Dodaj do ulubionych

Osuszanie budynków

18.01.17, 18:47
Moglibyście polecić mi jakąś firmę, która zajmuję się osuszaniem murów? Kupiłem stary budynek, który jest strasznie zawilgocony. Bez odpowiedniego osuszenia nie dam rady tam nic urządzić. Znajomi polecają mi hwizolan.pl i jestem już prawie zdecydowany, ale może trafi się jeszcze jakaś firma?
Edytor zaawansowany
  • jarecki_2 19.01.17, 10:08
    brać, hwizolan jest doskonały, to fantastyczna firma, nikt tak dokładnie i kompleksowo nie osuszy budynku jak oni i to w dodatku za tak śmiesznie małe pieniądze. Oczywiście mógłbyś zastanowić się nad przyczyną zawilgocenia Twojego budynku co pozwoliło by Ci usunąć ją a potem poczekać aż budynek, ze sprawnie działającą wentylacją oraz działającymi izolacjami sam sobie spokojnie wyschnie bez angażowania w to firm osuszających, ale co tam, jak szaleć to szaleć. Hwizolan (co za nazwa, haha..) do dzieła...

--
    "Zakład Usług Budowlanych"
    zubbau@gmail.com
  • machwiej 19.01.17, 13:17
    Dobrze prawi *Jarecki.. A jeśli jest już grzyb na ścianach to jeszcze większy problem..
  • jarecki_2 19.01.17, 13:24
    dla czego? grzyb to tylko konsekwencja a nie przyczyna sama w sobie. grzyba usunąć to pikuś jeśli usunie się przyczynę jego powstawania a to czasem nie jest pikuś.

--
    zubbau@gmail.com
  • inzynier_p 20.01.17, 15:34
    Witaj , problem wilgoci jest dość złożony bo trzeba określić jej źródło a do tego potrzeba więcej danych, chętnie pomogę bo na codzień zajmuję się tymi tematami, zgłoś się na mejla inzynierprzyszlosci@gmail.com
    Pozdrawiam.
  • inzynier_p 20.01.17, 16:09
    Witaj, zajmuję się doradztwem, diagnostyką i remontami obiektów, gdzie problem wilgoci jest nagminny. Zachęcam do kontaktu, coś podpowiem -inzynierprzyszlosci@gmail.com
  • jarecki_2 20.01.17, 20:12
    hahaha, jedziesz kolego, jedziesz, zrób sobie szablony i co dziennie wklejaj cokolwiek wszędzie tam, gdzie występuje słowo wilgoć...

--
    zubbau@gmail.com
  • inzynier_p 21.01.17, 07:24
    Po pierwsze jestem kobietą :) a hejtowanie widzę ,że masz opanowane, zupełnie nie wiem po co to robisz? bo to nie wnosi nic do wątku. Ty też widzę , że śledzisz słowo wilgoć i co w tym złego? tylko że ja nie odnoszę się do potyczek słownych tylko do problemu, który jest ten sam więc i odpowiedzi są zbliżone. Mężczyźni w budowlance zawsze jakoś mają problemy z ego i przenoszą to na innych. Może teraz dasz sobie z tym jednak radę i przestaniesz hejtować , bo szkoda życia:) Pozdrawiam :)
  • jarecki_2 21.01.17, 11:02
    no tak, nie poznałem od razu że jesteś kobietą, powinienem sam się ubiczować czy mam poprosić kogoś innego? Nie śledzę słowa wilgoć, tylko trafiła się całkiem nie dawno jakaś tępa dzida i w ramach reklamy odgrzewa posty sprzed kilkunastu lat, to tak ciężko spojrzeć na datę Pani Inżynier??, a że od czasu do czasu pomagam tutaj ludziom, nie ja jeden oczywiście, to i czytam zapytania i muszę czytać Twoje ogólnikowe stwierdzenia, bo przecież nie ma szans na konkretną i rzeczową wypowiedź na forum bo nie będzie z tego kasy a prywatnie może się da coś zarobić.... Może Twój plan jest i sprytny, ale nie sądzisz chyba, że jesteś tutaj pierwszą osobą, która na to wpadła i biorąc to pod uwagę jesteś zwykłym spamerem.

--
    zubbau@gmail.com
  • inzynier_p 21.01.17, 20:56

varet 18.01.17, 18:47 -zadał pytanie Panie błyskotliwy i wyjątkowo uprzejmy , proszę zachować dla siebie dalsze epitety i obraźliwe stwierdzenia, bo to pokazuje jakim człowiekiem jesteś i właśnie też świetnie wystawia Panu jaśnie Jarecki opinię człowieka iście XXI wieku . Gratulacje :)
  • jarecki_2 21.01.17, 11:07
    a w tym konkretnym poście, droga Pani inżynier, piszesz dwa razy te same bzdety, nawet nie spojrzałaś jeden post wyżej i nie wpadłaś na to, że już w tym wątku zamieściłaś swoje wypociny. Jedziesz na pałę w każdym zapytaniu ze słowem wilgoć ten sam niemalże tekst i masz pretensje, że ktoś Ci zwraca uwagę że śmiecisz i spamujesz, to tylko Tobie wystawia opinie.

--
    zubbau@gmail.com
  • green-balon 21.01.17, 11:54
    Ja się dziwię że ktoś poza spamerami jeszcze tutaj zagląda. Są tacy niby cwani że zadają pytanie a za moment sami wstawiają reklamę rzekomo odpowiadając (samemu sobie). Jarecki nie denerwuj się, Ty tu piszesz rzeczowo i na temat a za chwilę podpinają się spamerzy. Jarecki, szacun dla ciebie. Ja zaglądam tu tylko żeby się pośmiać.

--
    Unikam firm polecanych przez spamerów.
  • jarecki_2 21.01.17, 12:20
    spamu nie unikniemy, takie czasy, ale spam od razu widać a Pani inżynier robi sobie sama antyreklamę i nawet tego nie widzi. Ja nie twierdzę, że nie ma wiedzy, na pewno ją ma, ale pomysł na który wpadła jest zwyczajnie słaby, w poście 2007 roku kobieta pisze że zaprasza do współpracy... kogo?? autora zapytania?? jak to świadczy o Pani inżynier?? być może kobieta jest najlepszym specjalistą na świecie od izolacji, osuszania, odwodnień, ale w ten sposób tego nie pokaże, na forach zwyczajnie się nie zarabia. Siedzę tu od lat i z forum zarobiłem chyba raz 200 zł za kosztorys do ubezpieczenia... wręcz unikam pracy dla osób z forum, moja robota to moja robota a forum to forum. Nie bez znaczenia jest fakt, że jak zrobię coś dla kogoś z forum i coś nie wyjdzie, a zawsze może coś nie wyjść, to jestem tu spalony (hahahahaha), jak często powtarzam, mistrz świata jest tylko jeden i ja go nie spotkałem.

--
    zubbau@gmail.com
  • jarecki_2 21.01.17, 12:24
    kurcze, cykliny nie mogę odżałować... strasznie mi brakuje jego wiedzy i spojrzenia....

--
    zubbau@gmail.com
  • green-balon 21.01.17, 13:49

Świeć panie nad duszą jego. Miałem zawsze tylko jedno zastrzeżenie, zbyt mocno reklamował produkty Bony a to pachniało mi spamem.

--
    Unikam firm polecanych przez spamerów.
  • jarecki_2 21.01.17, 16:17
    a to z dwóch powodów, rzeczywiście uważał że są dobre no i miał dobry układ z nimi, co ciekawe ten jego układ (spore zniżki) przekładał się na klienta, dzielił się tymi zniżkami z klientem a przecież chemia to nie bagatelny wydatek. Parę razy gadaliśmy o tym a ponieważ ja jestem zwolennikiem starej chemii czyli rozpuszczalników (no nic nie poradzę, jak nie śmierdzi to musi kiepskie jest, heh..) a on mi tłumaczył i tłumaczył.... heh, szkoda...

--
    zubbau@gmail.com
  • inzynier_p 21.01.17, 20:36
    Widzę że czytasz w cudzych myślach, to niesamowite jak szybko oceniasz ludzi i po nich jedziesz, widać że jesteś spełnionym człowiekiem bez kompleksów :) ale nic to, skończmy tę batalię, bo nic o mnie nie wiesz a taką postawą nie zapraszasz do rozmowy. Powodzenia!
  • jarecki_2 21.01.17, 20:48
    Nie mieszajmy w to innych ludzi, jadę po Tobie, tak nie mam kompleksów, tak jestem spełniony, nic o Tobie nie wiem poza tym co Sama zaprezentowałaś i przeczytałem (ze zrozumieniem), nie nie zapraszam Cię do rozmowy w każdym razie nie teraz.

--
    zubbau@gmail.com
  • ela1992 30.08.17, 12:46
    Mój chłopak jest budowlańcem i często jak mi się nudzi to pomagam mu przy jakimś malowaniu albo coś. :) i często w starszych budynkach widzę osuszacze remont.biz.pl/osuszanie-i-usuwanie-wilgoci-osuszacz-powietrza-wynajem/ o tej firmy. :) wydaje mi się że są super skoro ściany po malowaniu są od razu praktycznie suche. :)
  • sadzi123 31.08.17, 21:50
    Wilgoć to niestety nieprzyjemny temat. Ja osobiście nie miałem większych problemów z wilgocią ale kilku moich znajomych, męczyło się z tym tematem. Pamiętam, że próbowali różnych rozwiązań. Nie powiem teraz dokładnie, która opcja była najlepsza przy usunięciu tej wilgoci. Pamiętam jedynie, że 2 miesiące temu mój bardzo dobry kumpel zakupił dom na wiosce, w którym wilgoć była ostatnio usuwana chyba przed wojną:) . Pytał mnie czy wiem co z tym zrobić. Nie miałem pojęcia jak mu pomóc. Na szczęście wujaszek Google znał odpowiedź. Podrzuciłem mu rozwiązanie z osuszaczem powietrza. remont.biz.pl/osuszanie-i-usuwanie-wilgoci-osuszacz-powietrza-wynajem/ Zabij mnie, nie pamiętam ile to kosztowało ale mój kolega nie należy do osób bardzo majętnych więc drogo być nie mogło.
  • highit 27.06.18, 16:08
    Skontaktuj się z firmą bioekotech.waw.pl/osuszanie/ Firma pochodzi z okolic Piaseczna, ale działąją również na terenie pobliskich miejscowości, w tym Warszawy.
  • wrocek 14.05.19, 23:27
    Półtora roku czekał na ten i tylko ten wpis. .dom się wali..pali..a ten czeka...niechby i pięć lat..ale się w końcu doczekał...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.