Dodaj do ulubionych

jak najmniejsza kabina prysznicowa

05.02.16, 22:19
kto wie, gdize w Krakowie mozna kupic kabine prysznicowa o przynajmniej jednej scianie nie dluzszej niz 60 cm ?
Edytor zaawansowany
  • maxis-111 05.02.16, 22:39
    osobiście mam w małej łazience na dole kabine 70cm i nie polecam Ci 60cm ! Też nie mialem miejsca na większą niż 60-65cm ale postanowiłem podkuć ścianę na szerokości kabiny. Miałem tam pustak 12cm i podkułem do na ok. 6-7cm, wypełniłem pustki zaprawą murarską przez co stworzyłem jednolity podkład po płytki i dzięki temu weszła mi kabina 70x70 (ale zaokrąglona, nie kwadratowa). Przyznam że da się kąpać, ale na prawdę jest mało miejsca (a jestem normalnej budowy... co dopiero ktoś nieco "większy"...) Pomyśl, czy nie da się u Ciebie zrobić tego samego - podkuć ściany aby weszła większa kabinka??
    Pozdrawiam
  • jadziajagoda 05.02.16, 23:15
    nie da sie, zrobilabym dziurę na korytarz. Wiem, bedzie ciasno, ale jestem szczupła, a ciasna kabina bedzie mnie motywowac, żeby nie utyc.
    A w ogóle bywaja kabiny 60-centymetrowe?
    I gdzie kupiłes te swoja ? Najmniejsza jaka widzialam miala 75 cm, a kazdy cm jest na wage złota
  • jarecki_2 06.02.16, 17:43
    Nie spotkałem się z kabiną tak małą, ale da się taką zrobić, szkło zamówić u szklarza, okucia kupić gotowe na stronach producenta kabin w zakładkach części zamienne a brodzik wykonać "samemu" i gotowe.

--
    "Zakład Usług Budowlanych"
    zubbau@gmail.com
  • jadziajagoda 06.02.16, 21:19
    czy Panstwo macie moze firme w Krakowie ? Albo zna Pan kogos z tej branzy godnego polecenia?
  • jarecki_2 07.02.16, 07:48
    Jeśli chodzi o szkło to każdy szklarz wykona elementy potrzebne do budowy kabiny. Niestety jeśli chodzi o brodzik nikogo z Krakowa nie znam.

--
    "Zakład Usług Budowlanych"
    zubbau@gmail.com
  • menisk 07.02.16, 10:23
    Tak mały brodzik to chyba tylko w firmach oferujących wyposażenie do przyczep kempingowych można znaleźć. Np. taki:
    sklep.family-camp.pl/instalacje-wodne-umywalki-i-brodziki-c-21_24.html
    Uprzedzam tylko, że branie prysznica w takiej klitce to będzie mordęga. Przyjmuje się, że komfort zapewnia dopiero kabina o boku 90 cm.
  • jadziajagoda 07.02.16, 21:59
    wiem, ale lazienka jest dla liliputa..bede wiec wciagac brzuch
  • jaceknowy59 17.02.16, 19:31
    Brodzik to można gotowca model Ontario od Roca o takich wymiarach wziąć. Kabin już nie znalazłem, ale myślę, że koszty i tak spadną w porównaniu ze składaniem zamówienia.
  • jadziajagoda 17.02.16, 22:40
    czy przypadkiem nie jestes z Krakowa?
  • psilocybelarvae 27.02.17, 14:26
    też miałem problem z małą łazienką i kabina prysznicową, ale pomogli mi ludzie z salonu Elements, jeżli masz gdzieś blisko do nich, to polecam pojechać ;)
  • antoniuszwielki 29.06.17, 09:23
    tez miałam taki problem. jakbym postawiła kabinę 80 albo 90 to już by mi łazienki zabrakło;) ale dowiedziałam się że można kupić kabinę, która ma składane drzwi i jak jej nie używasz to drzwi są na ścianie złożone w harmonijkę. to się chyba nazywa foldex. jak się kąpię mam wygodną kabinę 80 x 80 a jak nie to mam do dyspozycji cała łazienkę bo kabina praktycznie miejsca nie zajmuje. zobacz czy może takie rozwiązanie sprawdzi się u Ciebie. 60 to bardzo mało i średnio wygodnie będzie jak jeden bok będzie takiej wielkości może własnie składana kabina załatwi sprawę jeśli tylko masz tyle miejsca aby ją rozłożyć tylko podczas kąpieli
  • machwiej 29.06.17, 13:09
    W takich przypadkach najlepiej przejść się po sklepach i poszukać kompletu dopasowanego jako brodzik i kabina.Można przeszukać w internecie,które firmy coś takiego produkują i zamówić.Czasem warto popytać w swoim otoczeniu budowlańców,którzy zajmują się łazienkami.
  • centrumszkla 10.05.19, 09:50
    Polecamy kabiny prysznicowe z centrumszkla.eu
    Są to kabiny na zamówienie więc nie trzeba martwić się o żaden wymiar.

Pozdrawiam
  • bewa19 13.09.19, 14:28
    Ja z czystym sumieniem mogę polecić lazienkaplus.pl tam mają praktycznie każdy wymiar kabiny, a dodatkowo mają fachowców którzy zamontują.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka