Dodaj do ulubionych

GYNALGIN-STOSOWANIE

03.09.03, 20:49
Wykryto u mnie nadżerkę i p. doktor przepisała mi gynalgin. Czy to jest dobry
lek na nadżerkę? W ulotce nic nie pisze na temat nadżerki.
I jeszcze jedno. Gdy używam tych tabletek (dopochwowo) odczuwam znaczny
dyskomfort, tzn. obfiice wypływa ze mnie ta tabletka, a nawet po podmyciu się
czuć nadal jej nieprzyjemny zapach, co znacznie uniemozliwia mi współżycie,
jest to dość krępujące.... Może, więc używam ich niepoprawnie?
Edytor zaawansowany
  • 03.09.03, 21:26
    Niestety tak jest z globulkami, że podczas ich stosowania częściowo wypływają.

+Co do współżycia, to moim skromnym zdaniem raczej bym je odradzała podczas
    kuracji lekami dopochwowymi. Wstrzemięźliwość na ten czas nie zaszkodzi, aby
    były rezultaty. Dziwne, że ginekolog nie zwrócił na to uwagi.
  • 03.09.03, 21:52
    czanya napisała:

> Niestety tak jest z globulkami, że podczas ich stosowania częściowo wypływają.
    >
    > +Co do współżycia, to moim skromnym zdaniem raczej bym je odradzała podczas
    > kuracji lekami dopochwowymi. Wstrzemięźliwość na ten czas nie zaszkodzi, aby
    > były rezultaty. Dziwne, że ginekolog nie zwrócił na to uwagi.
    No właśnie lekarz nic nie powiedział, o tym by sie powstrzymać... A z drugiej
    strony słyszałam też, że nie jest to konieczne...
  • 04.09.03, 15:40
    ja wlasnie tez jestem w trakcie leczenie nadżerki. Lekarka zapisala mi jakies
    tabletki MAcmiror czy cos (37 zł opakowanie) a potem mam brac Sterovag. W tych
    pierwszysch jest napisane ze sa na grzybice a te drugie na grzybice i nadzerke.
    Niestety urok brania tych tabletek jest taki ze zawsze beda wyplywac (no skoro
    sie je tam wciska smilePoza tym na pewno nie mozna wspolzyc w trakcie
    przeprowadzania kuracji
    Pozdrawiam
  • 04.09.03, 17:03
    Stosowalam Gynalgin i wydajee mi się,ze nawet w ulotce jest zaznaczone aby nie
    współżyć w trakcie stosowania
    Osobiście nie miałam problemow z wypływaniem,ale słyszałam, że zdarza się (tak
    samo jak dyskomfort-czucie że globulka tam siedzi) przy zbyt płytkim włożeniu
    Gynalgin jest bardzo często stosowany właśnie przy nażerkach,aby zachamowac
    rozwój stanu zapalnego
  • 04.09.03, 18:10
    Wracając do "wypływania", najlepiej zakładć globulki na noc, wtedy nie czuć
    dyskomfortu, jak coś sobie płynie smile) , a na dzien mozna włożyć wkładkę...
  • 04.09.03, 18:27
    to lek na stany zapalne, a nie na samą nadżerke. wypływać musii koniec. taki
    urok. pachnie wyjątkowo brzydko. jeśli chodzi o stosunki w trakcie kuracji to
    mi je odradzano. zadziałał skutecznie.
    --
    gg:3690978
  • 06.09.03, 22:43
    Tabletkę przed załoz.eniem do pochwy należy zmoczyć w wodzie- no i w takeij
    suytuacji lepiej nie współżyć- nie wiem czy objawy- chodzi o upławy i zapach
    po współżyciu nie są racej zwiazane z zakażeniem, a nie stosowaniem gynalginu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.