Płukanie gardła jodyna

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • IP: *.cable-modem.tkk.net.pl

W celu pozbycia się śmierdzącego oddechu, czy ktoś taką rzecz
    stosował, oczywiście po roźcieczeniu z woda, czy to jest bezpieczne?
    Czy ma to pozytywne skutki?
  • IP: 217.98.20.*

Gość: ewaq 20.05.08, 21:58 Odpowiedz
    A nie lepiej znalezc przyczyne tego smierdzacego oddechu?
  • 21.05.08, 08:55 Odpowiedz
  • IP: *.elk.mm.pl

Gość: dorothyall 22.05.08, 20:29 Odpowiedz
    Jezeli problem dotyczy migdałów, to jak najbardziej mozesz smarować migdały jodyną przez kilka dni i zobaczysz czy zapach się zmniejszy. inną metodą jest płukanie gardła roztworem propolisowym. Do szklanki z odrobiną wody dodajesz 10-20 kropli i płuczesz tym gardło. Jzeli to nie migdały są przyczyną nieświeżego oddechu a np. zatkane zatoki to możesz stosować zakrapianie nosa solą fizjologiczną (butelka kosztuje 2-3 zł w aptece) mozesz tez kupic gotowy spray do nosa np. sterimar, marimer lub cos podobnego. Oczywiscie wskazane sa tez inhalacje (do wrzacej wody dodajesz kilka kropli olejku olbas lub innego i wdychasz to). Do innych problemów nieswiezego oddechu naleza problemy z zoładkiem. Jezeli odczuwasz palenie w przelyku, masz zle trawienie to warto sie udac do gastrologa. Zajrzyj na forum kafeterii i poszukaj tematu pt: "jedzie ci z ust jak shrekowi", lub wejdz na forum o nieswiezym oddechu : www.halitosis.ota.pl
  • IP: *.cable-modem.tkk.net.pl

Gość: jaa 23.05.08, 22:14 Odpowiedz
    Smarować migdały jodyną bez rożcieńczenia czy rozcienczoną, jesli
    tak to w jakiej proporcjii? Płukałam dzisiaj pierwszy raz gardło
    jodyną, na pół szklanki wody dałam 5 kropli jodyny, fujjj jakie to
    obrzydliwe, czułam smród szpitala w buzi.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.