LISTA ZŁYCH GINEKOLOGÓW Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
    • Też myślałam, że jest świetny dopóki nie musiałam sprawdzać czy mam PCO.
      On stwierdził, że MAM - na podstawie badania jajników w 22 dc!!! Jeśli ktoś nie
      wie to powiem, że PCO można zdiagnozować każdej kobiecie po owulacji! Przecież
      na jajnikach jest wtedy jeszcze dużo pęcherzyków! A Pan Czarnecki stwierdził,
      że top nie jest istotne który dc. Teraz juz wiem ze POC diagnozuje sie do 5 - 6
      dc. Poza tym na wyniku wypisał takie bzdury, że można go oskarżyć o błąd w
      sztuce lekarskiej (to zdanie specjalisty gin - endo, do którego na szczęście
      trafiłam).
      Do tego dochodzi nieprofesjonalizm u Dr Czarneckiego. Była to moja pierwsza
      wizyta u niego ale on nawet nie zadał pytania kiedy była ostatnia miesiączka,
      kiedy pierwsza? Czy miesiączki są regularne? Kiedy była cytologia robiona?
      Badanie piersi? Czy brałam antykoncepcje? Żadne z tych pytań nie padło. Za to
      lekką ręką skasował 50 zł... za co? nie wiem no ale wtedy nie wiedziała tego co
      teraz.
      Ja wiem, że może Pan doktor świetnie prowadzi ciąże czy zajmuje się zwykłymi
      pacjentkami zdrowymi ale nie mozna tak dziwnie traktowac innych. Ja sie u niego
      czulam conajmniej dziwnie. On sam jest przemiły, odpowiada na każde pytanie -
      szkoda tylko ze tak nieprofesjonalnie czasem.
      AA!! Coś jeszcze mnie zdziwiło. W jego gabinecie było zupełnie ciemno -
      świeciła się tylko maleńka lampka na biurku (oszczędność??). Ktoś może
      powiedzieć, że to przez to, że USG tam stoi i by było lepiej widac. Nie wierze
      w to. Bylam juz w kilku gabinetach i tam nie mieli klopotu ze światłem przy
      aparacie USG. Poza tym Pan doktro wykonuje tez USG w poradni gdzie jest jasno
      wiec... chyba jednak oszczedza na pacjentkach...

--
      Mój wykresik
      • Gość: Kinga IP: *.NET / *.telnet.krakow.pl 07.07.05, 20:09
        Nie wiem czy to ten sam doktor który przyjmoje Krakowie czy to zbiezność
        nazwisk.Jeśli jednak ten sam to rownież go nie polecam.
        Pan Czarniecki przepisał mi tabletki anty bez wywiadu tylko po badaniu
        ginekologicznym.Żle je dopasował przez co rozlegulowaną mam cała gospodarke
        hormonalna do dzisiaj ,a lecze się juz prawie rok po wizycie w jego
        gabinecie.Chyba najpierw powinno sie zrobic wszystkie badania tak jak to
        uczynil moj teraźniejszy lekarz.
    • Gość: Ika IP: *.autocom.pl 13.05.05, 18:03
      Dziewczyny, podobno w krakowskiej Klinice Zdrowie przyjmuje świetna lekarka-
      ginekolog. Niestety, nie pamiętam jej nazwiska. MOże któraś była? Jakie opinie?
    • Gość: aninomowo dzis IP: *.bielsko.msk.pl 15.05.05, 17:52
      Tez mam takiego,do dzis nosze jego usg i z tylu namiary na prywatna klinike na
      usuniecie prawych przydatkow(z powodu boli niby zrosty je powodowaly) .Po czym
      po niecalym roku mialam usuwany laparoskopowo pecherzyk zolciowy wraz z
      olbrzymim kamieniem.Ktorego o dziwo on nie widzial.Rentgenolog,ktory mi go
      wykryl stwierdzil:no pieknie tyle lat se pani go hodowala.Do dzis kontrolne usg
      jamy brzusznej podyktowane przebyta resekcja pecherzyka wykazuje UKLAD RODNY
      BEZ ZMIAN. Zrobcie tylko liste z prawdziwego zdarzenia a podpisze sie imieniem
      i nazwiskiem,pod nazwiskiem tego naciagacza,ktory za panstwowe pieniadze
      zbudowal prywatna lecznice leczaca tzw na kase chorych.
    • Świetny pomysł!!!Zielona Góra-Małgorzata Loroch Alde Med.Jeśli chcecie
      tablety-nie ma sprawy,przepisze bez badania ginekologicznego.Ale jeśli zależy
      wam na kompetentnym lekarzu który o was zadba i będzie robił konieczne
      badania-nie polecam.Ta pani nie przykłada się nic a nic.
      • Gość: asterek IP: *.mofnet.gov.pl 20.05.05, 16:49
        Dr Jacek Zakrzewski(przyjmuje w Zakmedzie)ze szpitala na Wołoskiej w
        Warszawie.Wraz z koleżanką ze szkoły rodzenia urodziłyśmy martwe dzieci- ona w
        ósmym, ja w dziewiątym miesiącu. Obie miałyśmy termin porodu na drugi tydzień
        kwietnia 2005 r. i kilkakrotnie po sobie wizyty u pana doktora."Czarna seria"
        (cytuję tu słowa lekarza wypowiedziane po stwierdzeniu, że moje dziecko nie
        żyje)???
        • Asterku jeśli zajrzysz tu jeszcze kiedyś to daj mi znać na priva.Ja również
          była pacjętką dr.Zakrzewskiego.Również chodziłam do szkoły rodzenia na
          Wołoskiej i również urodziłam martwe dziecko.Podobnie jak jeszcze dwie
          dziewczyny z którymi mam kontakt(i 2 z którymi nie mam).Wszystki terminy
          miałyśmy na kwiecień.Ja na 18.04.2005.

Karina i Dzidziulek
      • Gość: nata IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 03.07.05, 12:57
        DOKTOR MARKUSZEWSKI
        beeaataa25 03.11.2004 18:49 + odpowiedz

Która z was chodziła lub chodzi do doktora Markuszewskiego?Jakie macie zdanie
        na jego temat?

• Re: DOKTOR MARKUSZEWSKI
        mobka 09.11.2004 09:55 + odpowiedz

Ja jestem jego pacjentka od dosc niedawna i wrazenie mam takie srednie. Chociaz
        nie powiem z jednej rzeczy mnie wyleczyl - mialam torbiel gruczołu
        przedsionkowego. Za zabieg zaplacilam 250 zl, ale wolalam to od zabiegu w
        szpitalu. Teraz czeka mnie wymrozenie nadzerki - 200zl i nie wiem czy
        sie "skusic". Przypuszczam, ze poswiece te pieniazki chociaz na moja studencka
        kieszen to nie tak najmniejuncertain Chyba do historii juz przeszlo w przyp. dra
        markuszewskiego ,ze twierdzi iz wiekszosc naszych klopotow wynika z
        podkurczania i zakladania nogi na nogesmile Moze i troche racji ma - przynajmniej
        ja staram sie ograniczycsmilePoza tym przy prawie kazdej wizyce daje wiekszosi
        pacjentek ten sam zestaw - globulki, czopki, masc.... i choc naprawde nie
        wiedzialam, po co mi to to za pierwszym razem wybralam... Teraz wzielam tylko
        globulki, nad reszta sie zastanowi - po pierwsze wiadomo - nie mam pieniazkow
        zbyt wiele, a po drugi ich stosowanie bywa czasami troszke klopotliwe. Bylam u
        niego wczoraj i tak czekajac w poczekalni 2h!!! nasluchalam sie od pan
        ciezarnych jakim to on wspanialym i ludzkim lekarzem jest. Ja na razie nie
        jestem przekonana, zeby wychwalac go pod niebiosa, ale nie jest zle - choc
        pierwsza wizyta byla szokiem! W sumie dzieki niemu schudlam 9 kg - ale to tylko
        dlatego, ze chcialam, mu udowodnic, ze i tak nie schudne, nawet jak bede
        przestrzegac jego zalecenuncertain No i przestrzegalam, bralam zapisane tabletki i
        efekt jest jaki jest - chociaz zeby mi jakies dolegliwosci z tego powodu minely
        to ja nie zauwazylam - a doktor niby taksmile tyle, ze ja na usg niewiele widzesmile
        Pozdrawiam i napisz co jeszcze o nim slyszalas i jak bylosmile
        --
        Gdy sie urodzilem, nic nie wiedzialem
        i mialem malo czasu, zeby sie czegos dowiedziec./R.FEYNMAN

zagussia 09.11.2004 14:31 + odpowiedz

wybrałam ze 100 czopków, fakt ze wczesniej lekarze wszyscy twierdzili ze mam
        tyłozgiecie a po miesiacu czopków byłam u markuszewskiego i potem u kolejnych 3
        i wszyscy mówili ze nie mam zadnego tyłozgiecia, chociaz wczesniej znowu inni
        lekarze to potwierdzali ale twierdzili ze taka uroda, markuszewski straszył
        mnie zrostami, inni mówili ze zadnych zrostów nie mam, wiec w to nie bardzo
        wierzyłam, chodziłam co 1,5 miesiaca z nadzieja ze wyleczy mi bole
        miesiaczkowe, bo twierdził ze czopki pomoga, po wybraniu 100 stiwerdziłam ze
        nistaty nic to nie pomaga,m jak bolał tak boli, poszłam do markuszewskiego a
        ten na mnie ze 1,5 miesiaca nie byłam a miałam przyjsc po miesiacu, do tego
        nastraszył mnie endometrium na jajniku i powiedział ze ładnie tj chciał mi
        powiedziec ze tak sie stało przez to ze do niego nie przyszłam po miesiacu,
        poszłam do kolejnych dwóch lekarzy- powiedzili ze zadna endometrioza tylko
        niepekniety pechcerzyk prawdopodobnie i ze tylko trzeba to obserwowac, po 2
        miesiacach poszłam znowu do jednego z tych lekarzy który stwierdził ze juz nic
        nie ma na jajniku, pechcerzyk pekł prawidłowo tylko z opóznieniem, wtedy
        straciłam zaufanie do markuszewskiegosad a miałam nadziejeze wyleczy bóle, bo
        zaden nic niepotrafi poradzicsad
        co do nadrzerki to markuszewski jzu mnie prawie przekonał to wymrożenia, ale
        kolejnych dwóch powiedziało ze jak nie rodziłam to absolutnie nie- dodam ze ci
        dwaj lekarze to Jarosz ( do któregoobecnie chodze) i Bielicki- tez go chwala..
        jak znacie kogos kto potrafi wyleczyc bole mies to dajcie znac

beeaataa25 10.11.2004 09:42 + odpowiedz

Częćć,
        Ja do Markuszewskiego chodzę już dosyć długo,jednak ostatnio są to dosyć
        rzadkie wizyty.To właśnie on wymrażał mi nadżerke,a teraz sam zachwyca się moją
        szyjką macicy i na dodatek każe ją oglądać w lusterku.Jak wyskoczył z tym
        lusterkiem pierwszy raz to byłam zaskoczona,ale tak pozytywnie,pomyślałam,że
        jest taki dokładny,że chce jak najwięcej wytłumaczyć,a nawet pokazać,ale teraz
        to ja już mam dosyć przeglądania się w tej jego puderniczce.Znam sporo
        dziewczyn,które leczą się u niego m.in.moja siostra.Oczywiście wszystkie są nim
        zachwycone,no może z małymi wyjątkami.Kiedyś poszłyśmy do fryzjera.Te fryzjerki
        też leczą się u niego,no i oczywiście rozpętała się
        dyskusja "Markuszewski",okazuje się(o czym już wiedziałam)że każdą leczy w ten
        sam sposób,każdej opowiada te bajki.Czy to możliwe,że wszystkie mają bolesne
        miesiączki i stosunki i wyleczą się distreptazą?
        Ale zaskoczyłaś mnie tym,że schudłaś 9kg,co on takiego Ci zaaplikował?Ja przez
        dłuższy czas zażywałam DIANE-35 iMINULET i wydaje mi sie ,że po tym
        przytyłam,chociaż on zapewnia,że nie.I jak miałabym to wszystko podsumować to
        powiem,że nie uśmiecha mi sie szukać innego ginekologa i pewnie znowu do niego
        pójde.Pozdrawiam.Beata

kapelusik 25.11.2004 12:22 + odpowiedz

Należę do tych, którenie są nim zachwycone.
        Byłam 2 lata temu jeden jedyna raz i więcej się nie stawię.
        Przedtem regularnie chodziłam na wizyty do innego, od przypadku do przypadku
        poszłam gdzie indziej, by potwierdzić, że wszystko jest ok.
        Nigdy nic mi nie dolegało, zdrowa jak ryba.
        Markuszewski stawiedził, że:
        - noszę złe majtki (a wtedy 90% moich majtek było bawełnianych)
        - zakładam nogę na nogę od czego skrzywiła mi się macica (zakładam, owszem, ale
        nie tę, którą on wskazał)
        - stwierdził zrosty, jakieś zapalenie jajników itd.
        - wmówił mi jakieś bóle
        - przepisał distreptazę i milion czopków
        - numer z lusterkiem też był
        - oczywiście czekałam ze 2 godziny na łaskawe przyjęcie.

I wiele innych. Historia.
        Wróciłam do domu załamana, zapłakana. Nie mogłam dojść do siebie. Potem poszłam
        do dwóch specjalistów, którzy wszystko wykluczyli.

Na dzień dzisiejszy jest wszystko ok. Jestem w ciąży. Maleństwo rośnie zdrowo.
        A dra M. odradzam wszystkim.

corelll 01.12.2004 10:12 + odpowiedz

to do którego chodzisz?

viktoria13 21.02.2005 12:48 + odpowiedz

Wizyty u Doktora to strata czasu. Ja chodziłam do niego z nadzieją, że pomoze
        mi zajść w ciąże. Niestety bez skutku, poza tym jak tu zajśc w ciąże jak wkoło
        tylko czopki, globulki - to ochota na sex przejdzie, a czas leciał.
        Nie polecam...
        Viki
    • Gość: mini221 IP: 195.187.84.* 21.05.05, 12:02
      Byłam u tego gościa na USG w połowie ciąży. Co za nieprzyjemny typek. Nie
      odpowiadał na moje pytania, nie miałam prawa nic wiedzieć o moim dziecku.
      Całość trwała z 7 min., powiedział, że nie ma czasu odpowiadać na moje pytania
      i że po wyniki mam się zgłosić do lekarza prowadzącego. To skandal! Chciało mi
      się płakać, że trafiłam na takiego dupka.
      Poszłam do innego lekarza i dopiero tam dowiedziałam się jak rozwija się mój
      dzidziuś.
    • podsiadło z poznania
      --
      DAWIDEK
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=19312880
    • Gość: maro IP: *.ciech.waw.pl 23.05.05, 17:16
      przykro mi czytac, ze tak wielu ludzi nie odpowiada za to co robi, ja ponosze
      pelna odpowiedzialnosc za swoja prace i dziwi mnie dlaczego lekarze tak czesta
      sa niemili, gruboskurni i co najgorsze bezkarni
    • Gość: maro IP: *.ciech.waw.pl 23.05.05, 17:17
      czy zna ktos zna jakiegos dobrego lekarza w Stoczku Lukowskim?
    • Gość: maro IP: *.ciech.waw.pl 23.05.05, 17:18
      Poszukuje prasy fachowej jak przygotowac sie do porodu malzonki i jakiegos
      sposobu jak uniknac chodzenia do szkoly rodzenia. Wszelkie porady mile widziane.
    • Gość: kafka IP: *.chello.pl 23.05.05, 21:48
      ostatnio spotkalam sie z tematem ze lekarz zakazal mi chodzenia do szkoly
      rodzenia w nowym dworze mazowieckim do pani stecielskiej, podobno jej metody sa
      niebezpieczne, chociaz ja nic zlego w nich nie widze, faktem jest, ze mamy
      elementy jogi, moze ktos sie zetknal z podobna opinia
    • Gość: ZRANIONA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.05, 13:10
      TORUŃ.DR JOLANTA ZIELKE
      • Gość: ZRANIONA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.05, 13:18
        ZAPOMNIAŁAM DODAĆ.BYŁAM W CIĄŻY TROJACZEJ.LEKARZ TEN PODAŁ MI ZA SILNĄ DAWKĘ
        LEKU MAJACEGO POMÓC MI ZAJŚĆ W CIĄŻĘ.PRZEDOBRZYŁA!ZAMIAST PÓŁ TABLETKI DZIENNIE
        OTRZYMYWAŁAM DWIE DZIENNIE.JAK MI POWIEDZIAŁ PROFESOR Z KLINIKI W ŁODZI
        DOSTAŁAM "KOŃSKĄ DAWKĘ".I JAK SIĘ OKAZAŁO PO BADANIACH W OGÓLE NIE MUSIAŁAM
        BRAĆ TAKICH LEKÓW,BO MOGŁAM ZAJŚĆ W CIĄŻĘ BEZ NICH.URODZIŁAM 3 MARTWYCH DZIECI -
        DANIELKA,PATRYCJĘ I KLAUDIĘ. W TEJ CHWILI MAM 2 LETNIA CÓRKĘ I SPODZIEWAM SIĘ
        DRUGIEGO DZIECKA.
    • kucharski!!!nienawidzę go !byłam w ciąży i zaczęłam plamić, bolał mnie brzuch,
      poszłam do przychodni, tam ginka dała mi na cito usg, a ten idiota powiedział,
      że musi przyjąć najpierw pacjentki, które były zapisane, potem poszedł na
      śniadanie! w końcu po ok 3 godzinach wicia się z bólu na krześle przyjął mnie i
      powiedział ,że nic się nie dzieje, a ja na drugi dzień dostałam krwotoku i
      poroniłam! fakt, że to był sam początek, ok 4 tydzień nic nie zmienia, to było
      rok temu - równo i do tej pory nie zaszłam w ciążę!miałam ochotę go ...

• Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
  • Kategorie tematyczne
  • Najnowsze wątki
  • Więcej forów
  • Więcej wątków na ten temat
  • Tagi
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.