Zła praca pieca gazowego- zła wentylacja? Dodaj do ulubionych

Witam, trzy lata temu zakupiłam mieszkanie ogrzewane piecem gazowym, który umieszczony jest w łazience. Wydaje mi się ze jest to piec z otwartą komorą spalania. problem polega na tym, że piec ciągle się wyłącza, zapala się dioda z rysunkiem domu i strzałki do góry ( nie mam instrukcji do pieca i nie moge znalezc oznaczenia znaków graficznych na piecu), piec w tym czasie mam wrażenie, że sie "wentyluje". O zamknięciu drzwi do łazienki nawet nie ma mowy, bo piec się wyłącza i smierdzi gazem, mało tego od jakiegoś czasu nawet przy otwartych drzwiach zaczyna smierdziec gazem, czujnik który zakupiłam wskazuje na gaz ( nie co). W zimę uszczelniłam okna, wydaje mi się, że ma to duze znaczenie bo gdy kąpie się i mam uchylone okno w sypialni i otwarte drzwi do łazienki jest ok. Nastepna sprawa to taka, że gdy długo gotuje w kuchni łazienka jest cała w parze, woda dosłownie spływa po scianach, oczywiście gdy piec chodzi wtedy włącza sie czujnik gazu. Kominiarze robią przegląd raz w roku. uważają ze wszystko powinno byc w porzadku.
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.