Wanna - Koło czy Cersanit? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam

mam dylemat wannowy, rozwazam Koło Comfort albo Cersanit Santana, zastanawia mnie znaczna roznica w cenie - czy ona jest uzasadniona? Czy Cersanit jest gorszy od Kola jakosciowo? Z gory dziekuje za opinie.
    • ja bym wybrala jednak sanplast;)
      --
      Sygnaturka nie moze byc wyzsza niz 4 linijki tekstu-o tym mowi regulamin forum;)
      • Kasiak nie ściemniaj :P. Koło i Cersanit produkowane są taką samą technologią.Różnica w cenie ok 100zł. W sumie chyba tylko marketingowa.Bierz Santane i dokup za różnicę fajny syfon z korkiem automatycznym:)
        • ikaria, chyba nie mowimy o tych samych modelach
          Kolo Comfort - 600-800 zl (w sklepach internetowych od 600 zl, w stacjonarnych ok. 800 pln); Cersanic Santana - 300-400 pln.
          • Faktycznie:) Porównałam różne rozmiary. To nie zmienia jednak faktu ,że sposób produkcji jednej i drugiej wanny jest ten sam.Myślę,że chodzi tu o coś innego niż jakość. Bierz Cersanit i ciesz się ze śnieżnej bieli i inwestycji w Polską firmę:)
    • ostatecznie zdecydowalam sie na opcje 3, czyli ... Sensea z Firmy Falla. Prawde mowiac, nie wiem co to, nie moge firmy znalezc w necie, moze robia wanny tylko dla Leroy Merlin, w kazdym razie zarowno ksztalt, jak i wykonczenie spodobaly nam sie na tyle, ze zdecydowalismy sie na nia...
      • a do kogo bedziesz uderzal w razie reklamacji skoro nie jestes w stanie namierzyc producenta?Ja wlasnie z tego powodu wycofalam sie z zakupu umywalki z dziwnej warszawskiej firmy,z ktora nijak nie moglam zlapac kontaktu gdy potrzebowalam rysunki techniczne.W efekcie kupilam umywalki cersanitu a wanne zrobil dla mnie sanplast.
        PS.Ikaria ja tam swoje wiem;)
        --
        Sygnaturka nie moze byc wyzsza niz 4 linijki tekstu-o tym mowi regulamin forum;)
        • Nie no, na karcie gwarancyjnej jest jakis producent, chodzilo mi o to, ze w necie nie ma zadnej informacji o tej firmie (Falla Company). W najgorszym wypadku bede na forum prowadzic krucjate przeciw ww firmie, ale mam nadzieje ze obejdzie sie bez tego ;)
    • Ja bym postawił na jeszcze inny model innego producenta- wanna WP EKO PLUS Sanplastu, nieznacznie droższa ale jakościowo dużo lepsza
    • vobi napisała:

> Witam
      >
      > mam dylemat wannowy, rozwazam Koło Comfort albo Cersanit Santana, zastanawia mn
      > ie znaczna roznica w cenie - czy ona jest uzasadniona? Czy Cersanit jest gorszy
      > od Kola jakosciowo? Z gory dziekuje za opinie.

Zdecydowanie Cersanit , sam przez neta kupiłem, zerknij sobie
      www.narzedziowy.pl/c1250_Wanny.html
      sprawdź ceny, opinie , ja osobiście Cersanit polecam
      --
      • Cersanit rośnie w siłę bo potrafi dostosowywać się do potrzeb rynku.W Cersanicie nie ma ceramiki w drugim gatunku.Jak coś jest nie tak od razu idzie na stłuczkę. Wanny tak samo.Cersanit polecam.
        • Gość: druga_strona_medal IP: *.adsl.inetia.pl 27.06.12, 10:45
          Dla aby rzucić światło z drugiej strony medalu na Cersanit,
          ja mam muszę klozetową która ma taki niedopracowany kształt że przy spłukaniu w 80% przypadku woda wychlapuję na zewnątrz przez krawędź, więc następny zakup to było koło..
          • Nie próbowałeś reklamować? Co do ceramiki się nie wypowiadam, ale jeśli chodzi o wanny to akurat cersanit nano mogę polecić, dla ciężko ustawnych łazienkach nie ma nic lepszego (wanny asymetryczne np.

wanna asymetryczna

Aczkolwiek koło chyba też ma podobną serię do mniejszych łazienek.
        • oj Ikaria wcale nie idzie na stluczke bo idzie do sklepu do sprzedazy.Sama mam krzywa umywalke Iryda,okazalo sie niestety juz przy montazu.Stoi na szafce rowniez cersanitowskiej a roznica w wysokosci przedniej krawedzi to dobre 2 cm.Czyli bubel.
          --
          Sygnaturka nie moze byc wyzsza niz 4 linijki tekstu-o tym mowi regulamin forum.
    • Gość: alivbbbaba IP: *.centertel.pl 16.10.12, 06:58
      ani jedno ani drugie - lepiej sobie kupić wannę jakieś firmy mniej znanej ale ciekawą - np prostokątną, fajnie te wanny wyglądają:

www.domarket.pl/lazienka/wanny/prostokatne.html
    • Gość: andi IP: *.eltronik.net.pl 21.01.13, 15:45
      Witam
      Zdecydowanie odradzam wanny cersanit! Jakość wykonania pozostawia do życzenia wiele, a próby reklamacji- to długa historia, w końcu zawsze okazuje się, że mają jaką normę na krzywizny i odchylenia tylko, w momencie zakupu nikt o tym Ci nie powie.
      Pozdrawiam
      • prosze o podpowiedz co zrobic...kupilam wanne adriaCersanitu w maju 2010,zamontowalam we wrzesniu 2010.po 3 latach uzytkowania przy wchodzeniu do wanny pod moja noga pekl akryl i zaczelo uginac sie dno.zlozylam reklamacje do firmy Cersanit bo niby wanny akrylowe maja 7 lat gwarancji.W reklamacji opisano wade jako rozwarstwienie sie dna i jego ruchomosc,Reklamacje odrzucono ze wzgledu na wygasniecie dwu letniego okresu gwarancji na tego typu uszkodzenia,co jest zawarte rzeczywiscie w karcie gwarancyjnej.7 lat gwarancji Cersanit daje w tejze karcie na ksztalt,stalosc koloru i odcieni czyli na kosmetyke wanny...a to ze mi dno wanny moze odpasc po roku uzytkowania od momentu zakonczenia karty gwarancji i perspektywe remontu z powodu wadliwej wanny Cersanitu to male piwo...to do czego na stronie internetowej Cersanitu suche ogloszenie o 7 latach gwarancji na wanny akrylowe...
    • ja wybrałam do swojej łazienki Koło, ale sama musisz zadecydować
      --
      www.cnc24.pl
    • Myślę, że firmy te są jakościowo zbliżone. Osobiście zakupiłam wannę z cersanitu a bidety i i wc podwieszane z roca.
      • Gość: Romek IP: *.adsl.inetia.pl 03.10.13, 21:42
        Zadał to pytanie w 2011 roku. Myślisz, że do dziś myje się w misce? :) Wybór wanny to poważna decyzja, ale bez przesady :P

Jak ktoś się nie może zdecydować to powinien wybrać się do salonu, obejrzeć wystawę (np Łazienki z pomysłem) i zastanowić się wtedy. A nie po necie pełnym hejterów szukać opinii...
    • Gość: lastro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.13, 20:44
      I jedna i druga firma robi dobre produkty, ale w niższym segmencie wybrałby raczej cersanit
    • Gość: jarek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.13, 16:28
      obydwie firmy są dobre
      polecam sklep www.sanitmax.pl
    • Gość: Camaro Z28 IP: *.hil-chidtdt.chi.wayport.net 14.10.13, 23:53

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.