• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

koszt remontu łazienki Dodaj do ulubionych

• 06.01.12, 12:57
    Witam chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje remont generalny łazienki o wymiarach 2 na 1,5m i wysokosci 2,5 w starym bloku. A wiec skucie kafelek bo obwodzie 6m i wysokości 1,5m,na podłodze i skucie kafelek obudowy wany ,skucie tynku ,wywiana całej insalacji wodno- kanalizacyjnej ,wymiana istalacji elektrycznej, podmórowanie cegieł, połozenie tynków ,położenie 20m2 glazury montaż sedesu, umywalki ,wanny,dzwi.
    Zaawansowany formularz
    • 06.01.12, 13:45
      a w jakim regionie polski ta łazienka ?
      • 06.01.12, 15:52
        słupsk
        • Gość: Mariusz. firma IP: *.retsat1.com.pl 06.01.12, 18:10
          Średnio łazienki w blokach do generalki moga kosztować średnio ok 3000 zł w totalu a czy to bedzie 2500 czy 5000 zl koszt robocizny to zalerzy od trudności napotkanych zakresu prac materiałow(kafelek maly czy duży itp ) czy projektu lub wyobraźni inwestora .
          • 03.03.12, 09:05
            witam to ja się podłącze pod pytanie

łazienka 2,78m2 ( 200x137mm)
            plan łazienki

obecnie jest bez płytek,ściany obskrobane po farbie, podloga po skuciu kafelek ( tu nie bede kłaśc kafelek - docelowo drewno) zatem tylko sciany i obudowanie wanny
            chcialabym położyć kafelki na ścianie tylko nie umiem policzyć ile tam wejdzie metrów ..
            za miska sustepową jest taka wystajaca atrapa zasłaniająca rury wiec tam chyba sie nie kładzie kafelek ?

czy moze mi ktos podac koszt za m2 albo ogolny z jakim sie plus minus powinna liczyc ? ? ( Warszawa)
            tu albo na maila - nimeska małpa gazeta kropla pl

---
            forum PROMYCZEK
            • 07.03.12, 19:47
              Jeśli Warszawa, to skontaktuj się z nami. Projektanci na pewno pomogą, poznasz też szacunkowy koszt. Zapraszamy na www.decoroom.eu
              • 11.04.12, 20:47
                Jestem ciekawa ile w warszawie kosztuje taki remont i ile czasu to może zająć, też się nad remontem zastanawiała, ale ostatecznie przeraziła mnie perspektywa spędzania urlopu na remontach, dajcie znać jak będziecie już po generalnych remontach w łazience
                • 11.04.12, 20:56
                  mikisul napisała:

> Jestem ciekawa ile w warszawie kosztuje taki remont i ile czasu to może zająć,
                  > też się nad remontem zastanawiała, ale ostatecznie przeraziła mnie perspektywa
                  > spędzania urlopu na remontach, dajcie znać jak będziecie już po generalnych rem
                  > ontach w łazience
                  1,5 do 2 tygodni , robocizna jakieś 4-4,5 tyś
                  • 14.04.12, 14:27
                    Wrzuć sobie zapytanie na www.facebook.com/decoroom.eu , na pewno pomożemy :)
                • 16.05.12, 19:24
                  witam,
                  właśnie jestem po remoncie łazienki i kuchni. Glazurnika znalazłam z Internetu i mogę smiało go polecić. Pan rzetelnie podchodził do moich próśb oraz podsunął kilka ciekawych pomysłów. Szybko uwinął się z remontem. Polecam go w 100 %. Widać, że mu zależy. podaję kontakt za jego zgodą kontakt do Pana Artura 600 005 111.
      • Gość: tk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.13, 16:29

PARKIET-TOM-BUD

-MONTAŻ PARKIETU
        -RENOWACJA PARKIETU
        -MONTAŻ SCHODÓW
        -WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
        -ZABUDOWY KARTON-GIPS
        Płytki
        Gipsy
        Malowanie

535 230 128
    • Gość: gość IP: *.home.aster.pl 16.04.12, 19:35
      Mogę z czystym sumieniem polecić o wiele tańszego glazurnika.Mała łazienka w bloku to koszt robocizny u niego ok 2,5 tys. Sprawdzony u mnie i znajomych.
      • 22.04.12, 16:39
        To wszystko zależy od miasta, ale też np. jakości i standardu wykonywanych prac. Co np. z kwestią gwarancji, o tym wszystkim trzeba pamiętać.
        www.decoroom.eu
        • 27.04.12, 16:23
          Gwarancja, umowa, dostępność firmy, elastyczność , rozsądne ceny … Tych czynników decydujących o wybraniu firmy x a nie y jest wiele.
      • Gość: Ola IP: *.home.aster.pl 18.06.12, 12:30
        a ja Odradzam wsyztkim zatrudnienie Marcina Mazurka z Lublina lat ok.30, który podobno teraz pracuje w Irlandii, bo jest niesolidny, nieterminowy , nie kończy prac, w pracy pije piwo, pracuje na czarno, nie chce wystawiać faktur.
    • 06.05.12, 16:40
      Jeśli to stare budownictwo i instalacje do powymieniania, to zdecydowanie nie pokusiłabym się o podawanie kosztu ZANIM się zobaczy pomieszczenie, bo nie wiadomo na jakie niespodzianki się natrafi. Koszt jest bardzo różny, w zależności choćby od wybranych materiałów. Można zrobić naprawdę fajną aranżację niedrogimi kaflami i równie dobrze można spartolić z materiałami za grube pieniądze...
      --
      Pięć minut na kawę
      • 14.05.12, 15:28
        Zgadza się, wizyta w lokalu, szczegółowy pomiar, rozmowa z właścicielem i rzeczowa wycena to podstawa realnej i uczciwej oferty.
        • 23.05.12, 12:07
          Do którego momentu ta wasza usługa jest bezpłatna i kiedy sie trzeba zdecydować na współpracę?
          • 29.05.12, 19:59
            Pierwsze 2-3 spotkania sa typowe ofertowe, zapoznaniowe, staramy się pokazać klientowi jak pracujemy i dać kilka pierwszych porad na temat aranżacji mieszkania klienta.
    • Gość: Kondzio IP: *.eu 01.06.12, 11:37
      widełki są strasznie rozpięte, nie da się tak lekko określić ile to może kosztować, moja łazienka o wielkości około 6m2 kosztowała mnie około 10tyś, tylko znowu ja nie oszczędzałem bardzo, płytki paradyż, kabina ravak szklana też nasz mocno obciążyła, poza tym muszla, stelaż, :) dużo najlepiej pojechać do jakiegoś sklepu i zrobią projekt wyliczą oszczędza się czas i pieniądze. Warto też kupić w jednej firmie wtedy zawsze dają lepsze rabaty, aczkolwiek trzeba uważać bo różnie można trafić, ja miałem fachowca całkiem niezłego oczywiście troszkę dłużej robił niż zakładaliśmy ale to jest standard, podobało mi się w glazurze królewskiej tam na prawdę fajnie obsługują klientów, było całkiem nieźle,
    • Gość: gosciowa IP: *.dynamic.chello.pl 11.06.12, 22:49
      Jakby ktoś się jednak nie decydował na remont łazienki to polecam usługę "wanna w wannie". Rodzicom zafundowałam nową wannę w ten sposób, bo remontu nie chcieli i koszty dość duże.
      • 21.06.12, 23:51
        też mogę polecić wannę w wannie, to dla tych, którzy wolą na co innego wydać tą kasę - ja wydałam na urlop na motocyklu, warto było, a że płytki stare...phi...
      • Gość: gość IP: *.toya.net.pl 22.07.12, 12:06
        na czy dokładnie polega ta usługa?
        • 22.07.12, 14:30
          Gość portalu: gość napisał(a):

> na czy dokładnie polega ta usługa?
          Bardzo prosta sprawa w sumie, bo montażysta bierze wymiar Twojej wanny, albo podajesz przez telefon- na stronie są wizualizację jak zmierzyć wannę- potem przyjeżdża z wanną akrylowa, która pasuje do Twojej wanny i wkleja ją, docina do płytek, wymienia odpływ i masz nową wannę akrylową, która jest o 0,5 cm mniejsza od starej i o 0,5 cm wyżej niż stara, ale wygląda jak zabudowana, bo jest docięta do płytek. Stara wanna to stelaż dla wanny akrylowej i nie widać jej.
    • 18.06.12, 13:12
      koszt zależny od regionu, trzeba poszukać wykonawcy w internecie, podzwonić, zaprosić na oględziny i wtedy będzie wiadomo. Remont łazienki często wyceniany ryczałtem.
      --
      remontujemy!
    • Gość: kimi IP: *.ennet.pl 21.06.12, 18:36
      ja wlasnie robię cała łazienkę od nowa w mieszkaniu kupionym w stanie deweloperskim czyli już cala instalacja wodna jest jestem na etapie ukladania plytek polecam ci glazure królewską, www.glazurakrolewska.pl zaoszczedzisz wiele kasy jezeli urządzasz cala łazienkę możesz liczyć na fachowa obsluge i niskie ceny. pozdrawiam
      • Gość: omen IP: *.eu 17.07.12, 20:04
        a jezeli kupie caly komplet plytek-do lazienki, wc, i kuchni to moge liczyc na rabaty, jakis projekt w cenie?
        • Gość: o IP: *.ennet.pl 16.08.12, 16:47
          www.glazurakrolewska.pl na tej stronie lub na fejsie jest zwykle mowa o rabatach lub promocjach
    • 23.07.12, 09:37
      Do remontu łazienki i nie tylko na pewno przydadzą się narzędzia - można je wygrać w konkursie
      www.izolacje.com.pl/artykul/id1285,wyprobuj-i-wygraj-narzedzia-bosch
    • Gość: oliwia IP: *.xdsl.centertel.pl 24.07.12, 13:14
      woj. łódzkie cennik podany jest, np. na www.mil-bud.com.pl. Bardzo dobra firma polecam, miałam całkiem spory rabat!
    • Gość: Ignasiak=Plichta IP: *.home.aster.pl 18.08.12, 23:24
      () Odradzam wszystkim współpracę z budowlańcem (remonty i wykończenia) Tomaszem Ignasiakiem lat ok. 40, działający w okolicach Warszawy, telefon 501543519, to naciągacz na zaliczki, pracuje na czarno i bez faktur a prac nie kończy tylko znika z budowy jak dostanie zaliczki. Pewnie uczył się od Plichty z Amber Gold.
    • Gość: gość IP: *.icpnet.pl 22.08.12, 09:32
      wiele ciekawych informacji na temat samodzielnego remontu łazienki i niezbędnych narzędzi remontowych można znaleźć na stronie pomyslodajnia.pl
    • Gość: Julka89 IP: *.229.149.194.optikomp.pl 03.11.12, 18:48
      czy takie ogrzewanie się opłaca w łazience
      www.archirama.pl/architektura/ile-kosztuje-ogrzewanie-podlogowe-zobacz-porownanie-kosztow-instalacji-w-zaleznosci-od-uzytego-mater,67_1827.html
      to się zwróci instalacja miedzi?
    • 05.11.12, 09:09
      A masz sedes,umywalkę etc.?

Jeżeli tak myślę, że spokojnie się zmieścić w 3 tysiącach. Osobiście polecałabym zakupy w sklepach internetowych, wtedy sobie zaoszczędzisz i pewnie wyszłoby Ci jakieś 2,5 tys. złotych przy odbiorze osobistym.
      W sumie, z autopsji, polecam Ci m.in: www.tuplytki.pl i e-lazienki.pl
      przystępne ceny i duży wybór, można sobie wykalkulować, ile Ci wyjdzie za remont;-)

kosan1987 napisał:

> Witam chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje remont generalny łazienki o wymiara
      > ch 2 na 1,5m i wysokosci 2,5 w starym bloku. A wiec skucie kafelek bo obwodzie
      > 6m i wysokości 1,5m,na podłodze i skucie kafelek obudowy wany ,skucie tynku ,wy
      > wiana całej insalacji wodno- kanalizacyjnej ,wymiana istalacji elektrycznej, po
      > dmórowanie cegieł, połozenie tynków ,położenie 20m2 glazury montaż sedesu, umyw
      > alki ,wanny,dzwi.
    • Gość: gosia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.01.13, 11:23
      W 2012 r. w Warszawie, bez wymiany instalacji wod - kan i co, ale z nową elektryką. Materialy: trochę ponad 3000 zł (średni niższy przedzial cenowy,kryterium były głównie wymiary, bo łazienka malutka, płytki po ok. 40 zł/m2).
      Robocizna kompleksowo 2000 zł - robił jeden majster tzw. złota rączka. W przypadku tak drobnego remontu polecam tę metodę a nie zatrudnianie elektryka, hydraulika, glazurnika i malarza.
      Do tego jeszcze opłata za spuszczenie wody z pionu co (trzeba było zdjąć grzejnik) i jakiesz szafki, nowe lustro itp.
    • 05.04.13, 12:33
      Moze nie remont lazienki ale cala wykonczeniowka u mnie akurat - robi jednak tez mniejsze prace - moge polecic p. Chmiela - wchodzi i robi wszystko kompleksowo - wychodzi taniej niz brac, elektryka, hydraulika odzielnie. Robia szybko, zalezy im na robocie i pozostawieniu po sobie dobrze zrobionej roboty i pozytywnej ocenie. Calosc materialow ma w cenach niedostepnych dla inwestora wiec nie dosc ze robia wszysko sami to jeszcze w cenie marketowej farby kladzie farby Fluggera /normalnie dla ludzi z ulicy ceny tych farb powalają/. Warto zadzwonic spytac - kontak na ich stronie www.lukaszchmiel.pl /nie mam tel pod reka/

goska
    • Gość: mp3 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.07.14, 15:12
      Pojawiła się nowa ciekawa miska WC GAP, Poniżej link

www.sklepkati.pl/p105534,roca-gap-miska-wc-podwieszana-clean-rim-kolor-bialy-a34647l000.html
    • 03.06.15, 01:03
      Akurat czy mała czy duża łazienka to nie ma większego znaczenia.
      Ważniejszy jest zakres prac:
      czy wymieniasz grzejnik? - lekko licz 1000zł grzejnik, robocizna, spuszczenie wody z pionu, termostat
      czy wymieniasz rury? Nie warto oszczędzać, dobrej jakości materiały 300 - 400zł
      sedes - wystarczy Ci zwykły kompakt (200- 300zł) czy chcesz sedes podwieszany (ścianka, muszla, przycisk 800 - 1200zł? Deskę chcesz zwykłą z dyskontu czy dobrej jakości?
      Glazura - popatrz w sklepach co ci się podoba, da się już za 40 zł/m2, są droższe, są i dużo droższe.
      Chcesz mieć dekory? Dekory kosztują zwykle tyle za szt. co m2 podstawowych płytek. Często wychodzi tak, że za dekory dało się więcej niż za resztę glazury.
      Kleje, grunt, fugi, farba, wylewka , 1000zł w rezerwie trzeba mieć.
      Wanna czy prysznic? Wanna kosztuje zwykle tyle co brodzik, a dolicz jeszcze koszt kabiny.
      Jaką chcesz wannę? Może być za 300zł z supermarketu (odradzam), może być ekluzywna za 18 tys. (też odradzam) - 1000 zł trzeba zarezerwować.
      Lustro - w małej łazience polecam dwa naprzeciwko siebie - ok. 300zł.
      Umywalka - może być za 80zł, może być za 1800zł.
      Baterie - tu można zaoszczędzić, bo baterie łatwo za rok wymienić.
      Okno - 600zł. Warto dołożyć 60zł do szyby piaskowanej - nie będzie potrzeba rolety.
      Drzwi - różne skrzydło, ościeżnica, klamka - można się zmieścić nawet w 300zł, można dojść do 1500zł.
      Instalacja elektryczna to już przy tym są grosze, trójżyłowy dobry przewód 4,50zł/ metr bieżący, gniazdko IP44 to ze 20zł, lampa 100zł , chyba, że zaszalejesz z oświetleniem - jakieś halogenki, podświtlenie wanny? .
      Robocizna - jak już pisali przedmówcy zależy gdzie. W województwie o największym bezrobociu za mniej niż 3500 nikt nie zrobi. Może być nawet 5500. Oczywiście mam na myśli takich, którzy UMIEJĄ zrobić, bo chętnych amatorów, którzy sobie nie radzą jest dużo.
      Moje doświadczenia 11 -15 tys. Ale da się taniej.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.