Dodaj do ulubionych

Nowa tapicerka wypoczynku

22.11.12, 12:39
Witam.Od 7 lat mamy wypoczynek z eko skóry.Niestety się niszczy.Teraz nie wygląda za ciekawie.Musiałam poscielic koce bo kawałki skóry przyklejały się do ubrań.Chcemy dać to do tapicera.Tylko pytanie cóż ktoś wie ile to może kosztować? mamy dużo kanapę, mniejsza kanapę i fotel.
Edytor zaawansowany
  • cyklina-klimkiewicz 22.11.12, 14:24
    Tylko ten co bdzie to robił jest w stanie podać cenę. Zadzwoń zaproś zapytaj, Różne obicia , różne wykończenie. Wybierzesz materiały obiciowe, to i cenę za nie usłyszysz. W każdym mieście może być inaczej. B.Klimkiewicz.
  • adamlewandowski10 22.11.12, 17:49
    dokładnie. przede wszystkim cena zależy od materiału jaki sobie zażyczysz. takie usługi różnie mogą kosztować, czasem nawet warto kupić nowy mebel niż zmieniać obicie
  • ewaznadmorza 23.11.12, 19:33
    My chcieliśmy przetapicerować wypoczynek .Poszliśmy do sklepu w którym go kupowaliśmy. Jak nas podliczyli to wyszło,że lepiej kupić nowy.
  • piegoosek 23.11.12, 21:11
    producentowi nie oplaca sie tapicerowac, oni chca sprzedac nowy wypoczynek, wiec nigdy to nie bedzie oplacalne ;)
    tapicer wezmie sporo, sporo mniej! wymierz kanape i fotele, ew. poduchy itp., zrob fotki i jedz do tapicera, najlepiej poleconego przez znajomych/forum lokalne itp., i wycen.
    --
    [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/74703e3kosi0o8fu.png[/img][/url]
  • zenobi11 26.08.15, 09:46
    no własnie :) trzeba zawsze sobie zadać pytanie czy się opłaca...

--
    Delektuj się smakami!

ffstore.pl
  • Gość: łukasz IP: *.net.brewet.pl 24.11.12, 14:25
    Skąd jesteś? Jeśli woj. śląskie to mam namiar na dobrego tapicera.
  • Gość: 234 IP: *.dynamic.chello.pl 27.11.12, 13:16
    Zatrudniłam do budowy i remontu Tomasza Ingasiaka z Warszawy lat ok. 40-45, a ten przesłał współpracownika oszusta Marcina Mazurka z Lublina, obecnie Dublin, lat ok. 34. Odradzam ich usługi, gdyż uciekli z budowy, pobrali zaliczki i pracują na czarno bez faktur. Prac nie skończyli a to co po sobie zostawili to same niedoróbki i usterki. Urząd Skarbowy powinien im dobrać się do skóry za prace bez faktur.
  • potwor_z_piccadilly 28.11.12, 23:29
    andzia.99125 napisała:

> m
    > amy dużo kanapę, mniejsza kanapę i fotel.

Prawdopodobnie te meble są ze skręcanych śrubami drewnianych elementów. Jeśli tak, to małżonek wszystko to rozkręca i po kolei z tych elementów, wkrętakiem i kombinerkami (obcęgami) demontuje spinki, którymi zamocowana jest tapicerka. Gdy wszystkie wyrwie, macie tapicerkę zdjętą i wystarczy przyłożyć ją do nowego materiału, odrysować kształt, wyciąć nową tapicerkę i z pomocą kupionej za cirka trzy dychy wstrzeliwarki (spinki, to grosze), zamocować ją na elemencie. Dalej to już tylko skręcenie tego wszystkiego do kupy i wpadnięcie sobie w objęcia z radości, że chcieliśmy, potrafiliśmy i zrobiliśmy.

Pozdrawiam.
  • potwor_z_piccadilly 29.11.12, 06:10
    Zapomniałem, więc uzupełniam.
    Elementy tapicerki szyte, odtwarza krawiec.
    Pozdrawiam.
  • jacekb90 24.08.15, 20:16
    Jeszcze się nie odważyłem na odnowienie tapicerki kanapy. Trochę to duże :) Póki co próbowałem obić krzesła i jakoś dałem radę. Oczywiście należy kupić odpowiedni materiał, bo taki zwykły ze sklepu z materiałami to nie bardzo się nadaje. Szybko się zniszczy. Musi to być tkanina obiciowa, taka jak np. tutaj: hurtownia-akces.pl/13-tkaniny-obiciowe Nie warto ryzykować ze zwykłym materiałem, bo więcej wydamy na poprawki. Kolejna zmiana materiału to również dodatkowo poświęcony czas.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka