Dodaj do ulubionych

remont łazienki

25.06.11, 15:00
witam wszystkich,nosze sie z zamierem remontu/modernizacji łązienki,obecnie łazienka przeszła remont ok 3lata temu,jednak nieuniknione jest ponowne wyremontowanie łazienki,potrzebuje dobre rady od czego zacząc aby remont przeszedł sprawnie a przede wszystkim szukam programu który pomoże mi zaprojektowac dokłądnie uklad rozmieszczen w łazience,poprzedni remont przeprowadzał ojciec trzymiąc sie stareotypu i rutynowych rozwiązań tym razem chce postwaic na nowe innowacyjne rozwiązania,wiem napewno że sporo mnie to będzie kosztowac
Edytor zaawansowany
  • jarecki_2 26.06.11, 20:05
    Program: na przykład AutoCad, jakieś 5000 zł w zakupie.
    Sprawnie: Wynajmij projektanta i firmę. Projektant zaprojektuje, będzie wiadomo co i jak ma być zrobione, z jakich materiałów. Potem dajesz projekt firmie która wycenia remont i bierze się do roboty.

--
    "Zakład Usług Budowlanych"
    zubbau@gmail.com
  • ikaria80 28.06.11, 14:22
    Na początek jeśli nie chcesz robić projektu u speca proponuję wkleić zdjęcie łazienki ,podać wymiary i preferencje.Pomożemy:)
  • Gość: Maja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.11, 15:00
    Zdecydowanie polecam projektanta wnętrz. Koszt zaprojektowania łazienki nie jest jakiś duży i nie idzie w tysiące złotych a inwestycja się zwróci z nawiązką. Oszczędzasz czas, unikasz błędów i późniejszych poprawek, masz wizualizacje i podejmujesz decyzję na podstawie tego co widzisz - potem realizacja wygląda tak samo. Masz fachowy projekt, policzone materiały, dobrane oświetlenie, zaprojektowane zabudowy, meble. I wszystko zgrane w 1 całość.
  • virot 29.06.11, 12:14
    Nie wszyscy jednak chcą korzystać z pomocy architektów wnętrz i to nie z oszczędności lecz przekonania i wiary w swoje umiejętności. Na początek polecam kartkę i ołówek jako najlepszy i najtańszy program do aranżacji wnętrz.
  • ikaria80 30.06.11, 12:30
    Wyobraźnia ma wiele twarzy. Narysować,wrzucić do programu aranżacji łazienek i gotowe.
  • Gość: przemo IP: *.aster.pl 30.06.11, 11:07
    Pełna zgoda z jareckim i mają. Samemu jak się nie ma pojęcia i nie zna niuansów które mogą wystąpić podczas remontu to się nie bierze za projekty. Można jedynie nakreślić ogólne zarysy łazienki ale łazienka to nie pokój gdzie głaskamy cztery ściany , chlap.chlap wałem i do domu.
  • ikaria80 30.06.11, 12:44
    Od niuansów mają innych forumowiczów:)
  • free.wrangler 07.11.11, 22:54
    Ja remontując łazienkę korzystałam z pomocy fachowców z firmy Aquaroom. Znalazłam tam wszystko od upragnionej wanny z prysznicem po ceramikę i meble. Fachowcy doradzili nam co i jak powinniśmy zrobić
  • Gość: patryks IP: *.96.244.35.tvksmp.pl 10.11.11, 13:39
    Uważajcie na ceny... Podczas poszukiwań okazało się, że np. na e-inclusive.pl większość wyposażenia, którego szukamy jest tańsza nawet o ponad 30%. Gdybyśmy dokonali zakupu pochopnie, to nieźle byśmy się wkurzyli.
  • robertkucharski 10.11.11, 14:14
    Witam

Polecam:

Pobierz folder

Przykładowe realizacje

Pozdrawiam
  • Gość: hanka IP: *.icpnet.pl 20.08.12, 13:48
    może na stronie pomyslodajnia.pl uda Ci się znaleźć jakieś ciekawe pomysły i porady o samodzielnym remoncie łazienki
  • Gość: Elmo IP: *.via.zamek.net.pl 29.08.12, 18:12
    Jako innowacyjne rozwiązanie polecam szklaną kabinę prysznicową bez brodzika, jak tutaj:
    www.interior.katowice.pl/kabiny-prysznicowe
  • Gość: x IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.12, 18:50
    Żeby łazienka była dobrze zrobiona ściany muszą być odkute ze starych tynków, położone nowe tynki, równanie ścian, piony, poziomy, gładzie itd. Nie trzeba się bać balaganu, zrobić raz a porządnie.
  • meluska11 06.09.12, 15:49
    A w co konkretnie chcesz zainwestować? Ogrzewanie podłogowe? Co konkretnie chcesz zmienić?
    --
    Łazienka marzeń
  • krzysztof3214 08.09.12, 21:01
    Jeśli chodzi o jakiekolwiek remonty to polecam skorzystać z pomocy ojbud.pl. Sam nie raz korzystałem i nigdy się nie zawiodłem.
  • zapraga 19.09.12, 22:21
    a co to za firma? Rzetelna?
  • Gość: ektor IP: 46.187.182.* 10.09.12, 00:16
    Jeżeli chcesz zastosować jakieś ciekaw innowacje, to zwróć uwagę na panele ułożone w łazience. Są one bardzo modne w tym sezonie, a ponad to świetnie się prezentując - sprawiają że łazienka staje się bardzo miła i przytulna.
  • Gość: Kacha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.12, 17:28
    Drewno w łazience wygląda super :) kojarzy mi się ze SPA i dodaje charakteru. W ogóle drewno ociepla każde wnętrze.
  • ledatec 11.09.12, 12:21
    Na stronie wwwledatec.pl/ znajdziesz nie tylko pełną ofertę opraw, lamp i taśm LED'owych, ale również fachowe porady oraz zdjęcia z gotowych realizacji, a także namiary na Przedstawicieli, którzy z przyjemnością pomogą Ci w wyborze właściwego rozwiązania.
    Na blogu ledatec.blogspot.com/ znajdziesz ponadto zdjęcia z ciekawymi aranżacjami wraz z podpowiedzią, jakie oświetlenie wybrać.
  • mortor82 12.09.12, 13:41
    Po pierwsze kabiny prysznicowe można kupić markowe już od 500zł, pamiętaj o tym zanim zdecydujesz sie na chińszczyznę marketową. Przykład od rodzimych producentów: megastore.pl/43602,Cersanit-Kabina-polokragla-TESALIA-90-profil-chromowany-szklo-mrozone-CARIBA.html?utm_source=G37&utm_medium=link&utm_campaign=print
  • karol.karski 12.09.12, 14:54
    Można zrobić wizualizację jak może wyglądać łazienka po remoncie.
    Co prawda nie będzie to majątek, ale przy małej łazience to się nie opłaca.
    Są darmowe programy do wizualizacji, ale trzeba masę czasu aby nauczyć się ich obsługi.

Lepiej to zlecić firmie która będzie robić remont.

Ogłoszenia Zlecenia
  • Gość: MArcin Mazurek IP: *.dynamic.chello.pl 20.09.12, 01:27
    Odradzam zatrudnienie budowlańca Marcina Mazurka ok. 30lat z Lublina , obecnie ukrywającego się w Dublinie. To niesolidny pracownik, pracuje na czarno, bez faktur, pobiera wyłącznie zaliczki i i nie kończy prac.
  • karolincia092 24.10.12, 13:29
    Ja polecam sklep DIMAG , w którym znajdziesz wszystko co jest potrzebne do remontu łazienki i nietylko. www.dimag.pl
    Obecnie trwa promocja: www.dimag.pl/aktualne-promocje/

Ewentualnie polecam też ich sklep internetowy: www.tuplytki.pl
  • syn_ozyrysa 29.10.12, 12:24
    Ja kupiłem płytki na stronie www.kwadro24.pl i byłem bardzo zadowolony. Koleś zszedł z ceny, dowóz miałem gratis i generalnie jestem zadowolony. Polecam!
  • Gość: elaboratura IP: *.com.pl 06.11.12, 09:36
    Zamiast samemu bawić się w domorosłego projektanta polecam po prostu pójście do projektantki lub chociażby częsciowy kontakt z nią.
    Jak zrobisz zakupy <3 tysięcy złotych brutto w tym sklepie to chyba możesz liczyć na darmowy projekt łazienki, przynajmniej jest tak w ich sklepie w punkcie odbioru. :)
    A 3 tys. i tak lekką ręką wydasz, bo to nie jest dużo pieniędzy, jeżeli chodzi o jakieś remonty ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka