Dodaj do ulubionych

Gynalgin- okropnie piecze

21.02.09, 23:06
Witam
Ginekolog wykrył u mnie niedawno małą nadżerkę na szyjce i postanowił mi ją
zaleczyć globulkami, ponieważ przy cytologi wykryto zapalenie bakteryjne (II
grupa czystości) - owszem, od jakiegoś czasu odczuwałam swędzenie i lekkie
upławy. Przepisał Albothyl 6 globulek - zużyłam, wszystko okej. Potem miałam
przez 10 dni używać Gynalgin , a na sam koniec Lactovaginal aby przywrocić
równowagęsmile

Po 3 globulce gynalginu już nie wytrzymałam, odstawiłam lek i od raz zaczęłam
używać Lactovaginal. Odstawiłam, ponieważ zaczęło mi dokuczać okropne uczucie
pieczenia i swędzenia warg sromowych! jest nie do zniesienie, umyć się
normalnie nie mogę bo bez bólu się nie obejdzie. czy Gynalgin może powodować
takie skutki uboczne?

W sumie nie widzę poprawy, bo te okolice wciąż mnie swędzą i pieką, są troszkę
opuchnięte przy dotyku i czerwone. W dodatku drapanie wcale nie zmiejsza
objawów tylko je zwiększa.

Czy to może uczulenie na Gynalgin? Znacie jakieś sposoby na to?smile
Miał ktoś podobną sytuację?
W środku pochwy jest chyba wsyzstko okej bo jak aplikuję Lactovaginal to nic
mnie tam nie boli i nie piecze, tylko na zewnątrzuncertain zwłaszcza, że jeszcze
Gynalgin ze mnie wypływał a nie mam możliwości mycia co 5 minut, więc używam
wkładki na czas leczenia.

dzieki smile
Edytor zaawansowany
  • fabiankaa 21.02.09, 23:17
    morfa1 napisała:

    > czy Gynalgin może powodować takie skutki uboczne?

    A co jest napisane w ulotce gynalginu?


    --
    http://img231.imageshack.us/img231/1266/repasn6.gif
  • morfa1 21.02.09, 23:18
    owszem pisze, że może, ale że ustępuje po zakończeniu kuracji. a ja nie aplikuje
    już 3 dzień, a piecze dalej! i dlatego się spytałam smile
  • Gość: kropka IP: *.lns5-c10.dsl.pol.co.uk 23.03.09, 20:53
    Mam dokladnie to samo.
    Wzięlam 5 globulek i przerwalam. Wargi sromowe opuchnięte, nawet
    zrobily mi się male ranki.
    Boli jak nie wiem co.
    Myślalam, że moczenie się w rumianku mi pomoże ale nic to nie daje,
    już od kilku dni.
    Chyba jutro ide do lekarza.
    Myślę, że to uczulenie na lek.
    Kiedyś mialam cos podobnego po innym leku ale nie pamiętam już po
    czym
  • Gość: stokrotka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.09, 23:28
    ja tez mam coś podobnego tyle, ze u mnie pojawiło się pieczenie po 10 dniach,
    gdy zakończyłam leczenie.
  • Gość: kuai IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.09, 17:50
    po 10-ciu dniach od zakończenia leczenia? to pewnie masz nawrót infekcji. coś mi
    się nie wydaje, żeby to była reakcja na lek po takim czasie od odstawienia. a
    brałaś, żeby odbudować florę bakteryjną lacibios femina?
  • Gość: xyz IP: *.dynamic.chello.pl 26.08.13, 13:57
    ja mam to samo, pojawily się na sromie dodadkowo krostki a wlasciwie guzki, z ktorych podczas drapania leci krew, dodadkowo wargi sromowe są strasznie opuchnięte, do tego stopnia ze nie mogę chodzić. Dodadkowo mam pimafucin i pimafucort i te leki mam zostawic gdyz maja delikatne skladniki ktore nie powinny uczulać. Gynalgin został odstawiony ( po dwoch tab.) p. doktor zalecila tantum rosę i trivagin o dzialaniu znieczulajacym i koniecznie leki na alergię (polecam zyx) Powiedziala ze odczyn jest typowo skórny, wiec byc moze bd konieczne leczenie dermatologiczne
  • Gość: Lenka IP: *.adsl.inetia.pl 29.08.13, 16:48
    Czego można wymagać od leku za 1 zltongue_out

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka