• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

nie wiem jak obliczyć koszt ogrodzenia działki Dodaj do ulubionych

• 31.10.11, 13:48
    chciałam ogrodzić działkę jakieś 500m, zupełnie nie łapie ile tych słupków ile siatki i drutu, chodzi o prowizoryczne ogrodzenie miejsca na letnisko,siatka bez fundamentu... najtańszym kosztem
    --
    Nusia(2009),Piti(2007)
    Edytor zaawansowany
    • Gość: mufi IP: *.home.isko.net.pl 01.11.11, 12:13
      W sieci znajdziesz kalkulatory do ogrodzeń, np. tu:
      www.rabatka.pl/calc.php
      • 02.11.11, 12:07
        dziękuje
        --
        Nusia(2009),Piti(2007)
    • Gość: tajpan IP: 212.244.185.* 03.11.11, 08:28
      To jakieś 90 mb ogrodzenia, czyli tyle siatki i jakieś 40 słupków.
      • 03.11.11, 17:40
        Witam siatka to zalezy jeszcze jaka grubość i wysokość standardowa to 3,5 i wysokość 1,50 to cena 17 złotych, a cena słupka to 22zł, A cena całego ogrodzenia to w granicach od 70zł do 110zł Więcej informacji jest na moim blogu ogrodzeniapanelowe.blogspot.com/ Polecam
    • 03.11.11, 17:35
      Witam jestem z firmy ogrodzeniowej. Grodząc działkę musi pani wziaść pod uwagę rozstaw słupków, pod siatkę rozstaw wynosi 2,5 metra, a słupki standardowe do siatki mają 42mm szerokości i długości 2 metry, Sitaka w zależności jaka wysokość panią interesuje, ale przeważnie daje się 1,5 metra wysokości i wielkosć oczka 6,5, A ile drutu i wyjdzie paniw siatke to obliczą to pani na miescu skąd pani bedzie pani brała siatkę . Więcej informacji ma pani na moim blogu ogrodzeniapanelowe.blogspot.com/ Pozdrawiam
    • Gość: aarchoo IP: *.adsl.inetia.pl 12.12.11, 14:17
      sprawdź tutaj, mają wszystkie ogrodzenia, siatki, gabiony, panele ogrodzeniowe na rynku: siatmar.pl/Cennik-150.html - to jest link do cennika. Za Ciebie sporządzą pełny kosztorys - polecam, ja jestem zadowolony z ich usług.
      • 20.01.12, 00:16
        Najpierw należy się zastanowić jakiego potrzebujemy ogrodzenia. Potem bierzemy miarę i obmierzamy ile będzie metrów ogrodzenia. Następnie udajemy się do marketu budowlanego i tam nam doradzą ile czego potrzeba.

Ogrodzenia Wrocław i okolice.

• 23.01.12, 21:26
          Witam moja firma zajmuje się tylko ogrodzeniami proszę o kontak 662-078-115 lub kamil12c@wp.pl Profesjonalne doradztwo i montaż www.ogrodzenia-cekala.pl/
    • 21.12.11, 00:43
      Najtaniej ogrodzić taką działkę można za pomocą siatki leśnej. Potrzebujemy tylko stemple lub jakieś inne słupy drewniane. Jeżeli kupimy je używane to jeszcze obniży nam to koszt ogrodzenia. Zabezpieczmy je żeby wytrzymały w ziemi kilka lat. Tak zaimpregnowane słupy wkopujemy w ziemię a na nie naciągamy siatkę leśną i przybijamy specjalnymi skoblami. Słupy można dawać co 3 metry. Jak do tej pory nic tańszego nikt nie wymyślił.
      ogrodzenia.like.pl/
      • Gość: zaczarowany_ołówek IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 21.12.11, 21:49
        Wszystko zależy od gleby.Ja tam osobiście nie widziałem, żeby ktokolwiek stawiał takie słupki tylko na zasadzie wbijania,bez zalania tego chociaż odrobina betonu lub obłożeniem kamieniami.(piszę zarówno o drewnianych jak i metalowych)
    • Gość: AND-MAR IP: *.dynamic.chello.pl 18.01.12, 23:50
      Witam
      Oferuje Panu ogorodzenie drewniane tupu ranczo za 80zł/mb z montazem!
      Wiecej informacji: and.mar@vp.pl lub 504-148-544
      www.sztachety.net
    • Gość: artuditu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.12, 15:29
      skontaktuj sie z nimi www.ogrodzenia24.eu
    • 10.09.12, 15:08
      rabatka.pl/calc.php --> tu wyliczysz
    • 12.09.12, 14:57
      Jak ogrodzenie ma być tymczasowe to nie ma się co żyłować. Wystarczą paliki co 2m + koszt siatki liczonej w metrach bieżących (oczywiście po obwodzie + 10% zapasu).
      Pytanie przed czym ta siatka miałaby chronić? bo jak przed zwierzyną to raczej zwykła siatka nie da rady.

Ogłoszenia Zlecenia
    • Gość: Polstak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.13, 11:43
      Cóż, najtańsza firma jaką mogę ci polecić to Płotbud. Wykonają dla ciebie odpowiednie ogrodzenia panelowe.
    • Gość: DOdeni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.13, 11:48
      A po co samemu bawić się w wyliczenia? Nie lepiej skorzystać z pomocy firmy która sama dokona wyceny jak np. Płotbud?
    • Gość: ewa IP: *.torun.mm.pl 06.02.13, 15:26
      ja takie coś bym wyceniała na remontomat.pl

nie weim czy da sie tez działki, ale moze sie da
      • Gość: Jacek IP: *.plock.mm.pl 19.02.13, 13:51
        siatka to 15zł mb słupek ok.40zł robocizna od 25 do 40 zl czyli 100mb siatki bez podmurówki to okolo 5tys
        zapraszam na strone pichmet.justwww.pl
    • 25.03.13, 15:35
      Skontaktuj się z jakimś producentem, wyliczą ci bezpłatnie
      a tu podaję kontakt do takiego jednego www.ekspertbudowlany.pl/wizytowka/id1124,content,betafence-sp-z-oo
    • Gość: pp IP: *.adsl.inetia.pl 05.04.13, 06:38
      Wejdź na ogrodzeniazmetalu.pl albo spawaniemetalikolorowych.pl - tam Ci wszystko wycenią w zależności od rodzaju materiału. Ja tam wolę ogrodzenia z kątowników.
    • Gość: Tesf IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.13, 10:21
      POlecam ci kontakt z jakąś firmą, która zajmuje się już profesjonalnie montowaniem ogrodzeń. Zapewne przyszykują dla ciebie odpowiednie wyliczenia, więc nie będziesz musiał się martwić.
      • Gość: Marcin IP: *.brzesko212.tnp.pl 22.04.13, 22:29
        Polecam firmę działającą na terenie małopolski www.ogrodzenia-jawien.pl , wystarczy przesłać szkic działki, zrobią dokładny kosztorys z uwzględnieniem materiałów oraz robocizny
    • 12.06.13, 16:37
      ja zamawiałam ze strony www.griw.pl wszystko za mnie zrobili :) pozdrawiam
    • Gość: Gjarek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.13, 17:19
      Polecam Sklep.Plast-Met.pl i ich konfigurator ogrodzeń. Tu obliczysz koszt ogrodzenia z siatki plecionej i panela. Konfigurator uwzględnia też bramę i furtkę w ogrodzeniu, więc od razu znasz cały koszt.
    • Gość: Derges IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.13, 10:02
      Wszystko zależy od tego jakie ogrodzenie wybierzesz. Jeżeli szukasz taniego to polecam ogrodzenia panelowe od Plotbud.
    • Gość: Regas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.13, 09:17
      Ja osobiście polecam ci ogrodzenia panelowe od Plotbud. Jak dla mnie to zdecydowanie najlepszy wybór. Warto.
      • Gość: Michau IP: *.ciechocinek24.eu 06.12.13, 16:53
        Również polecam Plast-Met. Nie są najtańsze bo to polska produkcja ale w tej cenie nikt nie daje lepszej jakości.
        • Gość: gosć IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 07.04.14, 09:29
          Jeśli chodzi o ogrodzenia polskiej produkcji, a nie jakieś na przykład chinskiej to ja robiłem u siebie ogrodzenia z kątownika, które zamawiałem w www.bigstal.pl - wyglądają elegancko, po 2 latach użytkowania nie korodują, farba nie odpryskuje. Generalnie fajne rozwiazanie i alternatywa dla siatki ogrodzeniowej.
          • 26.09.14, 10:59
            Napisz do ludzi z www.ogrodzeniaplastikowe.pl dokładne wymiary swojej działki, a pomogą Ci dobrać odpowiednią długość oraz ilość elementów łączonych.
    • 22.01.16, 20:02
      Każda profesjonalna firma obliczy koszt ogrodzenia bez żadnej prowizji chociażby po mapie działki. Ja szukałem w internecie <a href=?fabrykaogrodzenbetonowych.pl/? title=?Tytuł linka wyświetlany po najechaniu myszką?>ogrodzenia betonowe wielkopolska</a> - przyjechał Pan pomierzył wyliczył zostawił ofertę i po miesiącu płot stał. Pozdrawiam
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.