castagnus - skutki uboczne? Dodaj do ulubionych

  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Czy zazywanie leku o nazwie castagnus moze powodowac jakiekolwiek skutki
    uboczne?
    • Może skonkretyzuje moje pytanie. 6 dni temu dostałam okres i - ponieważ zwykle
      na kilka dni przed dość mocno bolały mnie piersi - zdecydowałam się brać
      castagnus. Okazało się jednak, że teraz, jakieś 2 dni po skończeniu okresu
      piersi zaczęły mnie pobolewac, mimo że nigdy wcześniej się to nie zdarzyło. Czy
      zatem jest możliwe, że tak w moim przypadku działa castagnus? Będę bardzo
      wdzięczna za odpowiedź.
      • Twoj list przypomnial mi, ze ja mam cos podobnego. Od kiedy biore castagnus (3.
        miesiac), nie bola mnie piersi przed okresem, ale wlasnie po. Z tym ze dla mnie
        najwiekszym problmem zwiazanym z tym lekiem sa mdlosci. O ile mozna to wiazac z
        tym lekiem.
        Mimo wszystko i tak jestem zadowolona z jego dzialania. Od polowy cyklu czulam
        sie zawsze, jakbym juz miala okres, a teraz jest duzo lepiej. Tina

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.