Dodaj do ulubionych

Ubezpieczenie domu w budowie.

22.01.17, 15:47
Zamierzamy na wiosnę zacząć budowę domu, projekt i wszelakie pozwolenia mamy już gotowe więc czekamy tylko na dobrą pogodę. Nasza działaka budowlana jest 30 km od naszego obecnego miejsca zamieszkania oraz nie ma tam jeszcze w pobliży żadnych innych domów i teraz zastanawiam się czy nie zrobić sobie ubezpieczenia domu w budowie?Nie ma sąsiadów, którzy mogliby zerknąć co się dzieje pod naszą nieobecność więc trochę mnie to stresuje. Poczytałam sobie trochę: panoramafirm.pl/blog/porady/ubezpieczenie-domu-w-budowie-i-od-kradziezy-jak-wybrac-to-najlepsze.html i wydaje mi się to dobrym pomysłem tylko teraz jakiego ubezpieczyciela wybrać?
Edytor zaawansowany
  • jonasz1988 26.01.17, 10:27
    Przede wszystkim pomyśl o ubezpieczeniu ochrony prawnej, to da ci wsparcie na wypadek, gdyby coś poszło nie tak, zarówno w kwestiach formalnych (bo nigdy nie wiadomo), jak i z samą budową i "przygodami" z ekipą remontową:) Doradzam, z własnego doświadczenia:)
  • martusia8080 26.01.17, 13:20
    Polecam udać się do jakiejś multiagencji ubezpieczeniowej,która ma oferty kilkunastu ubezpieczycieli.Wyliczą gdzie najtaniej wychodzi i porównasz warunki ubezpieczenia.Warto zwrócić uwagę na tzw "wyłączenia" w umowie.Dobry pośrednik jest w stanie Ci wszystko wytłumaczyć.
  • pulospl 18.08.19, 23:54
    Korzystanie z multiagencji ubezpieczeniowej jest totalnie bez sensu, strata pieniędzy i czasu. Znacznie lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z bezpłatnej porównywarki ubezpieczeniowej ubea.pl/formularz/nieruchomosci/ i bez wychodzenia z domu sprawdzenie, które z ubezpieczeń jest dla nas najkorzystniejsze.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka