermatologa roznymi
    antybiotykami- mascie, zele, robione papki...w koncu dalam sobie spokoj, bo nic
    nie pomagalo. Skapitulowalam i wrocilam do tabletek, przy okazji zmienilam
    ginekologa i mam idealnie dobrane tabletkismile wiec nie dosc, ze cera sie
    poprawila w ciagu 2-3 miesiecy i teraz nie mam juz nawet sladow, to jeszcze
    wreszcie, po raz perwszy, nie mam zadnych skutkow ubocznych po tabletkach anty,
    a naprawde watpilam, ze to mozliwe!
    moja rada: wybierz sie do dobrego dermotologa. Nie eksperymentuj sama, bo
    stracisz czas i pieniadze. No i musisz sie uzbroic w cierpliwosc. Ja jej mialam
    za malo...
    po drugie: moze zmien ginekologa, zrob porzadne badania i moze uda sie Wam
    dobrac tabletki anty? chociaz problemow z naczynkami nigdy nie mialam, wiec nie
    znam sie na tym.
  • anula36 03.04.07, 08:38
    mnie skora szalala jakies pol roku po odstwieniu, stada ropnych wypryskow jak u nastolatki, doprowadzilam do zadowalajacego stanu leczeniem u dermatologa+ kosmetyczka i calkowita zmiana kosmetykow- najpierw na p/ tradzikowe potem hypoalergiczne.
    --
    forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=29736
  • Gość: nina IP: 82.177.0.* 03.04.07, 09:57
    Tylko, że ja nie chce wracać do tabletek. Mi po prostu nie służą. I póki jakoś
    będę jeszcze panowała nad swoją cerą, to nie będę łykała. Wczoraj kupiłam
    preparat "ACNO" - zestaw witamin i minerałów na trądzik, kosmetyki też
    zmieniłam na nawilżajace i hypoalergiczne, miejscowo przeciwtrądzikowe. Idę do
    gina i poproszę o badania hormonów męskich. Zobaczymy, co wtedy. Ah te piguły,
    a przd nimi nie miałam problemów z cerą! Spróbuję to jakoś przetrwać.
  • Gość: agaP IP: *.chello.pl 03.04.07, 10:12
    też odstawiłam trzy miesiące temu i pojaiwają mi się pierwsze pryszcze (malo
    ich, ale za to konkrentne) od 5 lat....
    Nie ejst fatalnie, więc nie przeżywam tego i nie obawiam się pełnego wykwitu, bo
    nawet jak byłam nastolatką syfków miałam dośc mało (cera chyba nie moze sie
    radykalnie pogorszyć, tylko wrócić do naturalnej kondycji, prawda?)

    zakupiłam korektor smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka