Dodaj do ulubionych

Pani Doktor, czy to jest mozliwe....?

01.11.03, 15:56
Dzien dobry, wiem ze sie powtarzam, ale mam wielki problem i nie wiem czy
mam jakiekolwiek szansy by sie go pozbyc.Po kazdym stosunku (partner zaklada
prezerwatywe na poczatku) mam zapalenie (zaczerwienienia, uplawy, moje
miejsca intymne sa nabrzmiale i spuchniete). Leczylam sie wszystkimi
mozliwymi lekarstwami, nie mam juz sily. Co miesiac chodze do ginekologa i
dostaje leki, ale to pomaga do pierwszego stosunku, po stosunku znow mam
zapalenie.Dodam ze mam jednego partnera (jest moim pierwszym i jedynym).Nie
wiem czy ja bede kiedykolwiek zdrowa? Czy te zapalenia uda sie wyleczyc?
Jakie badanie pozwola wykryc przyczyne tych zapalan?Dziekuje z gory za rady
i odpowiedzi.
Edytor zaawansowany
  • monika2003 01.11.03, 16:11
    Jaka jest przyczyna tego zpalenia? Przy niektórych stanach zapalnych, np o
    podłożu grzybiczym partner też powimien być leczony. Poza tym dobrze jest
    stosować leki doustne a nie tylko miejscowo działające.
  • justy1 01.11.03, 17:29
    może to alergia na lateks?
  • pytajaca1 01.11.03, 20:58
    Bralam leki doustne, moj maz zreszta rez bral i bierze, jak ja mam zapalenie.
    Bez prezerwatywy, niestety, tez mam zapalenie. Dziekuje wszystkim dziewczyna,
    ktore odpowiedzialy na mojego posta, ale bardzo bym chciala uslyszec jeszcze
    zdanie specjalisty, czyli Pani Doktor.
  • monika.antepowicz 02.11.03, 13:11
    Moim zdaniem może być Pani po prostu ... uczulona na latex. proponuję zmienic
    sposób antykoncepcji

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka