Zolte uplawy

Zolte uplawy

Od jakiegos tygodnia zauwazylam u siebie dziwne bialo-zoltawe uplawy. Nie jest tego duzo, bez zapachu, nic mnie nie boli ani nie swedzi i w zasadzie poza ta wydzielina nie mam zadnych dolegliwosci.
Ale uplawy sauncertain

Od kilku dni uzywam dostepnego bez recepy zelu z laktacydem (do traktowania lekkich zakazen bakteryjnych/zaburzenia flory bakteryjnej), ale chyba nie ma zadnej poprawy (ani pogorszenia).

To nie wyglada na grzybice. Zakazenie chlamydiami badz rzesistkiem wykluczam, bo 2 miesiace temu bylam przebadana na wszystkie choroby przenoszone lub nie droga plciowa, a od tego czasu nie wspolzylam.

Nigdy w zyciu nie mialam zadnych uplawow ani problemow, i w zasadzie nie wiem, czy sie martwic i leciec do lekarza, czy dalej stosowac ten zel i liczyc ze mi przejdzie?

Czy to moze sugerowac problemy z przydatkami?
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.