LISTA DOBRYCH GINEKOLOGOW w Krakowie Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
    • Gość: agnieszka203 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.05.06, 10:11
      Babeczkismile co wiecie na temat szpitala Żeromskiego i dr Marszała??
      Własnie mi go polecono i byłam na pierwszej wizycie. Zdaje sie,że to będzie trudna ciąża, więc wselkie info mile widzinesmile
    • Gość: capucine IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.06, 10:42
      A czy ktoś ma jakieś opinie o doktorze Jozefie Krzysiek?
      • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.06, 15:56
        Witam,czy ktoś wie gdzie przyjmuje dr Czekajski,bardzo mi zależy.Wiem że na oś
        Oświecenia ale jeszcze chyba przyjmuje gdzieś na Ruczaju i właśnie ten adres
        mnie interesuje.Dzięki za informacje
        • Gość: dora IP: *.2-0.pl 15.06.06, 10:40
          dr Czekajski przyjmuje na Ruczaju ul kobierzynska 98 tel 264 25 91 przyjmuje
          tam w poniedzialki od 16.Bylam u miego 2 razy, polecaly mi go dwie kolezanki,
          ale mam mieszane uczucia. Czy możecie sie wypowiedzieć coś na jego temat ?
          • Chodze do niego od stycznia i jestem bardzo zadowolona. On sprawia wrazenie
            troche oschlego ale to tylko wrazenie. Jest naprawde swietnym lekarzem - nie
            zaniedba zadnych badan, wszystko jest zrobione na czas. Ja z mezem mamy
            niezgodnosc serologiczna - monitoruje to i zleca niezbedne badania. Przyjmuje
            tez na Oswiecenia 44 we wtorki i piaki od 14.00. Szczerze polecam
        • Zgłosiłam sie do poniższych lekarzy z plamieniami:Czekajski(z Żeromskiego)-
          podawany na "Białej liście" jako specjalista od patologii ciąży. Kazał mi
          zrobić BetaHCG, po podaniu (przez telefon!) wyniku Beta HCG, które bylo b.
          niskie (ale według"widełek" wskazywalo ciążę), powiedział ze napewno nie jestem
          w ciąży...a byłam! Powiedzial, że "za długo juz pracuje, aby sie myslić"!!!!
          Urszula Jesień-Sokołowska- Szp.Kopernika: kolejna po p.Czekajskim lekarka,która
          z kolei stwierdziła, ze to poronienie i umowiala sie juz ze man na wieczór na
          łyżeczkowanie. Byla b. nieprzyjemna podczas badania (oszczedze opisów, bo nie o
          to chodzi...do dzis mam traume!) na moje watpliwosci co do poronienia po raz
          kolejny na korytarzu przy innych osobach !!!!!! poinformowala mnie ze poronilam
          i "ze ona jest pewna".
          Co sie okazało (w Rydygierze): ze to żadne poronienie a ciaza pozamaciczna! Do
          dzis przechodza mnie ciarki na mysl ze p. Jesien -Sokołowska zrobiłaby mi
          łyżeczkowanie sadzac ze to poronienie, ja bym poszla do domu a za pare dni
          ciąża by pekła w jajowodzie, w którym byla....jak widomo skutki takich pękniec
          bywaja bardzo grozne. Nie chce tu rzucać wyzwiskami czy epitetami..chce napisać
          ze to dzis mam traume, nie potrafie zaufać zadnemu ginekologowi. Dodam ze po
          tej sytuacji (bylam u paru polecanych gin!) zaden sie nawet nie zainteresowal
          np. zbadaniem czy nie mam np.chlamydii- czytałam o tym na medycznych portalach.
          Sama zgłosilam sie na badania, okazalo sie ze mam to swinstwo (co moze byc
          przyczyna poronien, nieplodnosci i c.pozam). I jak pomysle ze nie eliminujac
          tego znów zwiekszyło sie prawdopodobienstwo ze moge miec problemy z zajsciem
          w ciaze...lub znów operacji....to ręce mi opadają i po raz kolejny wątpie w
          kompetencje tych lekarzy.., Zastanawiam sie czy to rutyna, pieniadze czy brak
          elemntarnej wrazliwosci sprawieja ze Ci co maja pomagac robią to traktując
          pacjentów jak przedmioty i kolene przypadki... Dzis idąc do gin.
          musisz "wiedziec cos na dany temat" a jak sie nie zapytasz, to Ci nic nie
          powiedzą. Wiekszosc z nich zapomina ze mamy XXI,lepszy dostep do informacji i
          nie da sie ludzi zbyc haslem "bedzie dobrze". Zastanawiam sie dlaczego żadne z
          mediów nie podjeło tej sprawy...to co obecnie sie dzieje w wielu gabinetach
          ginekologów to skandal!
        • Gość: ana IP: 81.21.200.* 08.08.08, 14:12
          ja pana Czekajskiego nie polecam, zapisał mi tabletki anty bez skierowania na
          jakiekolwiek badania, co już świadczy samo za siebie.
      • Gość: NIE!!! IP: *.dynamic.chello.pl 08.12.12, 13:29
        Masakra. Uciekaj od niego!!!
    • dzieki za liste
      ---------------------------------
      [url=wiosnamaj.dell.shutterfly.com/action/pictures?
      a=67b0de21b338abef65ce]14-latek [/URL]
      • Gość: Wanilia IP: *.jasna / *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.06, 23:36
        Polecam bardzo serdecznie Pania dorktor , jest ona osobą miłą, wrażliwą i
        bardzo kompetentną! Wyczerpujaco odpowiadana na wszystkie pytania,. Pracuje na
        klinice na Koperika i przyjmuje prywatnie na. Ul Fierdorfa -Nila10/57 nr tel
        0126227272
        • Gość: sąsiadka IP: *.ghnet.pl 10.06.06, 00:21
          Kilka godzin temu wyjęłam wizytówkę pani doktor ze swojej skrzynki pocztowej (a
          mieszkam właśnie na Fieldorfa-Nila). Teraz wchodzę na forum, patrzę - a tu ktoś
          tę panią poleca. Cóż za zbieg okoliczności wink))
          • Gość: ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.06, 08:17
            czyżby bezpłatna reklama na forum?? też mi się to podejrzane wydaje tak jak Tobie
            • Gość: amerykanka IP: *.hsd1.il.comcast.net 13.06.06, 19:47
              A czy zna ktos moze doktora Mariusza Balajewicza z Krakowa?Moja siostra do
              niego chodzi i jest bardzo zadowolona. Tyle tylko, ze ostatnio niezle ja
              wystraszyl mowiac,ze ma Zespol Policystycznych Jajnikow i ze jesli chce miec
              dziecko, musi sie decydowac natychmiast. Prosze o opinie odnosnie tego lekarza.
              Bede za nie bardzo wdzieczna!
              • Gość: kama IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.06.06, 11:25
                no to sobie nie pochodzi bo ostatnio go zamkli
                • Czy możecie coś o nim napisać? Przyjmuje prywatnie na Oswiecenia i na Ujastku.
                  • Gość: amerykanka IP: *.hsd1.il.comcast.net 14.06.06, 21:14
                    Ponoc juz go wypuscili za kaucja (slyszalam,ze policja obserwowala go od 2 lat
                    z podejrzeniem przyjmowania lapowek, ale to tylko to, co ludzie gadaja).
                    Niemniej jednak, jako lekarz, sprawia wrazenie naprawde swietnego specjalisty.
                    Zajmuje sie sprawami plodnosci. Podbijam watek i bardzo prosze o dalsze opinie
                    na jego temat.
                    • Dziewczyny a dr. Skotnicki zna ktos może już ktoś pytał nie mogę znależć watku.
                    • Gość: zaino IP: *.autocom.pl 19.07.06, 19:02
                      To wstretny łapówkarz. Na szczęście nie byłam jego pacjentką, ale częstoo
                      bywałam na jego oddziale. Wszystkie jego pacjentki musiały slono placić, wtedy
                      przykładał się nalezycie do swojej pracy. Poza tym wiecznie nie pamięta swoich
                      pacjentek, nawet tych którym prowadził 2 kolejne ciąże...Odnośnie schorenia
                      Twojej siostry, lepiej niech skonsultuje to z innym specjalistą. Mojej zanomej
                      tak "skutecznie" leczył ZDROWE jajniki, że teraz tylko jeden jajnik
                      funkcjonuje.
