Dodaj do ulubionych

Ogrzewanie podłogowe. Warto?

20.02.12, 18:09
Przeczytałam juz chyba wszystkie dostępne informacje i... nadal jestem w kropce a musze dość szybko podjąc decyzję.
Dom o pow 142m2 pow.uzytkowej, na całym parterze chcę zrobic podłogówkę ok.95m2.
Ogrzewanie podłogowe wodne, piec na ekogroszek (jeszcze nie kupiony).
Link do mojego projektu www.dobredomy.pl/projekt/alfaII/lustro

Czy ma to sens? Czy lepiej zrobić tradycyjne grzejniki i podłogówką nie zawracać sobie głowy...
Pomózcie.
Edytor zaawansowany
  • kasiak37 20.02.12, 19:21
    powiem tak,mam podlogowke wszedzie(z wyjatkiem pomieszczenia gosp. i spizarni) i nie wyobrazam sobie inaczej.Kazde pomieszczenie sterowane oddzielnie.Uwazam ze warto.
    --
    Sygnaturka nie moze byc wyzsza niz 4 linijki tekstu-o tym mowi regulamin forum.
  • Gość: ikaria80 IP: *.play-internet.pl 20.02.12, 21:47
    Podłogówka zdecydowanie.Polecam z cała pewnością będziesz zadowolona chyba ze lubisz suszyć ubrania na grzejnikach;)
  • lot.ti 22.02.12, 11:02
    Za ogrzewanie płaszczyznowe zapłacisz prawdopodobnie trochę więcej, ale za to zaoszczędzisz w przyszłości na rachunkach za ogrzewanie.

www.ennergo.pl/technologie-budowlane/nowoczesne/989-wybor-sposobu-ogrzewania.html
  • olcia5255 03.09.14, 12:27
    Mozna prosic o fotki domku (na gazetowego), tez planujemy zakupic ten projekt, Jestescie zadowoleni???? Pozdrawiam
  • sandriks 04.09.14, 22:31
    ogrzewanie podłogowe jest cudowne, ale ma jedną zasadniczą wadę- przynajmniej dla mnie... strasznie mi od niego nogi puchną :((( więc jeśli masz z tym problemy to ja bym się zastanowiła dobrze
  • nigolla 10.09.14, 22:48
    Wiesz, że moja mama ma to samo? Wiecznie spuchnięte nogi i też podejrzewałam, że to od ogrzewania podłogowego.
  • aszuelka 11.09.14, 11:12
    Ja mam ogrzewanie podłogowe, ale tylko w łazience i tam sprawdza się znakomicie! Polecam!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.