Dodaj do ulubionych

TEMAT RZEKA - konkretna odpowiedź mile widziana.

20.10.03, 14:09
Tydzień temu w niedzielę (12.10) dostałam okres, na tydzień przed
spodziewanym terminem. Tego samego dnia, po dwu-miesięcznej przerwie wróciłam
do tabletek Cilest. Okres skończył się w czwartek, ale od tego dnia pojawiły
się brunatne plamienia, od czasu do czasu. Nigdy wcześniej nic takiego się
nie przytrafiało. Chciałabym wiedzieć, czym to jest spowodowane? I czy
powinnam gnać do lekarza.

Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • lakasha Re: TEMAT RZEKA - konkretna odpowiedź mile widzia 20.10.03, 14:44
      Madziu , przy braniu tabletek takie upławy to normalna rzecz o ile nie
      objawiają się innymi niepokojacymi objawami tj. - pieczenie, swedzenie ,brzydki
      zapach itp.P. Doktor wypowiadała się na ten temat (wpisz w wyszukiwarke -
      "BRĄZOWE UPŁAWY" napisała lilianka) i z odp. p.doktor wynika że to nic
      groźnego nie powinnas sie martwić.Jak tylko wpiszesz w wyszukiwarkę to pojawia
      się podobne wątkismile.
      Pozdrawiam.
    • lakasha Re: TEMAT RZEKA - konkretna odpowiedź mile widzia 20.10.03, 14:44
      Madziu , przy braniu tabletek takie upławy to normalna rzecz o ile nie
      objawiają się innymi niepokojacymi objawami tj. - pieczenie, swedzenie ,brzydki
      zapach itp.P. Doktor wypowiadała się na ten temat (wpisz w wyszukiwarke -
      "BRĄZOWE UPŁAWY" napisała lilianka) i z odp. p.doktor wynika że to nic
      groźnego nie powinnas sie martwić.Jak tylko wpiszesz w wyszukiwarkę to pojawia
      się podobne wątkismile.
      Pozdrawiam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka