Dodaj do ulubionych

Hydro San - warto czy nie???

09.03.12, 22:30
Czy ma ktoś z Was wannę lub kabinę prysznicową z tej firmy?
www.hydrosan.w8w.pl/kabiny.htm
Designe mają fajny, ale nie wiem jak z żywotnością i ogólną jakością tych rzeczy.
Proszę pomóżcie, bo muszę wybrać wyposażenie łazienek, a nie wiem czy pchać się w tą firmę czy szukać czegoś innego.
Edytor zaawansowany
  • ikaria80 12.03.12, 21:24
    ile kosztuje taka kabina?
  • stedis 13.03.12, 09:05
    ok 1700zł
  • ikaria80 13.03.12, 21:48
    Obawiam się,że to chiński wyrób.Potrzebne są Ci te wszystkie bajery?Im więcej elektroniki i sterowników tym większe szanse na awarię.
  • Gość: stedis IP: *.giment.net 23.03.12, 21:43
    Potrzebne, nie potrzebne.
    Po prostu jak zauważyliśmy z mężem to za tą samą cenę mam taką "wypasioną" kabinę i osobno kompletowany brodzik, drzwi i panel natryskowy. Więc kusi mieć coś więcej w cenie czegoś normalnego :)
  • Gość: ikaria80 IP: *.play-internet.pl 25.03.12, 13:26
    Sama sobie właśnie doskonale odpowiedziałaś na swoje pytanie.Skoro można mieć coś więcej za cenę czegoś normalnego tzn,że owo coś więcej musi być gorszej jakości aby cenowo zmieściło się w ramach cenowych.Zrobisz jak zechcesz.Zrobisz jak zechcesz ale ja osobiście wolałabym mieć komfort użytkowania bez obawy,że będę musiała myć się w misce ponieważ zepsuje mi się radio lub jakis inny bajer powodując uniemożliwienie korzystania z kabiny.
  • Gość: Krzysiek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.12, 23:33
    Badziew okrutny. Proponuję pofatyguj się do "siedziby" firmy. Zero sklepu, wystawy czy salonu. Mogą Ci wannę zaprezentować w szopie która robi za magazyn :)
    Niestety jakość wanny też fatalna - oglądałem wannę z "oknem" - silikon wokół szybki rozprowadzny chyba palcem, uszczelka krzywa, panel sterujący wygląda jak bazarowe radio za 5 zł., dysze i odpływ pobrudzone silikonem, oświetlenie LED dramatycznie słabe (w porównaniu do innych wanien). Masakra.
    Spróbuj też kontaktu z firmą - zero dodatkowych informacji, nie odpowiadają na maile, zerowa wiedza o produktach którymi handlują (zadaj jakieś szczegółowe pytanie), zerowe możliwości zmian konfiguracji wanien. I to wszystko PRZED zakupem, domyśl się co będzie w przypadku awarii albo reklamacji...
  • ikaria80 09.04.12, 11:49
    Mam nadzieje,że doszłaś już do konstruktywnych wniosków:) Polecam jak najbradziej kabiny z hydro ale nasze polskie rodzime np Cersanit.
  • Gość: Marek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.12, 09:52
    Nie suchaj tych bredni które napisał "Krzysiek", być może sam ten Pan mieszka w szopie i ma w domu Radio za 5zł. Sam posiadam wannę jak i kabinę z tej firmy jestem bardzo zadowolony, Saisąd niedługo też ma kupywać z firmy Hydro San wannę. Po zakupie fachowa pomoc w instalacji urządzeń, firma odpowie ci na każde Twoje pytanie a nie jak napisał owy Krzysiek zero informacji. Jezeli chodzi o Panel sterowania miałęm do wyboru dwa: dotykowy nowoczesny lub analogiczny i żaden z nich nie przypomina bazarowego!!! Wszystko wytłumaczą co do czego służy itp. Na czy polega dezynfekcja ozonowa w kabinie jak i w wannie. Jakość wykonania produktów naprawdę bardzo dobra jak za taką cenę. Ja osobiście dokonałem zakupu na allegro ich login allegro to "PHUHYDROSAN" wystarczy poczytać pozytywne opinie klientów którzy dokonali zakupu i wszystko bedzie jasne.
    A Pan krzysiek Zapewne to jakaś konkurencja bądź zarozumiał zazdrośnik. Niech idzie na rynek do swojej wioski i kupi Panel sterujący z Radiem za 5zł pozdrawiam
  • Gość: loker IP: *.80.41.31.ip4.feromedia.eu 28.01.13, 10:45
    Warto kupic mam z tej firmy wannę i jestem zadowolony jakość bardzo dobra, nawet jeśli z niej nie korzystam miesiąć czasu po nalaniu wody nie ma przykrego zapachu tak jak to piszą że smierdzi czy glony wychodzą wystarczy włączać dezynfekcie podczas każdej kąpieli na kilka minut. Polecam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka