Dodaj do ulubionych

Domek na drzewie

06.10.14, 11:57
Córka zadręcza mnie od kilku tygodni domkiem na drzewie :) tzn. chce, by tata jej zrobił taki domek jak na załączonym obrazku infobudownictwo.pl/wnetrza/drobne-naprawy/drewniany-domek-dzieciecych-marzen/ Pytam zupełnie poważnie czy to jest trudne zadanie i średnio utalentowany manualnie mężczyzna sobie z tym poradzi??
Obserwuj wątek
    • nawalonych7krasnali Re: Domek na drzewie 06.10.14, 19:04
      Ma być podpiwniczony, czy nie?

ok, poważnie. W szkołach jest mada na EKO to możesz uświadomić córke o tym, że jest tu potrzeba wbijania gwoździ w drzewo - a nawet jeśli można to obejść to zawsze jest to dodatkowe jego obciążenie.
      Co do trudności to jak widać cała jego konstrukcja opiera się na dwóch poziomych belkach, a dalej wszystko układa się na nich. Nie jest to trudne, lecz jeśli córka jest pro-eko to warto zadbać aby ukorzeniać w niej hipokryzji i być konsekwentnym w poglądach.
    • afib Re: Domek na drzewie 07.10.14, 16:09
      Szanowny Nawalony Krasnalu!, czy możesz zdradzić mi cóż takiego zrobiłam lub napisałam, że zasłużyłam sobie na kpiny z Twojej strony?? Szanuje Twoje ekologiczne podejście do świata i rozumiem, że zgodnei z wyznawaną ideologią: nie jeździsz samochodem (bo zatruwają środowisko) nie używasz prądu (to samo) i mieszkasz w jaskini. Bo przy Twoim samochodzie/autobusie, bloku/domu i energii przez Ciebie zużywanej kilka gwoździ wbitych w drzewo to naprawdę niewiele :) A co do samego domku na obrazku, to znam wiele szpetniejszych widoków, choć rozumiem, że akurat Tobie nie musi się podobać. Pozdrawiam, a na przyszłość życzę więcej ironii w stosunku do siebie, a dopiero potem w stosunku do innych.
    • lechbud Re: Domek na drzewie 03.11.19, 14:38
      Jeżeli szukasz informacji o domkach na drzewie to odwiedź stronę www.lech-bud.org w zakładce domki inne . Doradzam jak i pomagam Lech-Bud Nidzica
      Usługi Ciesielskie Rzemieślnik - Grzegorz Wożny

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka