Dodaj do ulubionych

Domki mobilne SOLANO opinie

22.08.16, 22:31
Witam. Ostatnio natrafiłem na ofertę domków mobilnych firmy SOLANO - czy ktoś budował tego typu domki? Jakie są wasze opinie?
Edytor zaawansowany
  • ewa.lucznik 01.09.16, 22:44
    Tak, stawiałam taki domek na swojej działce - co prawda innej firmy, ale te o których piszesz wydają się dużo nowocześniejsze i mają fajniejsze układy. Powiem Ci, że taki domek to w tej chwili najlepsze rozwiązanie - po pierwsze nie potrzebujesz zezwolenia, zgłaszasz tylko, że chcesz taki domek postawić i tyle. Zero formalności więcej. Z firmy z której brałam, ale wyczytałam że tutaj też - domek po zakupie przyjeżdża do Ciebie gotowy na przyczepie - wskazujesz miejsce w którym ma stanąć i za parę godzin już możesz w nim zamieszkać. Kolejnym plusem jest to, że wszystko jest gotowe, a nie budowane na miejscu dzięki czemu nie masz żadnych szpar, wilgoci, krzywizn itp. - żadna mysza ci nie wejdzie, nie musisz nic impregnować, malować itd. Ja jestem bardzo zadowolona i śmiało mogę Ci polecić taki rodzaj domków. Dodam na zakończenie, że mnie taki domek kosztował bardzo podobnie co drewniany tej samej wielkości, ale tutaj miałam już gotową łazienkę i wszystkie podłączenia (kanalizacja, prąd), a w domku drewnianym musiałabym angażować męża, który poświęciłby kilka godzin na zrobienie tego samemu, no i oszczędziliśmy na ekipie, która taki domek musiałby zbudować
  • barto755 12.09.16, 20:07
    Super te domki - wyglądają jak normalne domy budowane tradycyjnie - ciekawe gdzie tam się mieszczą koła?
  • damian.wasik 26.09.16, 11:28
    Myślę, że te domki nie mają kół, albo są mocno schowane, na wizualizacjach nic nie widać. Jednak to, że są mobile to duża zaleta - sprzedajesz swoją działkę, kupujesz w innym miejscu, domek zabierasz ze sobą. Nie musisz nic malować, remontować, izolacja jak w przyczepach, więc na pewno ciepło zimą - bardzo fajne. Gdyby nie to, że mam już domek na działce, to rozważyłbym z pewnością domek mobilny :)
  • machwiej 15.09.16, 13:04
    Myślę,że to ciekawa opcja jako domek wczasowy np. nad wodę.Można wynająć/kupić działkę i sobie go zainstalować,by mieć wygodne mieszkanie na weekendy.Ja jestem ciekaw jak się sprawdzi taki domek jako mieszkalny-całoroczny zwłaszcza przy cięższej zimie.

--
    Cytuję,polecam-więc podaję źródło.
  • jarekd78 20.09.16, 13:48
    Myślę, że w zimę raczej na działce się nie siedzi, ale z tego co patrzyłem to jest opcja ogrzewania i ocieplenia, więc pewnie za dopłatą można korzystać z domku i w zimie. Plusem na pewno jest to że całość jest w jednej bryle dzięki czemu łatwiej jest utrzymać ciepło.
  • inwestor34 28.09.16, 15:03
    Polecam domki firmy solano - oglądałem w wakacje taki domek pokazowy w Rewalu i bardzo mi się podobał. Fajna obsługa i system zakupu - normalnie czułem się jak w salonie samochodowym - można dokupić każdą opcję. Zamówiłem kilka takich domków na przyszły rok do ośrodka wypoczynkowego na Mazurach - goście z pewnością będą zadowoleni.
  • damtar 20.03.18, 11:28
    Oglądałem kilka domów mobilnych polskich i zagranicznych producentów i jedynie domki solano posiadały np. całą łazienkę dostępną w glazurze – dzięki temu miało się wrażenie przebywania w normalnym domku letniskowym a nie w przyczepie kempingowej czy domku holenderskim – obecnie czekam na produkcję zamówionych domków i w tym sezonie zapraszam wszystkich w okolice Łeby do mojego nowo otwartego ośrodka właśnie na bazie domków solano.
  • ec22 25.06.19, 09:14
    Poproszę o namiary na ośrodek - byliśmy kilka razy w soleo w domkach solano, ale chcielibyśmy coś bliżej nas.
  • tywinlannister 27.09.16, 21:43
    Jako domek całoroczny też się sprawdzi, tylko pytanie ile postoi... Dom z Porothermu wytrzyma ze sto lat. Temu daję max 10. Teraz kwestia, żeby był odpowiednio tani, a z tym niestety bywa różnie - tak samo jak z drewnem. Mimo wszystko uważam, że nawet na działce najbardziej się opłaca postawić dom z ceramiki niż kombinować z innymi technologiami - cenowo aż tyle nie zaoszczędzimy a trwałość nawet przy takim zastosowaniu też jest bardzo ważna.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.