• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Rwanie i ból nóg. Dodaj do ulubionych

  • 16.07.09, 13:05
    Nie wiem, czy mogę powiązać to z tabletkami anty, ale biorę je od 3 miesięcy i ta dolegliwość stała się jakby częstsza. Kiedyś miałam ją raz na pół roku, a teraz średnio raz w tygodniu. Pod wieczór zaczyna mnie lekko boleć noga, jakby od kolana w dół, albo obie nogi. Najgorzej jest, gdy już położę się do łóżka, wtedy ból obejmuje już całą kończynę. Czy może to być początek jakiejś zakrzepicy spowodowanej hormonami? Noga nie sinieje, nie jest "cieplejsza" niż druga, nic się z nią nie dzieje pod względem wyglądu. Tylko ten rwący ból.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: mika IP: *.elk.mm.pl 16.07.09, 13:13
      To może się z tym wiązać. Może jednak nie lekceważ takich objawów, ym bardziej,
      że wcześniej tego nie miałaś, a zaczęło się, gdy bierzesz hormony. Możesz w
      ogóle je brać? Lekarz robił wywiad rodzinny na obecność chorób, które mogłyby
      wykluczyć stosowanie hormonów? Czy zapisał jak dropsy?
      • 16.07.09, 15:18
        No niestety zapisał jak cukierkiuncertain Być może kierował się tym, że wcześniej brałam tabletki przez 5 lat i nic się nie działo. A brałam i Gravistat i Novynette. Teraz biorę Rigevidon, ogólnie czuję się po nim dobrze.
    • Gość: monia IP: 80.54.1.* 27.07.09, 22:28
      szczerze mówiąc nie jestem pewna czy to jest od tabletek anty, ja mam identyczne
      bóle nóg dosc czesto...zapytalam sie mojemu ginekologowi czy to przez tabletki,
      stwierdzil ze razcej nie, ale jak w rodzinie wystepowaly żylaki, (a moja matka
      ma) to kazal smarowac nogi lioton1000 i naprawde gdy zaczynaja mnie bolec
      smaruje i po 15 min jak reka odjął...naprawde pomaga, a czesto nie moglam przez
      ten ból zasnąc , a teraz wystarczy posmarowac
    • 28.07.09, 13:17
      mnie zaczely rwac nogi po8latach brania tabletek. w ulotce bylo napisane, ze w
      razie bolu nog natychmiast odstawic ale gin powiedzial, ze to na pewno nie od
      tego (skierowal mnie najpierw na rozne badania i wyniki byly w normie).
      zaczely mi pekac naczynia na nogach i ramionach. zaczelam puchnac - potrafilam
      przybrac po 3 cm w biodrach, udach i kolanach w ciagu 12 godzin. rozpoczelam
      pielgrzymke po lekarzach i dopiero po 4 mcach i kilkunastu wizytach u roznych
      specjalistow stwierdzono ze to jednak od tabletek.
      jestem wsciekla na mojego ex-gina i jednoczesnie zalamana. obsesyjnie boje sie
      zajscia w ciaze! poza tym biorac tabletki zawsze wiesz kiedy nastapi krwawienie,
      mozna je przestawic - to duzy komfort. zawsze bylam (i jestem) ich zwolenniczka.
      na twoim miejscu bym odstawila i obserwowala organizm. ja tez na poczatku
      myslalam, ze to np zakwasy a tymczasem narobilam sobie gorszych problemow bo
      tabletki rozpieprzyly mi tez watrobe. zacznij od dokladnego przeczytania ulotki.
    • Gość: Ninka IP: *.ostnet.pl 20.03.14, 19:01
      Kup sobie witamine D3 ja mialam Vigantoletten 1000 i mi przeszlo, mialam takie dolegliwosci kilka lat,odezwij sie do mnie
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.