Dodaj do ulubionych

ból stopy po yasminelle

03.10.08, 12:26
zazywam po raz pierwszy dopiero 6 dzień i dziś tak mnie zaczeła
boleć stopa po wewnętrznej stronie, tak jakby od żył, poczyałam
ulotkęi tam piszą o zakrzepicy i żeby przerwać zażywanie jak boli
noga . Ale to jużpo kilku tabletkach by sie tak działo?
Edytor zaawansowany
  • gory_szalenstwa 03.10.08, 12:28
    oczywiscie, ze juz po kilku może się tak dziać. Poczekaj dzień, zobacz czy jutro
    będzie Ciebie bolało, jeśli tak i nie będziesz mogła skonsultować się z
    ginekologiem, lepiej odstaw.
  • premeda 08.10.08, 11:11
    Mnie tak bolała prawa noga raz pod kolanem, raz w pośladku albo udo.
    Lekarz rodzinny i chirurg, u kórych byłam, bo żyły bardzo się
    uwidoczniły nie uważali, że to od tabletek. Chodziłam tak prawie rok
    ponad miesiąc temu odsawiłam tabletki i ból od razu minął. Teraz
    czeka mnie wizyta u mojej ginekolog i próba zmiany na coś innego.
    Jesli się da wogóle?
  • Gość: en IP: *.icpnet.pl 08.10.08, 11:30
    jeśli to na pewno od żył- odstawiłabym natychmiast i zmieniła metodę
    antykoncepcji, niestety. Ewentualnie spróbowała minipigułki.
  • czarna.kotka.psotka 08.10.08, 11:41
    Doraźnie można spróbować zażywać aspirynę "na rozrzedzenie krwi", o
    ile nie masz przeciwwskazań do jej przyjmowania. Bo odstawienie
    pigułki po kilku dniach (a nie pełnym 21-dniowym cyklu) może
    (chociaż oczywiście nie musi) doprowadzić do jego rozregulowania.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka