Dodaj do ulubionych

Chyba oszaleję

04.10.08, 18:28
Cześć dziewczyny, mam problem, a właściwie nie wiem czy go mam, ale jestem niespokojna i dlatego chciałabym was się poradzić. Termin okresu wypadał mi wczoraj, ewentualnie dziś, bo waha mi się cykl. No i dalej czekam. Poza tym bolą mnie piersi, jestem spuchnięta "tam w środku", mam biały śluz, taki właściwie zwykły jak podczas cyklu, poza tym pobolewa mnie brzuch, tak bardziej z lewej strony. Ostatnio częściej robiłam siusiu, i to wszystko mi zakrawa na potencjalnego dzidziusia, ale moja ostatnia sytuacja ewentualnego "zagrożenia" miała miejsce w połowie lipca, od tego czasu krwawiłam już dwa razy regularnie. Nie jestem teraz na to gotowa, nie chcę mieć dziecka. Napiszcie, czy miałyście może takie sytuacje jak moja. I jak boli brzuch w pierwszych tygodniach ciąży? Bo nie mam zielonego pojęcia. Z góry Wam serdecznie dziękuję. Tak bardzo chciałabym, żeby ktoś rozwiał moje wątpliwości.
Edytor zaawansowany
  • zuzka4063 04.10.08, 18:33
    Skoro miałaś dwa okresy,to uważam że nie.To wszystko co opisujesz to
    wyimaginowane objawy.Kup sobie test i zrób z rana.Uważam,że panikujesz.Jeśli
    chodzi o objawy początkowej ciąży mogą być ale nie muszą.U mnie był okropny ból
    piersi,że jak spałam to nie mogłam przekręcić się na inny bok.
  • korrra 04.10.08, 18:52
    Najlepszym środkiem uspokajającym będzie zrobienie testu, skocz
    sobie teraz do apteki, kup test i po sprawie. Powodzenia.
  • annajustyna 04.10.08, 18:50
    Nie raz tak mialam, okres sie spoznil raz nawet i 8 dni...
    --
    Gasofnia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.