Dodaj do ulubionych

Kupno rusztowania

27.03.15, 10:59
Jaki typ rusztowania polecacie, Plettac czy Layher. Warto kupić oryginalne czy zamienniki (typu Plettac, typu Layher) ?
Jakie ewentualnie firmy polecacie?
Edytor zaawansowany
  • jarecki_2 27.03.15, 15:16
    Do czego rusztowanie ma służyć?
    Najtaniej będzie kupić rusztowanie rurowe, stary typ, ciężkie i nie ładne z wyglądu, ale ma zalety, można go użyć wszędzie, rusztowania alu nie dają takich możliwości (przykład budynek przy placu Konstytucji, tam można było postawić wyłącznie rusztowanie rurowe).

--
    "Zakład Usług Budowlanych"
    zubbau@gmail.com
  • rbotnik777 20.01.16, 11:45
    Ja polecam typ plettac. Jest prosty w montażu i tani w użytkowaniu.
    Co do firmy to polecam firmę Monter Rusztowania i Szalunki z Krakowa
    Podsyłam telefon do nich: 12 626 04 52
  • tadekjast 11.03.17, 21:49
    Należy zadać pytanie dlaczego nie nazywają się już GBG?
  • benekbudownictwo 03.02.16, 14:55
    Witam ja pracuję na rusztowaniu Plettac polski producent rusztowań firma Sigma Rusztowania telefon 508759759, bardzo dobra jakość elementów i szybka dostawa na budowę polecam wszystkim
  • tadekjast 11.03.17, 21:52
    Ja już sprawdziłem wszystkie oferty. Plettac jako system rusztowań jest najlepszy. Ale Sigma najprawdopodobniej nie posiada wymaganych atestów, tylko deklarację zgodności.
  • machwiej 11.07.16, 14:49
    Rusztowania muszą spełniać odpowiednie normy aby były dopuszczone do użytkowania. Wiąże się to z przepisami Bhp.Rusztowanie takie łatwiej sprzedać,czy wykorzystywać do celów zarobkowych.Deklaracja zgodności z normą PN-M-47900- producent odpowiada za zgodność z przepisami.Normy europejskie PN-EN 1004 dla rusztowań z kółkami,PN-EN 12810 - dla rusztowań elewacyjnych. Oraz Dokumentację Techniczno-Ruchową (DTR) -dotycząca ustawienia instrukcji rusztowania.Zaś certyfikatu "B" nie jest wymagany.
  • pabija 14.07.16, 00:02
    phuIMET zaopatrzy Cię kompleksowo i na czas

Zamawiaj i kupuj tanio w sklepie B2B.phuimet.pl - korzystaj z rabatów i promocji

Profesjonalny sklep internetowy b2b.phuimet.pl pozwoli Ci w prosty sposób dokonać zakupów, przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę! Możesz kontrolować stan zamówienia i rabaty na produkty, dostępne na platformie zakupowej b2b.phuimet.pl

Tylko u nas w tak niskich cenach, hydraulik, instalator, budowlaniec, rolnik, mechanik i ogrodnik znajdzie potrzebne artykuły, dzięki b2b.phuimet.pl z Wichowa koło Włocławka.
    A jeśli prowadzisz sklep hydrauliczny, ogrodniczy, budowlany, rolniczy zaopatrzymy Cię kompleksowo i na czas.
    Wejdź na stronę b2b.phuimet.pl i kupuj bez obaw, w bazie mamy 26 tyś. artykułów z branży instalacyjno-hydraulicznej, budowlano-remontowej, rolno-ogrodniczej i motoryzacyjnej.

Wystarczy zalogować się na b2b.phuimet.pl, towar dziś zamówiony jutro będzie u Ciebie.

B2B.phuimet.pl jest dystrybutorem największych polskich producentów.
    W naszej ofercie znajdziesz:

- okucia budowlane phuIMET
    LOB S.A, Jania, Gerda, Metalpast-Częstochowa, Metal-bud, Assa Abloy
    - artykuły złączne i ciesielskie b2b.phuimet.pl
    Wkręt-met, Koelner, Domax, Marcopol www.phuimet.pl
    - chemia budowlana phuIMET
    Soudal, RAWLplug, Selena www.phuimet.pl
    - preparaty na insekty i gryzonie BROS w asortymencie IMET
    narzędzia i akcesoria na phuimet.pl
    - Beta, Yato, Hawera, Topex, Neo Tools, Toya, Juco, Irwin, Metalweld, Norton, Stanley
    - elektronarzędzia w IMET Wichowo
    DeWalt, Milwaukee, Black&Decker, Hitachi www.phuimet.pl
    - systemy instalacyjne dostępne na b2b.phuimet.pl
    Herz, Dyka, Arco, Diamond, Kanplast, Pipelife, Invena, Bohamet, Tech-Sterowniki
    - artykuły ogrodowe www.b2b.phuimet.pl
    Bradas, Pawłowski, Polix, krajowe wyroby rzemieślnicze www.phuimet.pl
    - artykuły BHP b2b.phuimet.pl
    REIS, Urgent www.phuimet.pl
    - systemy wentylacyjne IMET
    Awenta, Dospel www.phuimet.pl

Firma www.phuimet.pl z Wichowa koło Włocławka, istnieje na rynku od 1994 roku, przez co zdobyte doświadczenie, przekłada się na jakość współpracy z kontrahentami jak i dostawcami towarów. Dostarczymy Ci towar własnym transportem

Szczegóły na b2b.phuimet.pl lub www.phuimet.pl

PHU IMET Jan Gurczyński Wichowo 18, 87-600 Lipno
    tel.: +48 54 288 18 63 fax: +48 54 288 45 78 e-mail: bok(małpka)phuimet.pl
  • makusza 11.08.16, 21:40
    Zdecydowanie Plettac i oczywiście oryginalne. Aczkolwiek tu jarecki dobrze wspomniał, zależy do czego i po co. Może zamiast kupować - warto wynająć? www.slv-group.eu/wynajem-rusztowan.php
  • jerzy9301 19.09.16, 21:29
    warto zajrzeć na tą stroną, wszystko jest tu bardzo dobrze opisane rusztowanie.pro/
  • jerzy9301 19.09.16, 21:30
    warto zajrzeć na tą stron, wszystko jest tu bardzo dobrze opisane rusztowanie.pro/
  • alka.34 29.09.16, 23:35
    Jeśli chodzi o firmy, to podobno Krause Systems sprawdza się najlepiej. Te ich rusztowania są funkcjonalne, zwłaszcza te systemy jezdne, z tego co wiem, to super się sprawdzają np. na nierównym podłożu, ale więcej poczytaj sobie na ich stronie krause-systems.pl, są opisane poszczególne produkty bardzo szczegółowo.
  • k42z100 14.03.17, 21:15
    słabe kółka mają
  • cechovy 02.02.17, 20:12
    W swojej firmie budowlanej mam dwa typy rusztowań od producenta www.slv-group.eu/
    Jedno jest tradycyjne "warszawskie", drugie aluminiowe. Każde z tych rusztowań ma swoje plusy. Jeśli szukasz lekkiej konstrukcji do malowania, tynkowania i innych mniej skomplikowanych prac, to polecam aluminiowe. Do rozłożenia wystarczy jedna osoba, dodatkowo łatwo przenieść takie rusztowanie z miejsca na miejsce.
  • ole455kkq 17.05.18, 14:10
    Wiecie jaki jest najlepszy producent rusztowań? Chce zakupić rusztowanie ale prawde mówiąc nie wiem kto ma najlepsze. Może ktoś z Was potrafi mi coś doradzić? Będę naprawde wdzięczny za pomoc.
  • dundermufflin 15.05.19, 11:20
    Polecam firmę Montech z Płocka. Można wypożyczyć rusztowanie. Ich strona to montech-plock.eu/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.