Dodaj do ulubionych

ginekolog w Medicover

10.09.03, 20:49
Chciałam się wybrać do Medicoveru (na Mokotowie) do ginekologa. Niestety nie
znam tam żadnego lekarza. Czy może ktoś z was polecić mi kogoś godnego
zaufania, sprawdzonego i przy tym jeszcze sympatycznego smile) Najchetniej
wybrałabym sie do kobiety.
Obserwuj wątek
    • fenka Re: ginekolog w Medicover 11.09.03, 09:17
      Kiedyś poprosiłam tu o polecenie ginekologa (m.in. prowadzącego ciążę) z
      Medicover i pojawiło się nazwisko dr. Karwackiej. Osobiście nie sprawdziłam, bo
      chodzę na Bitwy Warszawskiej.
        • fenka Re: ginekolog w Medicover 11.09.03, 11:02
          Muszę się przyznać, że z tym "chodzeniem" do ginekologa na Bitwy napisałam
          trochę na wyrost, bo dopiero za miesiąc wybieram się tam z pierwszą wizytą. Do
          tej pory korzystałam z Sapieżyńskiej (dr. Jura i dr Frasunkiewicz - jeśli
          chcesz, to mogę napisać Ci o nich coś więcej). A wracając do Bitwy - na tym
          forum polecono mi dr Czempińskiego (nie znam) i również dr Stojecką - a Ty jak
          widzę byś jej nie poleciła? A mogłabyś napisać dlaczego? Z tego, co sobie
          przypominam, osoby polecające dr Stojecką wspomniały, że jest OK tylko nie
          zleca wszystkich badań.
          • amidala4 Re: ginekolog w Medicover 11.09.03, 11:19
            Wiadomo, że badanie ginekologiczne trudno nazwać przyjemnym, ale tak obolała to
            jeszcze nigdy nie wyszłam z gabinetu. Byłam tak poobcierana, że toaletę
            omijałam przez dwa dni, bo zwyczajne sikanie sprawiało ból. Cała wizyta trwała
            nie więcej niz 5 min. A po wyjściu miałam wrażenie, że zostałam potraktowana "z
            czym tu pani przychodzi???, jak zajść w ciążę to nawet nastolatka wie". Ale
            wiadomo - każdy inaczej odbiera drugą osobę, i czego innego oczekuje. Jedna z
            nas - zrozumienia jak u matki, a inna konkretów - a nie niańczenia. Pozdr.
            • fenka Re: ginekolog w Medicover 11.09.03, 11:53
              Witaj ponownie smile
              Hm... czyli kolejna pani ginekolog, która nie jest delikatna. Ja kiedyś też się
              natknęłam na kobietę ginekologa - i później już zawsze zapisywałam sie do
              mężczyzn. Powiem Ci, iż dziwi mnie opinia, że kobieta w tym zawodzie jest
              delikatniejsza i łatwiej się z nią porozumieć. W moim przypadku jest odwrotnie,
              ale pewnie co człowiek to opinia.
              Szukam teraz lekarza, który poprowadzi moją przyszłą ciążę, jeszcze nie wiem,
              do kogo się udam, ale właśnie przed chwilą rozmawiałam z koleżanką - wspomniała
              o dr Lubaszewskiej (z Bitwy). Znasz?
              Jeśli znajdziesz kogoś godnego polecenia - napisz.
              Pozdrawiam,
              • micia Re: ginekolog w Medicover 11.09.03, 13:19
                A ja polecam dr Stradomską (przyjmuje na Marynarskiej). Trafiłam do niej ot-tak
                z marszu i jestem zadowolona.
                Bada bardzo, bardzo delikatnie, poza tym można z nią porozmawiać po ludzku i co
                ważne nie ma odległych terminów wizyt
                pozdrawiam
                Micia
              • amidala4 Re: ginekolog w Medicover 11.09.03, 13:49
                Tak, raz zdarzyło mi się trafić do dr Lubaszewskiej, i trudno znaleźć mi coś na
                nie... Bardzo długo ze mną rozmawiała, i wydaje się że jest na bieżąco z tym co
                dzieje się w medycynie. Daje skierowania, rozmawia, ma dużo czasu dla
                pacjentki, więc może do niej wrócę. Ale niestety cały wrzesień jest na urlopie,
                więc dlatego trafiłam do dr Strojeckiej. A we wtorek idę "przetestować" dr
                Mrozka (pana doktora!). Dowiedziałam się, że pracuje też w szpitalu na Karowej,
                a koleżanka rodziła u położnej, właśnie z Karowej. Więc może całkiem dobre
                wyjdzie połączenie, zobaczymy... Pozdr.
                • fenka Re: ginekolog w Medicover 11.09.03, 14:10
                  Bardzo chętnie przeczytałabym o Twoich wrażeniach ze spotkania z dr Mrozkiem.

Wiesz może, czy i ile trzeba płacić za wszelkie standardowe analityczne badania
                  przed i w czasie ciąży (krew, toxo itp. - mam białą kartę).
                  Z góry dziękuję za informację.
                  • franula Re: ginekolog w Medicover 11.09.03, 14:25
                    A ja polecam dr. Bebelska 9 o ile ejscze tam jets) na Bitwy, a takze dr. Bernt
                    jako ginekologa-endokrynologa, badania majac biala karte, robilam wszystie za
                    darmo (hormony i analityka)
                        • fenka Re: ginekolog w Medicover 12.09.03, 09:18
                          Ja chodziłam do do dr Jury (i w zastępstwie do dr Frasunkiewicza) - obydwaj
                          lekarze to starsi panowie, raczej delikatni, kompetentni i rzeczowi - w dwóch
                          słowach: dobrzy specjaliści. Ze mną właściwie nie mieli dużo do roboty -
                          badania okresowe i przypisywanie tabletek. Ale nie są zbyt rozmowni, o wszystko
                          trzeba się szczegółowo dopytywać, więc teraz w związku z planowaną ciążą szukam
                          kogoś bardziej kontaktowego smile
                          Na Jana Pawła przyjmuje chyba z dziesięciu lekarzy!
                          Pozdrawiam,
                          • anx Re: ginekolog w Medicover 12.09.03, 09:48
                            fenka napisała:

> > Na Jana Pawła przyjmuje chyba z dziesięciu lekarzy!
                            > Pozdrawiam,

No właśnie sad I którego wybrać...Mi właśnie zależy na kimś kontaktowym, kto
                            wszystko mi rytłumaczy itd. Ostatnio chcodizłam do lekarza, który się prawie w
                            ogóle nie odzywał...Męczące to było.
                            A dr.Młynarczyk? Czy jest ok?

--
                            Uśmiechaj się zawsze i wszędzie - nigdy nie wiesz kto może zakochać się w
                            Twoim uśmiechu....
                            • fenka Re: ginekolog w Medicover 12.09.03, 11:59
                              > No właśnie sad I którego wybrać...Mi właśnie zależy na kimś kontaktowym, kto
                              > wszystko mi rytłumaczy itd. Ostatnio chcodizłam do lekarza, który się prawie
                              w ogóle nie odzywał...Męczące to było.
                              A jak się nazywał?

> A dr.Młynarczyk? Czy jest ok?
                              Niestety nie znam.

A tak przy okazji - przez przypadek trafiłam (jeszcze na Sapieżyńskiej, więc
                              pewnie teraz jest na Jana Pawła) na fantastyczną internistkę - dr. Kaufhold.
                              Polecam serdecznie!

• anx Re: ginekolog w Medicover 12.09.03, 12:34
                                fenka napisała:

> Ostatnio chcodizłam do lekarza, który się praw
                                > ie
                                > w ogóle nie odzywał...Męczące to było.
                                > A jak się nazywał?
                                >