                  • Wiem,ze jest polecany.Ja byłam 3 razy, mam mieszane odczucia. Na drugiej
                    wizycie -za wypis recepty (bez zadnych badań i USG) wiął ode mnie 100zł!!. Na
                    kolejnej wizycie powiedził,że mam powiększoną nerkę (robił zwn.USG) i kazał
                    potem to sprawdzić. Poszłam przerażona do urologa, okazło się że nic nie mam
                    powiększonego. Mam troche wrażenie,że za każdym razem mi coć wypisuje "abym nie
                    wyszła z niczym" ..ale może się mylę,wiec prosze o Wasze opinie.
          • Gość: paula IP: *.autocom.pl 19.07.06, 19:05
            Jak ta pani dokładnie wygląda?? Wiek ok. 30-35, jasne włosy?
    • Czy ktoś moze zna ta panią. Wiem ze przyjmuje na os.Oświecenia i pracuje w
      szpiatlu Na ul.Siemieradzkiego. Bardzo prosze o opinie.
      --
      mój suwaczek
      • Gość: kapus11 IP: *.veranet.pl 31.08.06, 12:20
        Słyszałam, że jest spoko, ale właśnie chciałabym się dowiedzieć ile za wizyte
        prywatną bierze????
      • Gość: Agata IP: *.ib-pan.krakow.pl 13.02.07, 11:56
        Witam
        Jest moim lekarzem od 2 lat. Kompetentna,konkretna i miła, można o wszystko
        zapytać bez obawy.Sama wykonuje cytologię, więc nie czeka się długo na wyniki.
        Nie jest najtańsza od 2007 roku wizyta kosztuje 70 zl.
        Na Oświecenia przyjmuje w poniedziałki od 15-19h. Polecam z czysym sumieniem.
    • Gość: Indra IP: 82.108.194.* 26.06.06, 21:16
      Dr Marcin Oplawski - wspanialy ginekolog-poloznik. chcialam napisac cos wiecej ale stwierdzilam, ze to bez sensu. zwyczajnie - wspanialy lekarz. chcialabym, zeby wszyscy byli tacy.
    • Gość: blu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.06, 13:43
      Podnoszę i pytam o doktora MIAŚKIEWICZA (przyjmuje na Siemiradzkiego 16).
      Chodzę do niego, ale właśnie zaszłam w ciążę i chciałabym wiedzieć, czy jest
      dobry, jeśli chodzi o prowadzenie ciężarnej?
      • Gość: kasia IP: *.autocom.pl 28.06.06, 18:27
        ja się u niego przygotowuję do ciąży,
        wydaje mi się bardzo kompetentny, ale nie nahalny
        moja siostra niestety poroniła i on jej wykonywał zabieg w szpitalu (u
        Narutowicza), teraz też przygotowuje się do ciąży i też do niego chodzi
        lubię i jego i pania Iwonkę (położną) i ten jego malutki gabinet wink
    • Gość: blu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.06, 13:03
      Mam jeszcze pytanie - czy ktoś może mi coś powiedzieć o jakimś dobrym ginie,
      który przyjmuje w Scanmedzie?
    • Witam!
      Mam pytanie,czy wsrod Was jest ktos,kto leczyl sie lub leczy u dr.Sulkowskiej?
      Ta pani doktor pracuje w szpitalu na Wroclawskiej i przyjmuje tez prywatnie.
      Bardzo prosze o opinie na temat tej lekarki.
    • Gość: elle IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.08.06, 12:25
      ostatnio ktos mi polecil tego gina jako "nadzwyczajnego" a mam powazny problem i musze znalezc dobrego specjaliste - czy ktoras z was slyszala cos o tym lekarzu? ponoc przyjmuje prywatnie na alei pokoju bodajze 6. prosze pomozcie! nie chce isc w ciemno, zwlaszcza, ze juz zarejestrowalam sie do dr goreckiej (a ze ostatnio jest duzo niepochlebnych opinii o niej to mam watpliwosci).
    • Gość: elle IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.08.06, 10:34
    • Gość: elka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.06, 23:14
      dziewczyny a dr kubaty z narutowicza/ przyjmuje w osteomedzie na k.wielkiego,
      wiecie cos? warto?
    • Gość: KACHA25 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.06, 12:28
      Cześć dziewczyny! A co sądzicie o prof. Antonim Basta z Kopernika. On przyjmuje
      prywatnie na ul. Kościuszki w "zdrowiu kobiety", podobno niezły fachowiec ,
      prawda?
    • Gość: Dominika IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.06, 09:46
      No a czy ktoś wie coś nt. lekarzy - ginekologów, którzy przyjmują w pywatnej
      klinice PROMEDIS??????????
    • Gość: remo14 IP: *.chello.pl 13.10.06, 18:44
      Proszę o opinie o Pani doktor.
    • Gość: ankha IP: *.ghnet.pl 15.10.06, 13:20
      a ja polecam dr Różę Sobocińską, która przyjmuje w Krakowie na ul. Wójtowskiej.
      Pani Doktor jest niezwykle miła i sympatyczna, przy tym naprawde profesjonalna -
      pełne badania, USG, cytologia smile
      • Gość: marta IP: *.compower.pl 24.08.09, 23:50
        POLECAM DR RÓŻE SOBOCIŃSKĄ obecnie przyjmuje na ul Grzegórzeckiej12
        www.rosemedica.pl Rewelacyjna, fachowiec a ponadto wspaniałe podejście do
        pacjentki. Nie będę się rozpisywać ale to dzięki niej mam córeczkę
    • Podzielcie sie opiniami na temat Andrzeja Bałasza z SPESu, Marka Kowalskiego
      z "Maciezyństwa" i Milewicza z Kopernika. Z każdym z nich mniej lub bardziej
      miałam kontakt i nie umiem się zdecydowac na któregos z nich.
      Chciałabym by był to dla mnie "mój" lekarz zarówno od profilaktyki, leczenia
      drobnych schorzeń, jak i w niedługim czasie - mam nadzieję - prowadzenia ciąży
      i porodu.
      • dr.Bałasz- pełen profesjonalizm
        bez zbędnego kadzenia konkretny i rzeczowy
        prowadził moją ciążę
        przyjmował moje dziecko na świat
        polecam z pełną odpowiedzialnością
        Edyta Maria Domoszczycka
        --
        nasze maleństwo jest już z nami
        Jasiu słoneczko nasze
        Jaś i Mateuszek teraz są już dwa słoneczka
        • BAŁASZ BAŁASZ
          TO ON DAŁ MI SZANSE NA ZAJSCIE W CIAZE, GDY INNI NIE DAWALI
          ZADNYCH,DOPROWADZIŁ MOJĄ CIĄZE BARDZO WYSOKIEGO RYZYKA DO 38 TG. I
          POMOGŁ MI URODZIC KAROLINE.
          GDY PORONIŁAM 2 CIAZE TO WSZYSTKO TAK ZORGANIZOWAŁ ZE LY ZECZKOWANIE
          WSPOMINAM DOBRZE
          POLECAM
    • Czy ktos ma jakies opinie na temat dr Chrzanowskiego? Mnie wydaje sie
      haotyczny.
      • Dziewczyny, jeżeli macie jakieś doświadczenia z tymi lekarzami to napiszcie.
        Szukam dobrego ginekologa, który poradzi sobie z przewlekłymi stanami zapalnymi
        i zaburzeniamu hormonalnymi. Jeżeli chodzi o Górecką to słyszałam, że ostatnio
        wiekszość badań u niej robi praktykantka, która za bardzo sobie nie radzi. A ja
        miałam zamiar sie do niej wybrać. Poradźcie dziewczyny! A może Homa, Masior czy
        Kisielewska. Żadnego z tych lekarzy osobiście nie znam, więc będę Wam bardzo
        wdzięczna za radę. Proszę odezwijcie się!
      • Gość: aga IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.11.06, 14:17
        Czy mówimy o Mariuszu Korabie Chrzanowskim? Jeśli tak to uciekłam od niego jak
        najdalej, to że jest chaotyczny to malo powiedziane.Nigdy nie pamięta co
        zalecił, trzeba mu wszystko przypominać.Najlepsze było u mnie że zalecił mi co
        innego a potem zbeształ że zrobiłam co mi kazał. Poza tym prowadzi agitacje
        polityczną u siebie w gabinecie co osobiście mne wkurzało..
    • Gość: ew1 IP: *.chello.pl 11.12.06, 16:21
      Czy ktoś ma doświadczenia (dobre lub złe) z dr Barbarą Kwiecińską-Czaplińską.
