IP: *.mos.gov.pl 14.06.07, 15:25
Tak się zastanawiam, bo biorę tabletki już ładnych parę lat, ale pierwszy raz
zdarza mi się taki skąpy okres. W sumie jeden dzień troche silniejszego
krwawienia, a teraz to juz lekkie plamienie, sama nie wiem czego to zasługa
albo wina. Czy zmiana trybu życia (regularna siłownia) może spowodować takie
ograniczenie ilości krwawienia? Sama nie wiem.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Tania IP: *.m.pppool.de 14.06.07, 17:23
    pewnie i to i to.. przeciez okres gdy bierzesz pigulki nie jest tym okresem
    naturalnym, jest to sztuczne krwawienie i nie zawsze bedzie obfite badz takie
    jakie wystepuje gdy tabletek sie nie bierze.. a ostre treningi i wysilek
    fizyczny tez sprzyja ilosci krwawien.. zauwaz, ze kilkuletnie przyjmowanie
    syntetycznych hormonow na pewno nie sprzyja naturalnosci i normalnosci pracy
    organizmu, mysle, ze nie ma potrzeby sie martwic, chyba ze sytuacja zacznie sie
    powtarzac, a moze warto zrobic przerwe w pigulkach?Choc nie mnie doradzac..
    zalezy jak dlugo bierzesz...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka