Dodaj do ulubionych

castagnus - skutki uboczne?

25.06.03, 13:05
Czy zazywanie leku o nazwie castagnus moze powodowac jakiekolwiek skutki
uboczne?
Edytor zaawansowany
  • 25.06.03, 14:37
    Może skonkretyzuje moje pytanie. 6 dni temu dostałam okres i - ponieważ zwykle
    na kilka dni przed dość mocno bolały mnie piersi - zdecydowałam się brać
    castagnus. Okazało się jednak, że teraz, jakieś 2 dni po skończeniu okresu
    piersi zaczęły mnie pobolewac, mimo że nigdy wcześniej się to nie zdarzyło. Czy
    zatem jest możliwe, że tak w moim przypadku działa castagnus? Będę bardzo
    wdzięczna za odpowiedź.
  • 27.06.03, 18:43
    Twoj list przypomnial mi, ze ja mam cos podobnego. Od kiedy biore castagnus (3.
    miesiac), nie bola mnie piersi przed okresem, ale wlasnie po. Z tym ze dla mnie
    najwiekszym problmem zwiazanym z tym lekiem sa mdlosci. O ile mozna to wiazac z
    tym lekiem.
    Mimo wszystko i tak jestem zadowolona z jego dzialania. Od polowy cyklu czulam
    sie zawsze, jakbym juz miala okres, a teraz jest duzo lepiej. Tina

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.