      Przyjmuje w Fundacji Pro Humama Vita na Sławkowskiej 1. Byłam raz i zrobiła na
      mnie jak najlepsze wrażenie ale wolała bym miec jeszcze kilka opinii kobiet
      które u niej leczyły schorzenia lub prowadziły ciążę
      • Gość: mignone IP: *.autocom.pl 01.08.08, 13:32
        Post co prawda sprzed dwóch lat, ale uważam, że warto umieszczac newsy.
        Dr Kwiecińską - Czaplińską zdecydowanie odradzam. Trafiłam do niej z polecenia kilku zadowolonych koleżanek i spotkało mnie ogromne rozczarowanie. Niby sympatyczna, ale mało konkretna, o wszystko sama musisz dopytac! Płacąc 80 zł za prywatną wizytę na Lublańskiej w CM LIM, u dr Kwiecińskiej - Czaplińskiej w gabinecie spędziłam 10 minut (!!!), z czego pani doktor 3 razy bez skrępowania odbierała telefon od męża. Ujemna grupa krwi w ciąży nie zrobiła na pani doktor wrażenia - o konflikcie serologicznym musiałam sobie sama dośpiewac i zasugerowac badania grupy krwi męża. Anemia na początku ciąży i podwyższone fosforany w moczu też nie zostały mi w żaden sposób nawet zasygnalizowane - przyniesione wyniki badań zostały wklepane do komputera i oddane bez słowa komentarza!!! Pomijam fakt, że nie została mi nawet założona karta ciąży, czemu mój obecny lekarz nie mógł się nadziwic. Zero zainteresowania pacjentką, chocby wzmianki, że gdyby coś się działo, to jest pod telefonem... Wydaje się, że jeśli nie będziesz w ciąży biegac, brac ciepłych kąpieli i pic soku malinowego i wszystkie wątpliwości będziesz rozwiewac za pomącą Internetu, to wszystko wg pani doktor będzie ok! Dwie wizyty były stratą czasu, nerwów i pieniędzy.
        • Gość: . IP: 129.35.231.* 17.03.09, 15:39
          przesadzasz.
        • Gość: ak IP: *.acn.waw.pl 21.06.10, 20:28
          Ja bylam u niej kolejne 2 lata pozniej, ale wrazenia te same - niby
          sympatyczna, ale bardzo beztroska jako lekarz, wszelkie obawy
          zbywala stwierdzeniem, ze nie ma sie co martwic, wszystko jest
          dobrze, choc inny lekarz mowil zupelnie co innego. Mialam wrazenie,
          jakby sie nie mogla doczekac, kiedy wyjde, juz stojac w drzwiach
          jeszcze zadawalam pytania, po wizycie czulam sie niedoinformowana i
          potraktowana "po macoszemu". W dodatku zbagatelizowala b. powazny
          problem, ktory dopiero inny lekarz zdecydowal sie potraktowac
          powaznie. Odradzam!
          • Gość: iwona IP: *.dynamic.chello.pl 23.10.13, 17:36
            Po stokroć odradzam tego lekarza. Ja 32 lata - 10 miesięcy niby leczenia bo w ciąże nie mogłam zajść 2 lata a ona tylko: nie stresować się, pić marchewkowy sok i modlić się. Leki - Dupchaston i luteine ale w złych dniach kazała mi brać a na nie pękający pęcherzyk co w koncu udało się jej zobaczyc nic nie przepisała - żadnych konkretnych badań. Dopiero przypadkowa wizyta u dr Kaszowicza - 6 miesięcy leczenia i bobas w drodze! smile od razu konkretne badania i clo którego p. czaplińska nie raczyła przepisać. Tak, że P. czaplińską odradzam a polecam dr. Kaszowicza!!!!
    • Gość: sssssssssss IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.06, 09:45
      Dr Dorota Sitko
    • A znacie panią dr. Alicję Janaszak lub dr. Renatę Wójcik z Medicover?? Co o nich
      sądzicie i jakie macie zastrzeżenia, jeżeli takowe są. Dzięki
    • A znacie dr Janaszak lub dr. Wójcik przyjmujące w Medicoverze?? Jakie macie z
      nimi doświadczenie?? Dzięki. Pozdrawiam
      • Gość: ania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.08, 21:40
        szukam jakis info gdzie mozna ja prywatnie wykonac, i za ile..choc
        kasa niegra roli tylko zdrowie.
        jestescie obeznane, moze cos podpowiecie?
    • Gość: kati IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.07, 19:10
      chodze do niej od jakiegos czasu, do tej pory wydawala mi sie ok,ale okazalo
      sie ze mam wirusa HPV i wydaje mi sie ze ma do tego lekcewazace podejscie,
      wiecej informacji uzyskalam z netu niz w jej gabinecie....

czy leczyl sie ktos u niej?
      i jeszcze jedno pytanie - co z ciaza? czy prowadzi ciaze ok?
    • Gość: jakas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.07, 19:12
      j.w.
      • Czy ktos chodzi do lekarzy z luxmedu?? Kogo polecacie??
      • Gość: Maria IP: *.gorzow.mm.pl 08.03.12, 14:38
        To b...dle (nie wiem, czy w tym momencie nie obrażam bydlęcia), bo trudno się o niej(mała litera zastosowana celowo)inaczej wyrazić, to szczyt najgorszego wyobrażenia o ,,człowieku".Niekompetencja to jedno...brak poziomu i serca tej osoby to drugie. Uderza fakt,że jest zatrudniana w placówkach państwowych, a honoraria płacone są jej z portfela podatników!!!Jeśli chce gnoić ludzi, niech robi to w 4 ścianach prywatnego gabinetu!Ciekawe, czy tam też ma tak niewyparzoną gębę i błyszczy złośliwymi uwagami, podważając diagnozy innych lekarzy i gnojąc ludzi, zdanych w ZUS-owskim, archaicznym molochu na jej łaskę? Nie polecam,serdecznie odradzam,wręcz ostrzegam przed kontaktem z tym nieludzkim, podłym typem.
    • Czy ktoś coś wie na temat tego lekarza??planuję się do neigo wybrać ale nie mam
      pojecia jaki to lekarz dlatego prosze o jakies infowink
      pozdrawiam
    • Czy któraś z Was chodzi do jakiegoś ginekologa z przychodni na Galla? Kogo
      stamtąda możecie polecić? Którąś z trzech Pań czy może któregoś Pana?
      • Gość: Malina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.07, 21:18
        Pytałam już kilkakrotnie, na różnych forach. 0 odpowiedzi. Wychodzi na to, że
        Krakowianki nie stosują spiraleksad Proszę odpowiedzcie, który lekarz założy
        fachowo i najlepiej w rozsądnej cenie. Podzielcie się doświadczeniami. Pozdr
    • świetny fachowiec, pracuje w szpitalu żeromskiego.
    • Gość: Lusi IP: *.ds3.agh.edu.pl 16.03.07, 22:02
      Dziewczyny chciałam zapytać o dr Annę Grzyb czy ktoś o niej słyszał? Proszę o
      informacje. dzięki.
    • Gość: elunha IP: *.ds4.agh.edu.pl 15.04.07, 16:16
      Hej! Znacie dobrego ginekologa endokrynologa? Bardzo mi zależy na tym, żeby to
      była właśnie jedna osoba, posaiadająca te dwie specjalizacje. Wolałabym
      prywatnie, bo publicznie pewnie kolejki ogromne są.... Chyba że znacie kogoś, u
      kogo nie ma wcześniejszej rejestracji, tylko przychodzi się w tym samym dniu.
      Czy macie kogoś sprawdzonego? Proszę o jakieś plusy i minusy tych lekarzy... No
      i cenę wizytysmile
      • Gość: Justyna IP: *.adsl.izrsolutions.com 16.04.07, 23:57
        Planowalam wizyte u dr Lorek ale nie jest dostepna w dniu w ktorym bede w
        Krakowie wiec zostala mi tylko Dr Rybka, ktora przyjmuje w tym samym gabinecie.
        Nie widziam tej kobiety na oczy i nic zupelnie o niej nie wiem co jest niezbyt
        komfortowa sytuacja. Prosze o opinie - jezeli ktos ja zna.
        Pozdrawiam
    • Gość: gosia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.07, 18:02
      hej dziewczyny,mam pytanie dotyczace dr Kwiatkowskiej z ul Olszanskiej, czy moze
      mi ktos cos napisac na jej temat, jakies uwagi co do niej??smile
      dzieki z gory
      • Gość: Ania IP: *.chello.pl 02.07.07, 08:33
        Ja chcodze do dr Kwiatkowskiej od 10 lat wink
        Teraz prowadze u niej ciazę. Jak dla mnie jet kompetentna osobą, odpowiada cierpliwie na kazde pytanie. Do tej pory jestem zadowolona, wiec polecam
    • bardzo polecam dr Jacka Madeja pracuje na Kopernika
    • odnowie post swoimi lekarzami:

NFZ - Ewa Ryskala - przyjmowała na Olszańskiej, konkretna, bez zbędnego
      gadania, fachowa, pomocna, długie terminy, w pierwszej kolejności prowadzone
      już kobiety w ciąży smile reszta mc czekania (tak było w zeszłym roku, nie wiem
      jak teraz), badania krwi itp w diagnostyce też na Olszańskiej...

PRV - Jan Kuś - przyjmuje na Mieszczańskiej, pracuje w szpitalu Narutowicza,
      konkretny, pomocny, prowadził końcówke mojej ciązy wraz z jej cesarskim
      rozwiązaniem - sprawne cięcie, dobrze sie zagoiło, zero problemów, przychodząc
      po recepty nie trzeba się zapisywać jak w niektórych przypadkach...

to tyle co mi na szybko przychodzi do głowy smile

pozdrawiam
      --
      b1.lilypie.com/j9EQp2.png
      • Gość: Aneta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.07, 19:10
        Niestety znalazłam tylko jeden post z zapytaniem. Znacie tą panią? Warto do
        niej pójść? Terminy ma kosmiczne jak u mało kogo. Zarejestrowano mnie dopiero
        na 31.07. Polecił mi ją inny ginekolog z tym, że nie wiem czy uczciwie jako
        fachowca czy przysługa koleżeńska.
        • Tak, warto do niej pojsc..to lekarz z prawdziwego zdarzenia..wiele znajomych do
          niej wyslalam..
          prowadzila moja ciaze, zawsze ma czas dla pacjenta, wytlumaczy
          wyjasni..poprostu odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu
          pozdrawiam
          Magda
        • w kosmos gdzies wyslalam pierwsza odpowiedzwink

WARTO, jak najbardziej, to lekarz z prawdziwego zdarzenia
          Polecam jak kazdej znajomej i wiele juz do niej wyslalam
          prowadzila moja ciaze, to pani dr, ktora ma czas dla pacjentki, wytlumaczy,
          wyjasni..to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu
          Pozdrawiam
          Magda
    • Też planuję się wybrać do dr. Wójcik z Medicoveru. Jakie macie doświadczenia?
      Czy tam można na miejscu zrobić badania usd dopochwowe?
    • Bardzo Was prosze o opinie o pani Alicji Janaszek (Medicover), jeżeli ma ktos z
      nia doświadczenia. Albo kogo polecacie z Madicoveru?? Z góry dziekuję
      • Gość: gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.07.07, 11:55
        Franczak jest super, naprawde. Bardzo rzetelny, uwazny, dokladny. ja polecam. U
        janaszek nie bylam, wyglada milo, ale nic wiecej nie potrafie powiedziec,
        natomiast do franczaka chodze ja, chodzi moja mama i obydwie jestesmy BARDZO
        zadowolone. prowadzil moja ciaze. polecam
        • Gość: poli IP: *.187.249.141.ip.airbites.pl 13.09.07, 19:34
          Gdzie przyjmuje Franczak? Czy tylko prywatnie? Kiedys przyjmował w
          przychodni bezpłatnie (Gemelli) ale wyniósł się sad(((((. Nie wiem
          gdzie go szukac a tylko do niego chce iść.
    • Gość: Aneta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.07, 14:21
    • Gość: LauraB4 IP: *.2-0.pl 04.07.07, 20:31
      bardzo proszę o opinie na temat pani dr.Richter,przyjmuje na Ujastku ,
      bardzo mi zależy,z góry dziękuję
    • Gość: usiak IP: *.autocom.pl 01.08.07, 23:35
      Czy ktoś może podzielić się opinią na jej temat? Czy w tej przychodni jest
      jakiś/jakaś lepszy/a, warty/a uwagi lekarz/lekarka?
(601-700)
(801-862)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.