Nie był z Medicoveru - chodziłam prywatnie gdzie indziej i buliłam kasę. A
                                teraz moja firma wykupiła pakiet w Medicoverze więc wybieram się tam ( Na Jana
                                Pawła mam 5 minut spacerkiem) . Tylko chcę iść od razu do kogoś fajnego, zeby
                                znowu nie świecić gołym tyłkiem przed dziesięcioma lekarzami....
                                • fenka Medicover - Dr Mlynarczyk 16.09.03, 09:39
                                  Cześć ANX,
                                  Popytałam wśród znajomych i poszperałam w archiwum - znalazłam same pozytywne
                                  opinie. Ale najlepiej byłoby się przekonac na własnej... skórze smile
                                  Pozdrawiam,
                                  • anx Re: Medicover - Dr Mlynarczyk 16.09.03, 10:14
                                    Ale chodzi Ci fenko o dr Młynarczyk?
                                    Chyba będę musiała bo jakoś nikt jej nie zna....
                                    --
                                    Twoim uśmiechu....
                                    • fenka Re: Medicover - Dr Mlynarczyk 16.09.03, 10:28
                                      Tak, chodzi o dr Mlynarczyk. Gwoli ścisłości znalazłam wśród komentarzy jeden
                                      zarzut o niewyleczonej przez Dr M. nadżerce. Ale reszta opinii była na plus.
                                      Będę wdzięczna za Twoje zdanie, jeśli niebawem się wybierasz - zwłaszcza jeśli
                                      poszukujesz lekarza do prowadzenia ciąży.
                                      Pozdrawiam,

A! I wystrzegaj się na Jana Pawła doktora Wędzichy (internista)
                                      • anx Re: Medicover - Dr Mlynarczyk 16.09.03, 21:29
                                        OK, będę uwazac na niego smile
                                        Na razie szukam lekarza do pigułek, badań kontrolnych i częstych zapaleń, które
                                        niestety mnie nękają sad Ale jak pójdę na wizytę do niej ( w październiku bo
                                        dopiero wtedy bedę miała karte Medicover) to na pewno zdam relację...
                                        Też poszukałam w archiwum GW no i w sumie opinie są 50/50 ....więc dalej wiem,
                                        że nic nie wiem...
                                        --
                                        Twoim uśmiechu....
                                        • anx raporcik :) 10.10.03, 10:20
                                          Byłam w Medicover, ale nie u dr Młynarczyk tylko u dr Pasiak-Owczarek.
                                          POLECAM!!!
                                          Rewelacja - kobieta przeprowadziła szczegółowy wyiad ze mną na temat chorób w
                                          rodzinie , daty pierwszej miesiączki, dolegliwości podczas okresu itd.
                                          Nie zapraszała mnie jak wszyscy do tej pory od razu na fotel tylko wysłuchała,
                                          pożartowała, rozluźniła atmosferę...
                                          Pytała mnie również o datę ostatniej cytologii i badania piersi i poniewaz
                                          miałam to robione jakieś 4 miesiące temu to powiedziała, że te badania wykona
                                          na nastepnej wizycie...
                                          Przy wypisywaniu recepty poprosiłam o niedrogie leki i zmieniła mi lek bez
                                          problemu (oczywiście na tak samo dobry tylko polski a co za tym idzie tańszy).
                                          Ogólnie jestem w szoku (pozytywnym oczywiście)!!!
                                          --
                                          Twoim uśmiechu....
                                          • fenka Re: raporcik :) 10.10.03, 11:51
                                            Dzięki za sprawozdanie. To świetnie, że trafiłaś na taką lekarkę, super, że
                                            jesteś zadowolona! Do tej pory nie natknęłam się na tą panią (ale rzecz jasna
                                            zanotowałam sobie nazwisko). W przyszłym tygodniu też idę na wizytę do "nowego"
                                            lekarza, mam ogromną nadzieję, że będzie OK, z czego oczywiscie nie omieszkam
                                            złożyć raportu smile
                                            Pozdrawiam,
                                            fenka

Ps.A czy pani doktor zbadała piersi?
                                          • martamarta25 Re: raporcik :) 26.10.03, 14:16
                                            Ja rowniez chodze w Medicover do dr Pasiak-Owczarek i uwazam, ze jest
                                            rewelacyjna. Trafilam do niej "przez przypadek", gdyz nie mialam zadnych
                                            poleconych czy szczegolnie preferowanych lekarzy. Byla to moja pierwsza wizyta
                                            u ginekologa, wiec bylam pelna obaw. Pani doktor okazala sie byc bardzo mila,
                                            uprzejma i delikatna osoba. Przeprowadzila ze mna szczegolowy wywiad,
                                            skierowala na badania i oczywiscie caly czas starala sie mnie odstresowac smile
                                            Na fotel trafilam po dlugiej i przyjemnej rozmowie.
                                            Mysle, ze dzieki niej nie nabawilam sie awersji do wizyt u ginekologa...
                                          • madziulec Re: raporcik :) 07.11.03, 13:48
                                            anx napisała:

> Byłam w Medicover, ale nie u dr Młynarczyk tylko u dr Pasiak-Owczarek.
                                            > POLECAM!!!

