• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Kolektory słoneczne z gwarancją satysfakcji .

• 17.12.11, 20:09
    Jestem na etapie wyboru kolektorów słonecznych.
    wybrałam już chyba między płaskimi a próżniowymi ( na korzyść tych drugich)
    Teraz zastanawiam się jakiej firmy kolektory wybrać i mam totalny mętlik w głowie - ta budowlana dżungla nie jest na kobiece nerwy

Poradźcie mi czy dobrze wybrałam - kolektory SOLAR-TECH www.solar-tech.pl/ - dwuletnia gwarancja satysfakcji czyli gwarantowany zwrot pieniążków jak mi się nie sprawdzą - co o tym myślicie?
    Interesuje mnie zestaw LUX dla 3 osób - taki mi chyba starczy dla mojej małej rodzinki
    Edytor zaawansowany
    • 22.12.11, 15:32
      Pamiętaj o dostępnych dotacjach www.najciekawszeprojekty.pl/aktualnosci/prawo-i-finanse/dostepne-dotacje-i-kredyty-na-kolektory-sloneczne . Pozdrawiam!
      • 25.12.11, 21:02
        inwestorwlkp napisał:

> Pamiętaj o dostępnych dotacjach www.najciekawszeprojekty.pl/aktualnosci/prawo-i-finanse/dostepne-dotacje-i-kredyty-na-kolektory-sloneczne . Pozdrawiam!
        Myslałam o tym ale dzięki za przypomnienie
        Solar Tech ma na stronie o tej dotacji i nawet piszą, że pomogą w formalnościach więc jakby coś to napewno skorzystam
    • Gość: vvv IP: *.ists.pl 22.12.11, 15:58
      ... to jest wyjaśnione co to znaczy "jak mi się nie sprawdzą"?
      • 25.12.11, 21:09
        Gość portalu: vvv napisał(a):

> ... to jest wyjaśnione co to znaczy "jak mi się nie sprawdzą"?

wiesz co, na stronie pisze tak : (cytuje dosłownie ze strony więc podam link www.solar-tech.pl/index.php/start)

Bezwarunkowa Gwarancja Satysfakcji !!!
        Solar-Tech jest firmą pragnącą ustanowić nowe standardy jakości obsługi Klienta.
        Jako pierwsi wprowadziliśmy na zakupione u nas kolektory próżniowe Bezwarunkową Gwarancję Satysfakcji. Dzięki temu mają Państwo gwarancję bezpiecznych, udanych zakupów.
        Jeśli w ciągu 2 lat od zakupu będziesz niezadowolony z naszych kolektorów słonecznych, po prostu oddaj je, a my zwrócimy Ci pieniądze!
        Już dziś przystąp do Programu: ,,Satysfakcja albo zwrot pieniędzy''

Ja tam jeszcze nie byłam ani nie dzwoniłam wiec nic więcej nie wiem, tyle co ze strony ale muszę zadzwonić i podpytać jak to faktycznie wygląda
        • Gość: vvv IP: *.ists.pl 26.12.11, 07:54
          Pewnie diabeł tkwi w szczegółach umowy paierowej bo to piszą na stronie internetowej "nie stanowi oferty handlowej w myśl prawa..." itp, itd , ble ble ble
        • Gość: obecanekCacanek IP: *.dynamic.chello.pl 26.10.12, 22:13
          Zwykły tani chwyt marketingowy świadcvzący o badziewiastej firmie. Zrezygnuj z niej czym prędzej póki jeszcze możesz.
    • Gość: hydraulik.net.pl IP: *.home.aster.pl 22.12.11, 19:26
      Kolektor słoneczny to takie urządzenie co grzeje ciepłą wodę... tylko czy ktoś się zastanawia co zrobić z nadmiarem tej ciepłej wody gdy cała RODZINKA jedzie w środku lata na 2 tygodnie urlopu?
      Wyłączyć słońce, zasłonić kolektor ? :) czy zatrudnić kogoś kto codziennie przyjdzie się wykąpać i zużyje nadmiar ciepłej wody ?
      • 26.12.11, 22:18
        mam ich kolektory od 5 lat i korzystam z pełnym zadowoleniem
        nie wiedziałam ze dają teraz taką gwarancję- brzmi ciekawie ale nawet bez niej warto bo kolektory mają naprawdę dobre i bezawaryjne

a w kwestii wyjazdu na urlop- nie wiem jak jest w innych markach ale ja mam specjalną funkcję ochronną >URLOP< w moich kolektorach i to jest wystarczające- nie muszę wcale rezygnować z urlopu ani sprowadzać rodziny na kąpiele , to jakaś bzdura

• Gość: cromwell IP: *.163.246.94.ip4.artcom.pl 27.12.11, 14:48
          hehe
          przypomnialy mi sie czasy sprzed 2 lat
          kiedy hydraulik. net promowal swoje solary
          i zadna moc nie byla w stanie go wykurzyc z forum
          az tu nagle taka transformacja...widac biedaczek przejzal na oczy

ale goscia zastapily nowe oddzialy janczarow promujac badziewie za kazda cene

zeby nie byc goloslownym
          ten przycisk<URLOP> wiaze sie z dodatkowymi nakladami w inwestycje
          mowiac konkretniej z dodatkowym wymiennikiem ciepla
          mowiac bardziej konkretnie ze zbiornikiem przynajmniej 2 m3 wody zakopanym w ziemi
          pierwsze pytanko
          czy wspomniany zbiornik jest wliczony do kosztow instalacji?

drugie pytanko
          niejaki Buderus poruszyl istotna sprawe czesci zamiennych
          czym zaprzeczyl idei
          iz uklady solarne za bezawaryjne

no wreszcie
          taki glupi glikol po zagotowaniu traci ok 30% swoich wlasciwosci przewodzenia ciepla
          nie wspominam o pompach sterownikach rurach prozniowych

podsumowujac calosc
          inwestycja dla 4 osob nie powinna przekroczyc 3 tysiakow brutto
          bez zadnych podatkow i odsetek
          wiec walcie sie goscie na ryj
          wroccie z konkretna oferta
          • Gość: vvv IP: *.ists.pl 27.12.11, 17:45
            ...czy w lecie nie powinno się kierować tego ciepła do ziemi a w zimie wyciągać go pompa;) ?
          • Gość: krzysztof IP: *.dynamic.chello.pl 29.10.12, 22:06
            Cromwell jesteś pojebem jakich mało na tym forum twoje wpisy od czapy jeszcze ten debilny blog masz pod deklem nieźle na spawane, uważajcie ludzie na tego świra, jego rady opinie to niezrównoważona psychicznie osoba
            • Gość: KZ IP: 213.192.88.* 08.11.12, 08:16
              uważam wprost przeciwnie. Pisze dosadni i często puszcza wulgi ale
              pisze z sensem. Cenie jego spostrzeżenia.
              Co w tym co napisał wyzej jest bez sensu?
        • 31.10.15, 21:28
          zgadzam się- solar tech to gwarancja dobrze wykonanej roboty i dobrze dobranego sprzętu, też jeżdżę na wakacje! i jakoś świat się nie zawala z tego powodu ;)
      • Gość: kpt IP: *.petrus.pl 27.12.11, 01:18
        Czy ktoś instalował sobie kolektory słoneczne od PKenergia ? Panowie wydają sie bardzo kompetentni i rzeczowi, mowią że załatwiają dofinansowania i wszystkie formalności z tym związane. Jakie są Wasze doświadczenia?
        • Gość: Edd IP: *.warszawa.vectranet.pl 29.01.12, 13:04
          Jest to dystrybutor kolektorów SunProgres. Szczerze mówiąc ciężko cokolwiek zarzucić obsłudze przedsprzedażowej. Na minus to ekipa instalacyjna, która pracowała "od niechcenia". Wszystko zrobili ok ale miałem wrażenie jak by przyjechali za karę. Ja mam od nich instalację od wiosny zeszłego roku.
      • Gość: wybuchowyGlik IP: *.dynamic.chello.pl 26.10.12, 22:20
        Jest to mały problem finansowy... Prawdziwy kłopot pojawi się wtedy, kiedy w środku upalnego dnia zabraknie prądu... W ciągu godziny dojdzie do eksplozji albo zrzutu awaryjnego czyli wywalenia całego glikolu (płynu nośnego) do studzienki kanalizacyjnej. Powtórne pompowanie to kilka stów w plecy... Obserwowałem taką sytuację u znajomego. Mało wtedy w gacie ze strachu nie narobił....
      • 30.11.15, 14:03
        w takiej sytuacji najlepsze jest posiadanie basenu, wtedy bez problemu całe ciepło może się w nim zakumulować
    • 27.12.11, 09:31
      Moim zdaniem, kupując kolektory warto zwrócić uwagę na ewentualną dostępność części zamiennych do systemu. Jeśli wybierzemy kiepską markę, mogłoby się okazać, że za kilka, kilkanaście lat nie dostaniemy części serwisowych, a serwisu nie budiet :)
      • Gość: annd IP: *.kenet.net.pl 30.01.12, 14:13
        jeżeli chodzi o kolektory instalowane pod dopłąty to muszą spełniać europejscie normy tzn że podzespoły są w pewnych ramach. Także nawet jeżeli okazuje się że nie kupujesz od wiodącej marki to masz kolektor z tej samej fabryki co lider na danym rynku
    • 31.01.12, 13:00
      Nie chciałbym wprowadzać Ci jeszcze większego mętliku :), ale może rozważysz jeszcze ofertę Makrotermu, który ma naprawdę ciekawą ofertę. Założyłem Turbosolary z tej firmy i naprawdę nie mogę na nie narzekać :).
      • Gość: johny IP: *.dynamic.chello.pl 01.02.12, 23:59
        za reklamę dziękujemy.
      • Gość: Flakon IP: *.dynamic.chello.pl 31.12.12, 12:03
        Widzę, że ktoś już tutaj polecał Makroterm. Ja też jestem zwolennikiem tej firmy. Ale również sama wybierzesz. Przejrzyj sobie internet, skonsultuj się z fachowcami i wybierz najlepiej dla siebie.
    • Gość: bambi IP: *.play-internet.pl 26.10.12, 11:56
      Ja właśnie myślę o kolektorach tylko szukam czegoś w miare "naszego" żeby gwarancja była długa i korzystna i żeby części były dostępne i serwis na miejscu , co polecicie?
      Gwarancja satysfakcji mogła by być, to jakieś dodatkowe zabezpieczenie
      Kolektory na dom 180m2, dla dwójki dorosłych i dwójki dzieci do grzania wody
      • Gość: eryk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.12, 22:52
        Bambi, chcesz płaskie czy próżniowe?
        • Gość: cromwell IP: *.163.246.94.ip4.artcom.pl 27.10.12, 14:04
          kolega eryk jest typowym przykladem handlarza poza wszelka norma
          powinien sie wstydzic
          jednak mimo wszystko wystepuje na forum
          ach wstydz sie wstydz
          kolego eryku...
          • Gość: eryk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.12, 22:42
            cromwell, ty człeku nie masz co robić ? życie za nudne, zona nie kocha, kochanka opuściła?
            czepiasz się wszystkiego i wszystkich
            weź sie do jakiejś roboty to może Ci zbrzydnie czepianie sie ludzi na forum
      • Gość: Szymek IP: *.centertel.pl 31.10.12, 20:30
        Najdłuższa gwarancja na kolektory to 10-16 lat , dla przykładu
        16 lat gwarancji daje www.solar-tech.pl/
        10 lat gwarancji masz na to www.watt.pl/pl/produkty/kolektory-sloneczne/kolektory-prozniowe/watt-cpc-10.html
        10 lat gwarancji www.lukskolor.eu/index.php/pl/gwarancja-na-kolektory-soneczne
        5 lat gwarancji www.makroterm.pl/akademia-wiedzy/akademia-wiedzy-iii
        Są i tacy co dają dwa lata ale to Cie chyba nie interesuje?
        nie będę Ci polecał czegoś konkretnego bo to Twoja decyzja
        Jak o czymś zapomniałem to sorki
        • Gość: Stefan IP: *.183.241.83.dsl.dynamic.t-mobile.pl 07.11.12, 23:04
          Lukskolor.eu mają 20 lat gwarancji na kolektory a na zasobniki imienną dożywotnią .
          W tym roku zamontowali mi zestaw 90 rurek i bufor 500l .

• Gość: eryk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.12.12, 21:56
            Stefan,
            A skąd masz to info ze lukskolor daje 20 lat gwarancji na kolektory jak na stronie piszą że 10 ?
            cyt
            Stosując najlepszej jakości komponenty oraz sprawdzone technologie zapewniamy 10 LETNIĄ GWARANCJĘ na kolektory słoneczne.

Czyli jakby nie patrzeć najdłuższą bo 16-letnią gwarancję mają w SOLAR-TECH ?
            • Gość: Tomek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.13, 20:23
              Luks Kolor kolego ma 20 lat gwarancji na kolektory słoneczne a info znajduje się na ich stronie - www.lukskolor.eu masz bardzo stare informacje
              • 15.06.15, 23:02
                Lukskolor nie polecam.Problem z gwarancja.Agitator mowi co innego a pani z serwisu co innego.Zamontowane prawie 2 lata temu.Wymiana sterownika 300.Wady i winy nie stwierdzono.Chcesz miec gwarancje musisz placic 170 rocznie o czym agitator nie informuje.
            • Gość: Joozeph IP: *.adsl.inetia.pl 16.04.13, 06:45
              Czytać trzeba umieć: www.lukskolor.pl/index.php/pl/gwarancja-na-kolektory-soneczne
              Stosując najlepszej jakości komponenty oraz sprawdzone technologie zapewniamy 20 LETNIĄ GWARANCJĘ na kolektory słoneczne.
    • 08.11.12, 10:32
      Nie lepiej Ci skorzystać z kolektorów dofinansowywanych przez UE? Praktycznie w każdym z urzędów można o takowy greensponsoring się starać;>

jolka45_1 napisała:

> Jestem na etapie wyboru kolektorów słonecznych.
      > wybrałam już chyba między płaskimi a próżniowymi ( na korzyść tych drugich)
      > Teraz zastanawiam się jakiej firmy kolektory wybrać i mam totalny mętlik w gło
      > wie - ta budowlana dżungla nie jest na kobiece nerwy
      >
      > Poradźcie mi czy dobrze wybrałam - kolektory SOLAR-TECH www.solar-tech.pl/ - dwuletnia gwarancja satysfakcji czyli gwarantowany zwrot pieniążków jak mi się nie sprawdzą - co o tym myślicie?
      > Interesuje mnie zestaw LUX dla 3 osób - taki mi chyba starczy dla mojej małej r
      > odzinki

--
      tajemnica
    • 29.06.15, 14:53
      My mamy takie kolektory 2 szt zamontowane na dachu od zeszłego roku - polandi.eu/pl/p/Kolektor-prozniowy-9-rurowy/3 - okres żywotności szacowany na 25 lat. Póki co się sprawdzają do grzania wody.
      • 30.06.15, 12:45
        Wszelkie analizy ekonomiczne wykonywane przez ekspertów wykazują, że najlepszy efekt uzyskamy stosując ocieplenia budynku np. styropianem Knauf Therm. Takie postępowanie uzyskało już nazwę lokaty termo, a dostępne kalkulatory (m.in. na www.knauf-industries.pl), pozwalają sprawdzić jak szybko zwracają się koszty inwestycji w ocieplenie i jaki uzyskujemy zwrot z inwestycji.
      • 01.11.15, 09:27
        a po jakim czasie sprawność kolektorów spada o połowę wiesz???

--
        "Zakład Usług Budowlanych"
        zubbau@gmail.com
    • 13.11.15, 11:55
      Polecam
      marmostyl.pl - marmur warszawa
      art6.pl projektowanie wnętrz warszawa
    • 30.11.15, 13:05
      ja akurat mam ten zestaw- zestaw LUX dla 3 osób, sprawdza się bardzo dobrze, dostosowany do potrzeb tylu osobowej rodziny, też mam gwarancje, ale słyszałam, że to solidny sprzęt i się nie psuje, jednak zdecydowałam się na tą firmę, bo właśnie dają gwarancje i są bardzo pomocni w wyborze sprzętu.
    • 01.12.15, 00:07
      ogrzewanie mieszkania za pomoca kolektorów? czytałam, że to bardzo nieefektywne w naszym klimacie. kolektory jedynie do ciepłej wody, a i do tego coraz więcej osób używa pompy ciepła do cwu. i też jest gwarancja satysfakcji! tylko trzeba wybrac sprawdzonego producenta
      • 15.02.16, 14:36
        Tak, kolektory słoneczne dobrze nadają się do wspomagania produkcji ciepłej wody użytkowej - do ogrzewania raczej w Polsce się ich nie wykorzystuje. Co więcej, trzeba sie zastanowić dla jakich systemów są dedykowane i gdzie rzeczywiście mogą być efektywnie wykorzystane.
        Firma Viessmann ma np kilka referencji z kolektorami słonecznymi zarówno na domach jednorodzinnych jak i na obiektach użyteczności publicznej, np szpital w Dąbrowie Tarnowskiej - takie systemy nastawione są na produkcję energii cieplnej do przygotowywania ciepłej wody.

Jeśli ktos jest zainteresowany naszą ofertą zachęcam do kontaktu.
    • 31.12.15, 14:42
      my mamy LUXa, sprawdza się doskonale, jednak nie tylko to jest ważne ,czy technicznie wszystko gra, ale właśnie ta gwarancja, sprawi, że będziesz spać spokojnie, u nas działa wszystko świetnie!!
    • 19.05.16, 19:00
      ja rowniez mam kolektor od solar-tech, zamontowali mi tamtej jesieni, dzieki nim zima byla do zniesienia ;) rachunki za prad nizsze
      LUX najlepsza opcja wg mnie!
    • 13.06.16, 14:38
      Polecam kolektory płaskie firmy Galmet, sama mam i świetnie się sprawdzają :) Maksymalnie wykorzystuje energię słoneczną. Galmet to dobra, polska marka :)
      • 05.08.16, 11:48
        Ja polecam gotowe zestawy firmy Viessmann. Vitosol 141-FM – łatwy podgrzew wody użytkowej

Znajdziecie je np TUTAJ

Zalety naszych zestawów:
        -Dwa kolektory słoneczne i jeden zasobnik wody w zestawie
        -Podgrzew wody użytkowej za pomocą bezpłatnej energii słonecznej
        -Wysoka moc w korzystnej cenie
        -Optymalnie zgrane podzespoły
        -Niewielkie zużycie prądu przez wysokowydajną pompę
        -Przez kombinację kolektorów słonecznych z inną wytwornicą ciepła można z reguły uzyskać dla takiej instalacji grzewczej klasę efektywności energetycznej A+ (jako etykieta zestawu urządzeń).

W razie pytań służę pomocą
    • 10.08.16, 08:57
      Kolektory grzeją tylko wode czy dają też jakaś ilość prądu?
    • 11.08.16, 08:25
      Zapraszam po finansowanie na solary, kolektory czy pompy ciepła a nawet turbiny wiatrowe dachowe.
      o szczegół zapytaj doradcę Is Better Than Money
      www.isbetterthanmoney.pl
    • 29.08.16, 18:22
      a do czego bedziesz uzywał? ja obecnie ogrzewam dom gazem lpg i na nim grzana jest woda, a chcialabym kolektory wlasnie wykorzystac do grzania wody, ale na razie się dopiero orientuję w temacie
    • 17.09.16, 23:12
      Firma SOLAR TECH posiada bardzo atrakcyjne oferty z kolektorami słonecznymi i dla tego skusiłem się i nie żałuję decyzji, bo kolektory zdają egzamin i spełniają swoją funkcję. To duża oszczędność, a przy okazji dbam o środowisko. Warto skorzystać!
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.