Kiedy brzuszek w ciąży?

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • W którym tygodniu ciąży zaczyna rosnąć brzuszek? Tzn. kiedy zaczyna być choć
    trochę widoczny w pozycji leżącej? Ja jestem w tej chwili w 6 tyg. i gdy leże
    mój brzuch jest kompletnie płaski i ciekawa jestem mniej więcej kiedy będzie
    mi choć trochę na lężąco wystawał wink
    Może to i głupie pytanie, ale na prawdę mnie to interesuje smile
    • 23.11.03, 10:12 Odpowiedz
      czesc!!! 6 tydz ciazy to jeszcze nie pora na brzuszek poczekaj cierpilwie u
      kazdej z nas wyglada to troche inaczej ja jestem w 19 tyg ciazy i brzusio jest
      widoczny, niewielki ale jest....jak leze to tez jest troche mniejszy poniewaz
      rozchodzi sie po bokach.
      czekaj cierpliwie

asia i 19 tyg Kamilka
    • 23.11.03, 15:27 Odpowiedz
      Oj to zupełnie indywidualnie. Są dziewczyny, które "dostają" brzuszka dopiero w
      siódmym miesiącu, a są też takie, które już w drugim nabierają kształtów.
      Słabych, ale jednak smile

--
      "Zabieram Cię do baru, będzie osiem zero dla mnie"
    • 23.11.03, 16:04 Odpowiedz
      U mnie zaczął być widoczny dopiero w 17-18 tygodniu, ale nadal jest maluteńki-
      nie mam mowy, żeby ktoś niepoinformowany się zorientował, a jestem już w 21
      tyg.
    • 24.11.03, 10:33 Odpowiedz
      jestem w 12 tygodniu, i brzuszek już zaczyna być widoczny - co prawda na razie
      tylko dla mnie i mojego męża, ale zawsze to coś smile

pozdr.
      a

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.