Tja... Jak ktos lubi, gdy sie do niego zwraca "kochanie" to jest ok.... Mi
                                            potrafila ostatnio na bol w dole brzucha powiedziec, ze to normalne i zalecic
                                            zastzryk no-spy.
                                            Za takie leczenie dziekujemy - ja i dzidzius.

Magda
                                            • anx Re: raporcik :) 10.12.03, 16:15
                                              madziulec napisała:

> anx napisała:
                                              >
                                              > > Byłam w Medicover, ale nie u dr Młynarczyk tylko u dr Pasiak-Owczarek.
                                              > > POLECAM!!!
                                              >
                                              > Tja... Jak ktos lubi, gdy sie do niego zwraca "kochanie" to jest ok.... Mi
                                              > potrafila ostatnio na bol w dole brzucha powiedziec, ze to normalne i zalecic
                                              > zastzryk no-spy.
                                              > Za takie leczenie dziekujemy - ja i dzidzius.
                                              >
                                              > Magda

Już wolę kochanie niż jak lekarz nic nie mówi - taki był ten na którego
                                              trafiłam:
                                              1. w państwowej przychodni
                                              2. z polecenia : "bo dobry specjalista"
                                              Nie, dziękuję sad
                                              --
                                              Twoim uśmiechu....
                        • monika84 Re: ginekolog w Medicover 06.11.03, 20:21
                          Większość lekarzy w Medicover jest przemiła, ale czy są dobrzy? Ja w to
                          powątpiewam. Jestem w 2 msc ciąży, teraz już to wiem, ale zanim się o tym
                          dowiedziałam zaniepokoiły mnie moje sutki,które zrobiły się nabrzmiałe i
                          b.delikatne.Lekarka w Medicover stwierdziła "alergia" i kazała kupić Zyrtek.
                          Jest to moja pierwsz ciążą także nie jestem osobą do końca poinformowaną.
                          Odnośnie lekarzy ginekologów, to koleżanka z pracy bardzo chwaliła dr
                          Czempińskiego,który prowadził jej ciąże i przyjął poród,ale nie w Medicover a w
                          SZpitalu Praskim,bo tam również pracuje.Ja osobiście przestałam korzystać z
                          usług ginekologicznych Medicovera. Pozdrawiam!
            • fenka Re: ginekolog w Medicover 07.11.03, 08:58
              Jest dobrym specjalistą, którego polecę osobie z poważniejszymi problemami; ja
              takich problemów nie miałam - wizyty ograniczały się do badań ginekologicznych,
              cytologii, bardzo sprawnego wyleczenia małej nadżerki i przypisywania tabletek
              antykoncepcyjnych.
              Doktor jest jednak mało komunikatywny, rzadko mówił coś "sam z siebie" bez
              dodatkowych pytań z mojej strony - mi zaczęło to przeszkadzać dopiero wtedy,
              gdy zaczęłam przygotowywać się do ciąży i miałam mnóstwo szczegółowych pytań.
              • stankiee Re: ginekolog w Medicover 07.11.03, 12:58
                Dziękuję za pomoc. Mam nadzieję, że nie będzie żle, w razie złego jest tu
                niezła lekarzy polecanych na J.Pawła. W zasadzie zależy mi tylko na normalnych
                badaniach i pigułkach (ciąże mam już za sobą). Do tej pory wiecznie miałam z
                tym problem. Pozdrawiam i życzę samych dobrych lekarzy.
      • bubab Re: ginekolog w Medicover 11.10.03, 18:14
        anap4 napisała:

> Polecam obie Panie: dr Mlynarczyk i Pasiak-Owczarek. Z tego co wiem obie
        > przyjmuja na Jana Pawla, obie konkretne i delikatne.

Witam,
        Ja bylam u Mlynarczyk tylko raz, pozniej po rozmowie telefonicznej z ta lekarka
        zlozylam (a wlasciwie moj maz - mnie ta pani doprowadzila do placzu) zazalenie
        w medicover. Pani byla nieuprzejma, nie udzielila mi wlasciwie zadnych
        informacji - dodam, ze byla to moja pierwsza wizyta w ciazy. Przez telefon
        udzielila mi informacji, ze w przypadku wymiotow moge pic siemie lniane. Na
        moje pytanie jakie odpowiedziala, ze przeciez ze nie surowe... a to nie jedyny
        moj zarzut w stosunku do niej.
        Poza tym chodzilam do dr Przygody (mila, zleca badania), Lubaszewskiej (j.w.) a
        ostatnio bylam u dr Jury. Jak dla mnie to jest on zbyt apodyktyczny,
        skrytykowal lekko poprzednia lekarke ale w sumie to nic od niego sie nie
        dowiedzialam. Mysle, ze jest odpowiedni dla osoby szukajacej
        lekarza "autorytatywnego", ja chyba raczej wole typ "partnera".
        pozdr,
        aska
        • anx Re: ginekolog w Medicover 13.10.03, 08:33
          bubab napisała:

> anap4 napisała:
          >
          > >
          > zlozylam (a wlasciwie moj maz - mnie ta pani doprowadzila do placzu)
          zazalenie
          > w medicover. Pani byla nieuprzejma, nie udzielila mi wlasciwie zadnych
          > informacji - dodam, ze byla to moja pierwsza wizyta w ciazy. Przez telefon
          > udzielila mi informacji, ze w przypadku wymiotow moge pic siemie lniane. Na
          > moje pytanie jakie odpowiedziala, ze przeciez ze nie surowe... a to nie
          jedyny
          > moj zarzut w stosunku do niej.
          >

Uff, to dobrze, że trafiłam do dr Pasiak smile

--
          Twoim uśmiechu....
        • vikta1 Re: ginekolog w Medicover 07.11.03, 11:12
          Ja tez trfilam do dr Mlynarczyk i potwierdzam - nieprzyjemna, apodyktyczna i
          robi laske ze pracuje. Robila mi USG a potem bez slowa wypisala skierowanie do
          SZPITALA! na pytanie - co sie stalo - o co chodzi - co mi jest, powiedziala ze
          nie jest od udzielania szczegolowych informacji ale ze mam torbiel ktora trzeba
          szybko wyciac. Tyle. Na moje pytania wiecej nic nie odpowiedziala. NIE POLECAM.
    • patisonka Re: ginekolog w Medicover 10.10.03, 19:06
      W medicoverze polecam dr Czempinskiego. Jest odjazdowy. Czy kompetentny to sie
      okaze. Mam problem z torbiela. Mozna z nim poza tym pozartowac. Zabawny.
      Przyjmuje na Jana Pawla i na Mlynarskiej. Szkoda tylko, ze przepisal mi leki
      anty bez zrobienia badan...
      Slyszalam bardzo wiele pozytynych opinii o pani dr Mlynarczyk, szczegolnie
      jesli chodzi o prowadzenie ciazy. Ale to opiniia z drugiej reki, za to od
      bardzo zaufanej osoby...Pozdrawiam Was Patisonka
      • fenka Re: ginekolog w Medicover 15.10.03, 14:25
        Dołączam się do Twojej opinii. Doktor jest miły, baaardzo delikatny,
        szczegółowo odpowiada na pytania. Trafiłam do niego "z polecenia" koleżanki,
        której prowadzi ciążę i jest zadowolona. Jestem zdrową kobietą i
        nieskomplikowanym przypadkiem, więc nie wiem jaka jest jego kompetencja w
        trudniejszych przypadkach. Ale generalnie ma zdrowe podejście i zweryfikował
        moje przekonanie do konieczności wykonywania rozmaitych badań - zlecając te
        najwłaściwsze.

Tego lekarza mogą polecić zwłaszcza tym dziewczynom, które stresują się
        wizytami u ginekologów.
    • ewasoko Re: ginekolog w Medicover 13.10.03, 21:28
      Jesli chodzi o Medicover, to mam spore doswiadczenie. Praktycznie od marca
      2001 roku jestem w ciazysmile
      Znam kilki lekarzy : Moj prowadzacy dr Lubaszewska z BW - w pierwszej ciazy,
      prowadzonej i przebiegajacej podrecznikowo-byla ok, nawiazala ze mna kontak
      emocjonalny i to byl duzy plus. Co do kompetencji tez nie mialam zastrzezen.
      Jednak druga ciaza-zagrozona wplynela na moj stosunek do pani dr negatywnie, -
      a szkoda, bo to swietna kobieta.
      W miedzy czasie odwiedzialam de Bankowska z Jana Pawla-polecam calym sercem-
      kompetentna, widac, ze wiedza medyczna i nowosci nie sa jej obce, wszystko
      wytlumaczy, dokladnie i sczegolowo. A przy tym szalenie mila i delikatna.
      Co do dr Mlynarczyk, to sie nacielam-chodzilam do niej na usg, bo robi z
      przeplywanmi-czyli to dokladniejsze.......i raz zabila mnie na wizycie. Przez
      cale badanie nic nie mowi, czlowiek juz sie caly trzesie ze jest cos nie tak,
      a kiedy sie o cos zapyta, to odpowiedz jest delikatnie mowiac "zdawkowa".
      Na ostatnim usg, bylismy z mezem i kiedy zapytalismy o plec dziecka-
      powiedziala , ze sa wazniejsze rzeczy do sprawdzenia niz plec!!! Tak
      nas "zarylo", ze juz do konca wizyty sie nie odezwalismy.....
      Dr Przygoda- proponuje trzymac sie od niej z daleka.....niekompetenena i oschla
      • zalozyciel Re: ginekolog w Medicover 27.10.03, 11:39
        Chodze od 2 lat do dr. Lubaszewskiej. Przyjemna kobieta, slucha pacjenta,
        dokladnie bada. Dla mnie jest delikatna (czasami cos mocneiej nacisnie), ale ja
        chodze tylko do kobiet i nie mam porownania z mezczyznami lekarzami. zawsze
        daje mi badania kiedy prosze, nawet sama tego pilnuje. Jestem zadowolona.
        Natomiast moja kolezanka, ktorej polecilam, wrocila od niej niezadowolona.
        Powiedziala, ze skrytykowala ja za noszenie stringow, i inne takie i
        zachowywala sie dziwnie.
        pozdr
        JA
        • zalozyciel Re: Internista 27.10.03, 11:47
          Czy znacie dobrego interniste?? Najlepiej na bitwy, ale jesli nie to wszytsko
          jedno.
          Chodzilam przez dlugi czas do dr. Buczynskiej - (wspaniala kobieta), ale jest
          etraz w ciazy i juz nie przyjmuje. Szukam wiec dobrego lekarza, ktory potrafi
          sluchac, nie ulega rutynie, jest cierpliwy. Niestety cierpie na chorobe jelita
          nadwrazliwego i musze miec lekarza ktory bedzie za kazdym razem powaznie to
          traktowal a nie na zasadzie "znowu ona, dajmy przecibolowy i tyle".
          bede wdzieczna za info.
          JA
          • fenka Re: Internista 27.10.03, 12:13
            Dr Matyska z Bitwy Warsz. - byłam u niej ze 2 lata temu, co prawda z grypą, ale
            zajęła się mną pierwszorzędnie. Natomiast unikaj dra Wędzichy z Jana Pawła.
            • anx Re: Internista 27.10.03, 14:59
              martamarta25 mam do Ciebie pytanie - ponieważ ja byłam u dr Pasiak tylko raz
              chciałabym dowiedzieć się jak to wygląda przynastępnych wizytach? Czy pani dr
              bada piersi na każdej wizycie? Czy regularnie robi cytologię?

--
              Twoim uśmiechu....
        • vikta1 Re: ginekolog w Medicover 07.11.03, 11:16
          A ja polecam dr Wiczyńską z Bitwy. Mloda, ale mądra lekarka. Bardzo sympatyczna
          i sprawna. Mozna z nia porozmawiać i cierpliwie odpowiada na pytania, doradza
          nawet wiecej niz nakazuja jej obowiązki zawodowe. Terminy do niej sa dosc
          dlugie, ale warto poczekać. polecam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka