Dodaj do ulubionych

czy to wina Diany ???

11.09.03, 11:05
biore 4 cykl ponownie po roku przerwy Diane -antykoncepcyjnie ale głównie
dlatego że mam problemy z cerą(ostatnio nasiliły sie po mikrogynon)no i
własnie...chyba moje libido zaczyna słabnąć(mam "ochote" praktycznie tylko w
dni plodne,wczesniej bylo w miare normalnie)zaczęły pobolewać mnie żyły(tak
mi sie wydaje)pod kolanami-łydki ale da sie to znieśc,no i mam nienormalnego
nerwa na wszystkich i wszystko(raz jestem wrecz apatyczna nic mi sie nie chce
a za chwile dostaje takiego nerwa ze...)cera po 4m-c lekka poprawa ale nie
najlepsza,wiem że na efekt poprawy cery trzeba chociaż 6 cykli na Dianie i
wiem ze libido slabnie przy tabletkach anty. ale u mnie zawsze bylo "w
normie" no i ta nienormalna "złość" wybuchowość to jest meczace i dla mnie i
moich bliskich, pani doktor co robic? czy aż tak działa na mnie Diana? chce
miec ładną w miare buźke no i nie chce meczyc siebie i innych, dziewczyny a
jak u was? no i co z waga?-mi mimo diety przybylo 2kg- to tez zawdzieczam
dianie? pozdrawiam i czekam na odp.
Edytor zaawansowany
  • the_kami 11.09.03, 11:09
    mewalo napisała:

    [...]
    > (mam "ochote" praktycznie tylko w dni plodne,wczesniej bylo w miare normalnie)

    W jakie 'dni płodne'??? W czasie brania pigułek (szczególnie dwuskładnikowych,
    tych starszej generacji, z większą dawką hormonów) nie występują dni płodne!

    --
    Kami
  • mewalo 11.09.03, 11:31
    jestem świadoma i wiem że przy braniu tabletek nie ma normalnych "dni
    płodnych"! - chcodziło mi o dni kiedy normalnie(bez tabletek anty.)wypadał by
    okres owulacji- dni płodnych -środek cyklu- ok.10-16dnia cyklu!
  • mewalo 12.09.03, 10:45
    ponawiam prosbe, dziewczyny -pani doktor jak to jest i co robic?
  • verka.w 12.09.03, 14:49
    Vitam!!!
    Ja bralam przez 15 miesiecy Diane i rzeczywiscie ona powoduje pewne stany
    depresyjne. Meczylo mnie to rowniez dlatego jak tylko byla mozliwosc zmienilam
    je na Novynette i jest bardzo dobrze. Co do Diane to ja z zylami na nogach
    raczej mialam spokoj natomiast bardzo bolaly mnie piersi, byly tak wrazliwe jak
    to sie dzieje zwykle przed miesiaczka tyle tylko, ze tak bylo stale przez caly
    cykl. co do tycia to troszke rzeczywiscie mi sie przytylo ale mysle, ze to
    przez te "doly". Poprostu wtedy zaczynalam jesc czekolade jak szalona i mysle
    ze przez to pojawilo sie 3 kilo wiecej niz do tej pory.
    Pozdrovionka - Verka

    --
    "Człowiek żyje po to, aby kochać"
    [Vinet]
  • monika.antepowicz 21.09.03, 03:44
    Objawy te mogą być objawem diane- może ją zmienić na inny preparat- tez może
    wpłynąc na cerę, mozna tez rozwazyć zastoswanie flutamidu w celu poprawy cery

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka