Dodaj do ulubionych

kontenery mieszkalne

18.02.10, 15:40
czy ktos z Was ma taki dom, lub widzial jak to wyglada od srodka?

www.kontenery.weldon.pl/pl/kontenery/mieszkalne/
poczytalam i zaczynam sie zastanawiac... malym nakladem kosztow
mozna wybudowac "dom" do calorocznego zamieszkania ze wszystkimi
udogodnieniami...

mozna to potem otynkowac i nie ma sladu tak naprawde po kontenerze...
co sadzicie..
jak znajde jeszcze stronke z gotowymi wizualizacjami i projektami to
zamieszcze, wyglada to naprawde ladnie...
Edytor zaawansowany
  • Gość: tudzież=i IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.10, 00:08
    a taka ą-ależ chcialam byc
  • Gość: peszkoo IP: *.chello.pl 27.07.10, 21:45
    dosc ciekawe .....rozwiazanie dla gmin jako mieszkania zastepcze dla dłużnikow
    albo lokale dla potzrebujacych (pogorzelcy, powodzianie itd)
  • kontenerypoland 13.08.16, 18:12
    www.kontenerypoland.pl/galeria/ oni rąbię lepsze kontenery i mają cennik kontenerów
  • Gość: Piotr IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.02.10, 16:22
    Bardzo często korzystam z takich kontenerów. Bo z nich własnie budowane są
    tymczasowe biura na budowach duzych obiektów przemysłowych. Ale chyba nie
    chciałbym w czymś takim mieszkać. Ściany sa dosć cienkie, więc latem bez
    klimatyzacji nie da sie wytrzymać (zima koszty ogrzewania tez pewnie wysokie).
    Trzeba by było taki dom od razu ocieplic (co zreszta widziałem na kilku
    budowach). Sciany wewnetrzne sa z płyt typu sandwicz, wiec słabo izolują
    dźwięki i jest kłopot, zeby coś cięższego na nich powiesić (no i dziurawisz
    wtedy blachę- tego sie nie da łatwo potem zalepić). W łazienkach wszystkie
    rury sa na wierzchu. Kable elektryczne czy telefoniczne, komputerowe też
    zwykle biegną po scianach w korytkach.Podłogi sa dość cienkie, jak jest sporo
    wilgoci (na budowach to normalne) to po kilku latach bywa, ze jest dziura przy
    wejsciu do kontenera). Zaleta jest niska cena, mobilność i dowolnośc
    konfiguracji (mozna zbudowac nawet duze pomieszczenia typu sale
    konferencyjne). Ale mieszkaćw tym na stałe bym nie chciał.
  • adg-ak 18.02.10, 16:35
    mam do wyboru...albo kupic w wawie mieszkanie za 400 tys, albo kupic
    działke i zamieszkac w czyms takim :)
    z tego co czytalam na stronach, to sciany sa ocieplane. mozna tez
    płyty kartonowo gipsowe do srodka wstawic i wtedy i pomaluje i
    tapete poloze i cos na tym powiesze :)
    przy płytach kable beda za nimi.
    dach rowniez mozna zrobic spadzisty, wiec odpadnie widmo "baraku"

jedyne co mnie tutaj martwi to wlasnie cena za ogrzewanie w zimie...
    ewentualnie czy jest mozliwosc wstawienia kominka, ktory ogrzewałby
    mi pomieszczenia.

według cen podanych na stronach za 100 m2 zaplace 140 tys. (za tyle
    nawet 1 pokoju nie kupie w wawie :)

domek taki mogłby byc 2 pietrowy, a jak sie bede chciala
    przeprowadzic to kupuje ziemie gdzies indziej przewoze domek na pace
    a ziemie sprzedaje z zyskiem :P

nooo, niech ktos powie ze tak mieszka i nic nie przecieka i jest
    fajnie :)
  • Gość: cromwell IP: *.163.246.94.artcom.pl 18.02.10, 16:59
    odpusc corko
    grzyb zje siebie i rodzine w ciagu 5 lat
    nie mowie o kosztach ogrzewania

pzdr.
  • jarecki_2 18.02.10, 17:31
    Kontenery mieszkalne, jak sama nazwa wskazuje, nie służą do mieszkania, heh. To
    są raczej, jak ktoś wyżej napisał, obiekty do tymczasowego zamieszkania (lub
    pracy) na czas np. budowy "normalnego" domu. Owszem, w takim kontenerze nie leci
    na głowę, ale to nie może być kryterium do podjęcia decyzji o stałym
    zamieszkaniu w czymś takim. Jeśli ktoś to reklamuje jako możliwość
    "pełnoprawnego" zamieszkania to moim zdaniem popełnia nadużycie. Dokładnie takie
    kontenery został postawione jakiś czas temu jakimś pogorzelcom lub rodzinom
    ewakuowanym z walącej się kamienicy, o ile dobrze pamiętam. Był w TV obszerny
    program na ten temat, ogólnie sprawę biorąc, dramat. Zapomnij. Lepiej kupić,
    zdaje się, takie wielkie przyczepy mieszkalne sprowadzane np. z Holandii,
    używane, często już umeblowane, ale to również tylko na czas budowy domu się
    nadaje, czyli na krótko i raczej nie w zimie, zwłaszcza takiej jak teraz mamy.

--
    biuro@zubbau.pl
  • Gość: cromwell IP: *.163.246.94.artcom.pl 18.02.10, 17:40
    albo wykopac ziemianke

pzdr.
  • adg-ak 18.02.10, 18:34
    moze powinnam w temacie uzyc zabudowa modulowa, bo kontenery sie zle
    kojarza....

no dobra, ale poczytajcie te strony... widzieliscie jak to mozna
    ladnie urzadzic?

mieszkalne od tymczasowych sa inaczej wykonane, inaczej ocieplone...

na jednej stronie piszą ze przedszkola i inne zaklady calodziennej
    opieki sa z tego zrobione... to dlaczgo ma sie do mieszkania nie
    nadawac????

jezeli to ma trwalosc 10 lat to uzbieram na dom na tej dzialce :P
  • jarecki_2 18.02.10, 19:37
    Oczywiście zrobisz jak chcesz, Twoja działka, Twój kontenerek, Twoje pieniądze.
    Ja raczej poszukałbym już domu z prefabrykatów lub domu w systemie "kanadyjskim"
    czy nawet z bala. Piszesz o przeznaczeniu pod pomieszczenia do opieki
    całodziennej, a gdzie piszą, że ktoś w tym mieszka, nie cały dzień, całą dobę,
    całe tygodnie, miesiące czy lata. Nic prostszego, jak zadzwonić do producenta i
    poprosić o namiar na ludzi, którzy w takim czymś mieszkają, skontaktować się z
    nimi i popytać. Ja jestem pewien, że to marny pomysł na więcej niż sezon od
    wiosny do jesieni, akurat tyle, żeby zacząć i skończyć budowę domu a potem
    kontenerek odsprzedać.

--
    biuro@zubbau.pl
  • adg-ak 19.02.10, 14:05
    a ja myslalam ze odkrylam ameryke...

ale zadzwonie do producentow i zapytam o to kto z czegos takiego
    korzysta na stale
  • caysee 20.02.10, 10:43
    Adg, piszesz, ze zywotnosc takiego kontenera to minimum 10 lat. Pomysl sama, 10
    lat to przeciez bardzo krotko, przelicz sobie koszt takiego kontenera na rok i
    wyjdzie pewnie, ze to b. drogie mieszkanie, dotego w bardzo kiepskim
    standardzie. Ja na twoim miejscu bralabym jakies sensowne mieszkanie, albo
    jeszcze troche czekala i stawiala cos porzadnego, a nie taka jednorazowa chalupke.

--
    Make love, not war :)
  • Gość: ewa IP: 85.222.87.* 20.02.10, 11:16
    Lepiej nie eksperymentowac jak sie nie ma pieniedzy.
    Na 'nieruchomosc' trzeba zawsze popatrzec troche jak na inwestycje
    (pewnie jedna z wazniejszych jaka robimy w zyciu), ktora byc moze
    kiedys bedziesz musiala sprzedac. Porownaj ile mozesz zyskac a ile
    stracic na mieszkaniu a ile na niezabudowana dzialce, bo tak
    bedzie traktowana dzialka z kontenerem, no i wez pod uwage ze
    przez wiele let bedziesz sie mieszkac w domu o bradzo slabej
    jakosci.
  • Gość: m.s IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.02.10, 08:11
    To lepiej się rozejrzyj za małym, drewnianym , calorocznym domkiem
    letniskowym, takim ok 40m, wstawisz kominek i mieszkasz, napewno
    wytzyma dłużej niż taki kontener.
  • adg-ak 22.02.10, 11:26
    pozbieram dzisiaj informacje od producentow i zobacze czy w
    okolicach wawy ktos ma taki domek, jak sie uda poogladam i bedzie mi
    latwiej podjac decyzje...
    wiadomoze ze na stale bym tam nie mieszkala, ale poki bede splacac
    kredyt za ziemie nie stac mnie bedzie na budowe domu tak od razu...

a takie 40 m2 bede miala juz za 56 tysia
  • Gość: kontenry IP: *.196.98.161.threembb.co.uk 27.02.10, 22:32
    www.kontener.czest.pl
  • Gość: Lukasz IP: *.opera-mini.net 18.07.10, 04:28
    Witaj nie sluchaj wszytkich tych ludzi .
    Wlasnie ruszam z otwarciem firmy i bedziemy budowac dla ludzi domy z kontenerow . wysle ci szkice jak beda wygladaly. Rama kontenera Sluzy za fundamenty posadzki beda ogrzewane styropianem i betonowa wylewka ze zbrojeniem.Sciany z ytonga i 15 centymetrowe ogrzewanie ze styropianu i akryl. W srodku jak nie chcesz nie musi byc zadnych scianek dzialowych poniewaz Za sciany nowsne robi konstrukcja kontenera (Rama).Okna z roletami i ozdobne wykaczenie na zewnatrz drewnem. W srodku jak chcesz ogrzewanie podlogowe lub konvektory nasze konwektory chcemy wbudowac w podloge cale kable , beda szly ladnie zamaskowane w podlodze i cale Centralne ogrzewanie i woda tez w podlodze cala podloga bedzie na system klik klak bedziesz w kazdej chwili ja mogla podniesc i robic maintanace super sprawa . Nic w scianach , minimum wlaczniki do swiatla lecz tez chcemy je zaprojektowac zeby byly w podlodze zeby sie swiatla wlaczalo noga na podlodze. Sluchaj chcemy zeny koszt domu byl 130 000 zlotych . na dodatek , bedziemy robic badania zeby domy staly na 0.5 metrowych wysokosc ramach kontenera . i beda wypelnione pianka i beda sluzyc podczas powodzi jako ponton tak ze jak przyjdzie powodz twoj dom u iesie sie na wodzie . Dodatkowym plusem w normalnym domu jak chcesz sie rozbudowac nie mozesz dostawic nastepnego domu poniewaz jak uszkodzisz sciane noscna dom sie zawali.U nas rama kontenera bierze caly ciezar , a wiec jak zyczysz sobie zwiekszyc dom wyburzasz jedna sciane dokladasz nastepny kontener i juz masz wiekszy dom w jeden dzien.Dodatkowo , gdy bedziesz miala trzesienie ziemi normalny dom sie rozpada bo beton i pustaki pekaja i dom zawalony , nasz dom tak nie zrobi poniewaz dom to rama kontenera ktory jest bardziej elestyczny niz beton moze sciany popekaja ale sie nie zawali i dach zawsze bedzie nad glowa nigdy nie zostaniesz bez dachu nad glowa , dodatkowo bedziemy mieli servis caloroczny za 1000 zl rocznie raz do roku bedzie do ciebie przyjezdzac ekipa sprawdzac elektryke i wszystkie rury i sciany , i w razie potrzeby usowac usterki i odmalowywac dom. To bedziesz miala W kontrakcie.Pytasz jak to mozliwe ?
    A mozliwe nasz zysk z domku po kosztach materialow i pracownikow chcemy zamknac okolo 10 000 do 15 000 na domku . czy sie bedzie oplacac. Oczywiscie bo jako absolwent ekonomi wszystko co przynosi zysk 18 % kosztow jest sukcesem nie trzeba zarabiac 300% Moim marzeniem jest zeby ludzie dostali dom 100 m za 100 000 zl .zeby mieli rate w banku 500 zl na 30 lat . Zeby mogli sobie ludzie wreszcie mieszkac na swoim w wysokim standardzie. Nawet przy zarobkach 1500 zl.To jest wykonalne.
    Wyslij mi na meila adres to wysle ci jak wyglada domek wizualnie rysowany odrecznie w rzeczywistosci . Zaprojektowalem dom dla kolezanki 75 m2 Za 90 000 zl .

wysle ci obrazki

fugro1@wp.pl
  • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.10, 21:07
    Obejrzyj sobie to:
    kingspan.pl/first.php?page=2&idsub=8&id_reference=113&FiltrReferenceZeme=17&FiltrReferenceProdukt=0&FiltrReferenceUrceni=0
  • Gość: Zbigniew IP: *.adsl.inetia.pl 03.04.13, 22:14
    Ile domów przez 2 lata już wybudowaliście?
    Proszę o konkretną liczbę.
    Pozdrawiam
    Zbigniew
  • karo770 25.04.13, 16:57
    Wiele ludzi podczas budowania domu nie ma gdzie się podziać i pomieszują u znajomych, rodziców, w motelach. Jest to uciążliwe, ponieważ nie możemy wtedy kontrolować co się dzieje na budowie. Alternatywą tymczasowego noclegu jest kontener socjalny. Firma www.kontdar.pl/ oferuje taki rodzaj usługi, dostarczają kontener pod wskazany adres. KONT-DAR posiada pozytywne referencje, ich oferta jest bardzo bogata.
  • Gość: Damian IP: *.play-internet.pl 23.01.14, 19:38
    Witam. Ja również jestem zainteresowany budową domu z kontenerów. Proszę o przesłanie mi fotek i nr tel. bo chciałbym obgadać cenę i jaka jest możliwość abyście mogli mi coś takiego postawić dikkat.damian@gmail.com
  • vievior 20.07.10, 13:07
    Zdecydowanie wolę tradycyjne budownictwo. Pracuje w takim właśnie kontenerze i
    jest ok, ale do mieszkania się to nie nadaje. Duże straty ciepła, wysoka
    wilgotność to podstawowe mankamenty. Klimatyzacja też nie jest zbytnio wydajna
    latem.
  • Gość: max IP: *.piekary.net 30.01.11, 18:24
    Troche patzrycie na to wszystko bardzo przeszlosciowo-morowany dom dobry dom.
    Fakt kontener sam w sobie wglada bardzo zle i tez tak sie kojazy ale juz budowanie domu metoda modulową to co innego... prosze link do strony... da sie wszysto odpowiednie wykonczenie srodka daje efekt luxusu.
    www.modulsystem.pl zakladka biura (zerknijcie jak to wyglada w srodku)
    Co do ogrzewania jesli zastosowac ogrzewanie podlogowe znikna wszystkie problemy z wilgocia itd.. rownnomierne ogrzeanie calego domu lub biora.
    Ja tak własnie w tym roku sie bede budować 128metrów luxusu a 50procent scian beda to okna :)
  • Gość: KZ IP: 213.192.88.* 31.01.11, 09:15
    sporo osób wynajmuje mieszkania w suterenach, na strychach, w warunkach takich, że szkoda gadać...
    W takich porządnie przemyślanych i wykonanych kontenerach może uda sie mieszkać dużo bardziej komfortowo?
  • Gość: fan kontenerów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.11, 13:54
    Ja osobiście mieszkałem w takim kontenerze. Został on nam przydzielony po powodzi w zeszłym roku. Kontenery to dobre rozwiązanie tymczasowe, zimy nikomy w tym blaszaku nie polecam
  • Gość: ed IP: *.elpos.net 08.09.11, 20:37
    Powodzianie takie dostali i chyba nie są zachwyceni. Czy kontener, czy dom to i tak kawałek ziemi do postawienia będzie potrzebny. Osobiście wolałabym nawet taki mały jak ta perełka www.najciekawszeprojekty.pl/projekt/mg-349/mg-perelka , ale dom to zawsze dom.
  • Gość: zachwycony IP: *.147.205.28.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 25.09.11, 11:32
    to najlepszy sposób na własne lokum dla mniej zamożnych zjadaczy chleba-jestem zainteresowany ale uważam,że lekki fundament byłby wskazany z dociepleniem na dłuższe lata bo przeciez ma być mieszkalny również w okresie zimy,rozumiem.
  • Gość: monika IP: *.173.29.80.tesatnet.pl 16.12.11, 00:29
    www.metalplast-system.pl
    kontenery - zapraszam
  • drzejms-buond 16.12.11, 04:31
    mieszkanie w kontenerze to nie jest najgorszy pomysł. Naleźy go jednak "przysposobić" by starczył na dłuźej niż 10lat. Podstawą jest dobra wentylacja. Znajomi z zewnątrz pokryli ściany "watą" a na to piękne dechy-offlisy. Po paru latach dobudowali piętro dla dziecka. Domek wygląda jak z bajki ! Główna zaleta. Domek do 30m2 nie wymaga pozwoleń na budowę! No i cena. Sorry uprzejme ale kontener za 100tys to duża przesada za tyle możma mieć drewniaka.
  • Gość: marta IP: *.ip.netia.com.pl 19.04.12, 15:35
    Ja proponuje i bardzo polecam kontenery
    www.metalplast-system.pl
  • Gość: Lukasz IP: *.cluster-j.websense.net 22.10.12, 17:56
    Piszac 2 latatemu o domach bazujacych na ramie kontenera.Doprowadzilem do otwarcia firmy i zapraszam teraz do naszej firmy .Zadawajcie jak najwiecej pytan na wszystkie odpowiemy a ze pytan jest bardzo wiele w tym miesiacu rusza budowa domu moduliowego w katowicach.
    Zapraszam na strone www.project-dream.pl
    Udalo nam sie polaczyc modulowosc , mobilnosc niska cene, wysoka jakosc .

Zapraszam
    Lukasz Kryn
    CEO Project Dream

www.project-dream.pl
  • Gość: Witalis Marczyk IP: 95.108.68.* 19.01.13, 15:15
    Proszę o kontakt jesteśmy praktykami w budowie takich rozwiązań kontenerowych.
    www.algeco.pl Systemy kontenerowe, budownictwo modułowe.
  • Gość: MM - Ramirent S.A. IP: *.dynamic.chello.pl 02.04.13, 19:02
    W imieniu firmy RAMIRENT S.A., która specjalizuje się m.in. w wynajmie Tymczasowych Obiektów Modułowych tj. budynki biurowe, placówki oświatowe (szkoła, przedszkola), budynki socjano-biurowe stanowiące zaplecza budowy, pawilony handlowe, portiernie, magazyny itp,. zapraszam do współpracy. Z racji wieloletniego doświadczenia w branży, na pewno znajdziemy najdogodniejsze rozwiązanie na miarę Państwa potrzeb.

www.ramirent.pl
  • Gość: Matmi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.13, 08:02
    W PL również można mieszkać w takich budynkach przez cały rok ! Wystarczy odpowiednie ocieplenie, solary które znacznie obniżają koszty ogrzewania w zimę. W Polsce panuje mylne przekonanie, że jeśli kontener to tylko dla robotników na budowę. Bzdura ! Oczywiście, to jest jedno z podstawowych zadań takiej konstrukcji którą można szybko przemieścić w nowe miejsce i użytkować od razu. Jednak na ramach odzyskanych np. z kontenerów morskich czy też nowych ramach kontenerowych można budować cuda cudeńka ! W krótkim czasie za o wiele mniejsze pieniądze niż standardowe budownictwo. Zachód czy Skandynawia już buduje w ten sposób ( a chyba nie mają łagodniejszego klimatu od nas? ) u Nas jak zwykle na wszystko przyjdzie czekać a jak już będzie ogólno-dostępne to pewnie w oprór drogie.
  • nigrablanc95 09.07.13, 15:39
    Ja słyszałam o firmie kontdar www.kontdar.pl/ i oni oferują właśnie kontenery i w sumie każdy może je wykorzystać jak chce np. jako szatnię dla pracowników, zaplecze czy do handlu. Całkiem to fajne, takie małe tanie domki :)
  • Gość: Socha1 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 15.04.14, 14:12
    Ja mam taki kontener mieszkalny na działce i przyznaję, że jest to spoko rozwiązanie :) A na pewno mozna bardzo zminimalizować koszty dzięki temu.
  • Gość: ashley IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 13.05.14, 09:57
    U nas już tez stoi kontener od jakiegos czasu ( remontujemy dom) mam pytanie, ktos z was kupował może jakies osłony czy plandeki na taki kontener? – wolalabym to mieć przykryte, chociażby ze względu na deszcz, który popaduje, widziałam m.in. takie siatki na kontenery w pl.dr-thiel.net/ - ktos może powiedziec cos wiecej na ten temat ???
  • webizon.pl 02.06.14, 13:24
    Obecnie można dowolnie dostosować taki kontener socjalny do własnych potrzeb. Firma posiadająca na sprzedaż używane i nowe kontenery może nawet stworzyć taki kontener na zamówienie nowy i od podstaw. Dodatkowo można łatwo rozwiązać problem gdy już nie będzie nam potrzebny, ponieważ jest dużo ofert typu skup kontenerów nowych i używanych, a firmy oferują bardzo fajne warunki finansowe i zazwyczaj posiadają własny transport. Warto wysłać zapytanie o używany kontener bo często nie kosztuje dużo.
  • matiwia 11.02.15, 08:34
    zgadzam się, obecnie jest ogromna możliwości tworzenia różnych kombinacji, w zależności od potrzeb. wiem, bo sama skorzystałam z takiego rozwiązania i tym samym mogę polecić firmę Ramal, która wykonała dla mnie kontener, z którego jestem bardzo zadowolona :)
  • adamwykja 29.04.15, 11:22
    to robi się coraz bardziej popularne. Na przykład firma Ramal. pl ma w swojej ofercie mnóstwo pięeknie wyglądających tego typu pomieszczeń ... dla mnie jest to prawie abstrakcja ale jednak. Kiedyś może się skusze :)
  • adriianna 10.06.16, 10:58
    Ja wynajmuje kontenery socjalne w tym miejscu: wcserwis.pl/kontener-biurowo-socjalny/ Jak o mnie chodzi bardzo dobrze się sprawdzają. Co prawdę nie potrzebuję ich tak często, ale w trakcie budowy domu z nich korzystałem i bardzo mi wtedy pomogły.
  • traktox66 23.06.16, 09:35
    Ja widziałem tylko na zdjęciach ciekaw jestem jak się mieszka w takim domu z kontenera, jakieś grzyby i wilgoć nie będą atakować?
  • tramwajemnadmorze 22.12.16, 14:50
    Jeśli ktoś szuka kontenerów to mogę polecić firmę z Wrocławia –MobilneKontenery.pl

WYNAJEM KONTENERÓW
    mobilnekontenery.pl/kategorie/kontenery-na-wynajem/

SPRZEDAŻ KONTENERÓW

KONTENERY MORSKIE 10"
    mobilnekontenery.pl/kategorie/kontenery-morskie-10/
    KONTENERY MORSKIE 20"
    mobilnekontenery.pl/kategorie/kontenery-morskie-20/
    KONTENERY MORSKIE 40"
    mobilnekontenery.pl/kategorie/kontenery-morskie-40/
    KONTENERY BIUROWE
    mobilnekontenery.pl/kategorie/kontenery-biurowe/
    KONTENERY SZATNIOWE
    mobilnekontenery.pl/kategorie/kontenery-szatnie/
    ZAPLECZE BUDOWY
    mobilnekontenery.pl/kategorie/zaplecze-budowy/
    KONTENERY MIESZKALNE
    mobilnekontenery.pl/kategorie/kontenery-mieszkalne/

STRÓŻÓWKI
    mobilnekontenery.pl/kategorie/kontenery-strozowki-portiernie/
  • tramwajemnadmorze 22.12.16, 14:57
    Jeśli ktoś szuka kontenerów to mogę polecić firmę z Wrocławia –MobilneKontenery.pl

WYNAJEM KONTENERÓW
    mobilnekontenery.pl/kategorie/kontenery-na-wynajem/

SPRZEDAŻ KONTENERÓW

KONTENERY MORSKIE 10"
    mobilnekontenery.pl/kategorie/kontenery-morskie-10/
    KONTENERY MORSKIE 20"
    mobilnekontenery.pl/kategorie/kontenery-morskie-20/
    KONTENERY MORSKIE 40"
    mobilnekontenery.pl/kategorie/kontenery-morskie-40/
    KONTENERY BIUROWE
    mobilnekontenery.pl/kategorie/kontenery-biurowe/
    KONTENERY SZATNIOWE
    mobilnekontenery.pl/kategorie/kontenery-szatnie/
    ZAPLECZE BUDOWY
    mobilnekontenery.pl/kategorie/zaplecze-budowy/
    KONTENERY MIESZKALNE
    mobilnekontenery.pl/kategorie/kontenery-mieszkalne/

• pawelmach12 05.05.17, 10:18
    Nasza firma ma kontener właśnie z firmy weldon.blog.pl i jesteśmy zadowoleni jednak jest to tymczasowe rozwiązanie ponieważ siedziba jest w budowie ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.