KLUCIA W MACICY - ciaza 5 tydz. - POMOCY Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Pani Doktor, prosze o porade !
    Jestem w ciazy, to dopiero poczatek – 5 tydz. i 2 dzien. Przez
    ostatnie 1,5 tygodnia nie nawiedzaly mnie zadne bole podbrzusza, za to
    dzisiaj przez caly dzien pojawial sie dziwny bol. Sa to chwilowe kujniecia w
    macicy, tylko w jednym i tym samym miejscu. Trwa chwile i zaraz przechodzi i
    za chwile znowu.
    -Czy tego typu bole naleza do typowych na poczatku ciazy. Jezeli nie to
    jakie dokladnie powiny byc?
    -Co Pani sadzi o tych dziwnych bolach ? Czy moga spowodowac poronienie?

(Jezeli chodzi o USG to robilam je 5 dni temu i jak na razie nie bylo widac
    ciazy. Lekarz powiedzial, ze widocznie to jeszcze za wczesnie. Nastepny
    termin USG w czwartek za 3 dni.)

Prosze o szybka odpowiedz. Z powazaniem
    • jestem w 15 tyg ciazy i na początku tez mialam te kłucia, w poprzedniej ciązy
      także. To normalne, wiazadła macicy się rozciagają. W pierwszych tyg nie, ale
      póxniej kłuje- lekarz w badaniu ginekologicznym "ręcznym" podobno kolo5-6 tyg
      może stwierdzic ciąże właśnie z powodu powiekszonej macicy. za kilka tyg
      kłucia miną, bo wiazadła macicy beda rozciagaly się łatwiej, teraz to dopiero
      pierwszy razsmile
      pozdrawiam- Aurelia
      • Podobnie jak Nicole jestem w 15 tyg i też jest to moja druga ciąża. Pierwszą
        niestety straciłam ale spokojnie-nie przez skurcze. Zarówno w jednej jak i
        drugiej ciązy też miałam takie bóle więc doskonale rozumiem Twój strach. Jeśli
        nie towarzyszą im plamienia i zagrożenie ciążą pozamaciczną to nie ma innego
        wyjścia tylko zacisnąć zęby i łyknąc no-spe smile
        Pozdrawiam
        Justa
    • Dzieki Wam dziewczeta za pocieszenie!
      U mnie jeszcze nie bylo widac fasolki, stad moj niepokoj. Ale moze w czwartek
      ja w koncu zobacze.
      W jaki sposob mozna sprawdzic czy to ciaza pozamaciczna? czy rodzaj boli na to
      wplywa? np. bole jajnika - to zle, a bole macicy to wszystko ok.
      Pozdrawiam
    • Trudno powiedziec- moga byc to typowe pobolewania z rozciągnięcia, ale nie
      tylko- najlepiej byłoby wykonać badanie hcg w surowicy krwi
      • aga doskonale Cie rozumiem, gdyz wychodzi na to ze jestem szczesliwie w 3 tyg,
        ale tez mam z prawej strony niepokojace klucia od czasu do czasu. Troche mnie
        uspokoilas, chociaz Pani Doktor odwrotnie... zrobilam w dniu spodziewanej
        miesiaczki test z krwi 304,5 czy to dobrze ???? Do lekarza dostane sie
        dopiero w czwartek. Jeszcze 7 dni niepewnosci ...
    • Dziewczyny! odwoluje alarm, dzisiaj rano zobaczylam mojego dzidziusia na USG,
      umiejscowil sie w dobrym miejscu i jest mu tam dobre. Wszystko jest ok,
      dzisiaj oddalam krewke i zobaczymy co bedzie. 19 nastepne USG. Uffffff kamien
      spadl mi z serca. dzieki za dobre slowa i uwagi.
      calusy Aga

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.