• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

gałki dopochwowe vagical

• IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.07, 16:21
    czesc dziewczyny mam pytanie czy ktoras z wasz stosowała moze gałki
    dopochwowe o nazwie vagical? zastanawiam sie czy je kupic
    Edytor zaawansowany
    • 14.07.07, 16:36
      dobre. polecam. nie wylecza, ale ukoja. po kuracji klotrimazolem czy innym
      odgrzybiaczem, vagical koi i dziala troche przeciwzapalnie. warto miec.
      niedrogie, jakies 10-14 zlotych, ale dramatycznej zmiany sie nie uswiadczy,
      choc ulga jest.
      • Gość: Kratka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.07, 22:36
        a vagical to nie jest to z nagietkiem? na mnie nie działały sad ale na mnie
        niewiele co działa, dobrze, że Lacibios Femina jakieś efekty przynosi. W każdym
        razie po jakiejś kuracji to chyba lepiej właśnie się lacibiosem jakis czas
        przeleczyć.
        • 15.07.07, 22:54
          tak, z nagietkiem. to troche pomaga, ale nie ma co snuc nadziei na wyleczenie.
          jak troche swedzi, to po tym przejdzie. ale, gdy troche bardziej dokucza tu i
          owdzie, lepiej kapsulki lactovaginal czy inne z paleczkami kwasu mlekowego. jak
          juz mocno... nie ma zmiluj.. clotrimazol czy inne globulki na recepte. a potem
          mozna wrocic do tych nagietkow i kapsulek mlecznych..
    • Gość: madzia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.07.07, 15:18
      ja teraz kupiłam jestem po 3 globulce i jestem zadowolona do tego Lacibios oczywiście, na mnie niewiele co dziala wiec nie jest zle
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.