Dodaj do ulubionych

drzwi wewnętrzne a meble :)

31.10.11, 11:21
dobieraliście drzwi do mebli czy meble do drzwi? hehe a tak serio to drzwi trzeba dopasowywać jakos kolorystycznie? jak wy robiłyście?
Obserwuj wątek
    • agi67 Re: drzwi wewnętrzne a meble :) 02.11.11, 15:51
      z tym dopasowywaniem to zależy...Ja mam drzwi dokładnie w tym samym kolorze co meble, ale przyznam ze to rozwiązaie jest co prawda bezpieczne ale nudne. Ostatnio spodobały mi się białe drzwi, nadają domowi świeżości i rozjaśniają wnętrza i jeśli ktos lubi jasne ściany, pasują jak ulał. Do tego meble mogą być nawet w kolorze jasnego naturalnego drewna.
    • Gość: kk Re: drzwi wewnętrzne a meble :) IP: *.aster.pl 03.11.11, 07:33
      Dopasowywałam meble do drzwi. Ale jeśli miałabym cenne meble, które chciałabym zostawić, to zrobiłabym odwrotnie: drzwi do mebli. Dla uniknięcia dylematów z dopasowywaniem można zdecydować się na drzwi białe w prostym, ponadczasowym modelu. Będą pasowały do wszystkiego.
      • olala00 Re: drzwi wewnętrzne a meble :) 03.11.11, 21:18
        raczej nigdy mi się tak nie zdarzyło. kupowaliśmy drzwi, które w danej chwili nam się podobały. z drugiej strony, dobieranie pod kolor wydaje mi się nie co dziwne. wolę jednak jak jest trochę pstrokacizny w mieszkaniu :) też kupowałam drzwi w dobre dla domu :) super mi doradzili, drzwi wyglądają świetnie :)
    • ajatrzy Re: drzwi wewnętrzne a meble :) 04.11.11, 10:42
      Nie wiem, czy Ci to pomoże, ale na stronie Stolbudu jest visualizer: visualizer.stolbud.pl/product/visualizer
      Możesz sobie wgrać zdjęcie własnego pokoju, a potem podmieniać kolory ścian i drzwi. Fajna sprawa.
      • tawua Re: drzwi wewnętrzne a meble :) 08.11.11, 15:30
        Drzwi tej firmy widziałam w Domu Modelowym w Jankach... i kolor ich nie była za bardzo do niczego dopasowany i w ogóle to nie razi; znalazłam fotkę: www.dommodelowy.pl/?module=gallery&action=item&id=1324
        • ajra2.5 Re: drzwi wewnętrzne a meble :) 09.11.11, 10:36
          Masz rację- ja też miałam okazję być w domu Modelowym- bardziej mnie interesowało wykończenie wnętrz:)- ale drzwi również zwróciły moją uwagę- z tego co mówiły osoby oprowadzające po tym domu- wiem, że to są drzwi ze Stolbudu Włoszczowa, są fornirowane i występują chyba w 9 kolorach od jasnych do ciemnych- także spokojnie można sobie coś wybrać i dopasować do wnętrza:) mnie osobiście bardzo się podobały firanki w salonie- rewelacja:)
          • tawua Re: drzwi wewnętrzne a meble :) 09.11.11, 15:41
            :) 9 kolorów to faktycznie duży wybór. Oprócz koloru podobały mi się w tych drzwiach wstawki z mlecznego szkła. Samo wykończenie Domu Modelowego w Jankach też mnie zachwyciło - oj, te firanki faktycznie robią świetne wrażenie!
            • ajra2.5 Re: drzwi wewnętrzne a meble :) 10.11.11, 07:21
              jeszcze dwa lata temu miałam ten sam dylemat co ty- na pewno podobały mi się ciemne drzwi właśnie ze szkłem mlecznym, bo jest eleganckie, nic przez nie nie widać a wieczorem daje fajny klimacik i podobała mi się ciemna podłoga- ale znajomi wybili mi ją z głowy- bo kurz niesamowicie widać więc wzięłam jasną i nie żałuje- mam ciemne drzwi i jasna podłogę- i rzeczywiście resztę mebli dobrałam do koloru drzwi- też są ciemne- ale ściany jasne, żeby był kontrast - no i pozostaje wykończenie w postaci dodatków (poduszki, wazony, świece itd) w jakimś kontrastowym kolorze- turkus, zieleń, czerwień:)
    • joanka-r Re: drzwi wewnętrzne a meble :) 09.11.11, 13:59
      Podbitka z drzwiami wejściowymi i oknami, w domu podłogi drewniane do okien. Stolarka wewnętrzna drzwi do terakoty w salonie. Schody do okien. Mebli będzie mało, tylko to co potrzebne, kanapy (czarne), stół, szafka Tv białe, krzesła-tworzywo chyba transparentne. Raczej nie dobierane do niczego.
      --
      ''No właśnie Wy wydajecie się nie wiedzieć o czym mowa''
      by Zia 86.
    • Gość: Blanka Re: drzwi wewnętrzne a meble :) IP: *.play-internet.pl 05.12.11, 20:03
      Mnie az tak bardzo na ty nie zalezalo, czy drzwi beda pasowac do mebli czy na odwrot. W domu rodzinnym miałam brazowe meble i biale drzwi. Moze nie wygladalo modnie i efektownie, ale nam w zaden sposób to nie przeszkadzalo. Jak urzadzalam swoje mieszkanie poszlam podobnym tropem i po prostu w Plocku w Ddd kupilam drzwi, ktore mi się spodobaly  Wydaje mi sie, ze takie rozwiazanie tez ma swoje plusy :)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka