28.10.15, 13:49
są rózne rodzaje umywalek generalnie mam małą łazienkę i teraz ...lepiej wybrać umywalkę wiszącą czy meblową? meblowa to musiałabym od razu zakupic równiez szafkę która nie bardzo mi sie na tą chwilę podoba jest po prostu brzydka. czy jak kupię umywalkę wiszącą (rozmiary przecież sa standardowe ) to jak pózniej będę chciała dokupić szafkę to nie powinno być z tym problemu jak sądzicie ? Widziałam ,że są teraz takie szafki z szufladami gdzie pierwzsa szuflada ma wycięcie na rure od umywalki
Edytor zaawansowany
  • kent88dan 29.10.15, 01:20
    Jak kupisz umywalkę, to potem szafkę pod nią możesz zawsze zrobić na wymiar u stolarza, jak nie znajdziesz nic pasującego;)
  • ookaa 29.10.15, 08:59
    Nie wierzę, że na rynku nie ma ani jednej umywalki z szafką, która by Ci się podobała. Przecież nie musisz brać akurat tej brzydkiej. Jeśli kupisz teraz samą umywalkę, a potem będziesz próbowała dokupić do niej gotową szafkę, to będzie to jak szukanie igły w stogu siana. Można zamówić u stolarza, ale wyjdzie to drogo. Lepiej kupić gotowy zestaw, gdzie od razu widzisz, jak się w całości prezentuje.
  • jarecki_2 29.10.15, 10:03
    Jeśli kupisz samą umywalkę, jakąkolwiek, to pozostaje Ci potem jedynie dorobienie umywalki u stolarza. Umywalka na szafkowa jest jakby swoim kształtem "zintegrowana" z szafką lub odwrotnie, jak kto woli.
    Dobrym rozwiązaniem jest kupienie umywalki którą możesz postawić na blacie i takie jej zamontowanie, czyli zrobienie blatu i postawieniem na nim szafki, potem jak już masz kasę lub znajdziesz podobającą Ci się szafkę wkładasz ją po prostu pod blat z umywalką i załatwione. Oczywiście takie działanie niesie za sobą niebezpieczeństwa i parę rzeczy o których trzeba pamiętać jak wysokość blatu, żeby szafka potem weszła, rury odpływowe itp.... Najtańszym w takiej sytuacji rozwiązaniem jest zakup od razu szafki z umywalką a więc szukanie i jeszcze raz szukanie, modeli i rozwiązań jest sporo a jak nic się nie podoba to na zamówienie.

--
    "Zakład Usług Budowlanych"
    zubbau@gmail.com
  • bogdan_warszawa 13.11.15, 11:56
    Polecam
    marmostyl.pl - marmur warszawa
    art6.pl projektowanie wnętrz warszawa
  • astarusta 17.11.15, 13:51
    Możesz kupić komodę w stylu retro albo shabby chic (allegro.pl/listing/listing.php?sg=0&order=m&string=komoda+shabby&bmatch=s0-hou-1-4-0907). Do tego kupisz mała, kolorową umywalkę i własciwie cała reszta to może już być chociazby gola cegła, bo i tak nikt na resztę nie zwróci uwagi www.kolorymeksyku.pl/category/umywalki-wpuszczane-male

Oczywiscie w blacie będziesz musiala wyciac dziurę, co trochę szkoda, ale niektore te komody można kupić tanio.

grzeszna_marta napisała:

> są rózne rodzaje umywalek generalnie mam małą łazienkę i teraz ...lepiej wybra
    > ć umywalkę wiszącą czy meblową? meblowa to musiałabym od razu zakupic równiez
    > szafkę która nie bardzo mi sie na tą chwilę podoba jest po prostu brzydka. czy
    > jak kupię umywalkę wiszącą (rozmiary przecież sa standardowe ) to jak pózniej b
    > ędę chciała dokupić szafkę to nie powinno być z tym problemu jak sądzicie ? W
    > idziałam ,że są teraz takie szafki z szufladami gdzie pierwzsa szuflada ma wyci
    > ęcie na rure od umywalki
  • bewa19 13.09.19, 15:29
    Jeśli ktoś szuka fajnych niedrogich umywalek i nie tyko proponuję zajrzeć na stronę www.lazienkaplus.pl/ tam nie dość ze fajny asortyment mają, to jeszcze montaż oferują.
  • designetka33 01.12.18, 14:37
    W Krakowie jest firma co robi umywalki na wymiar. Poszukaj w Google

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka