Dodaj do ulubionych

sklep internetowy avans- nie polecam

21.11.17, 02:19
Dosc duze zamowinie na kilka sprzetow AGD zrobione przez internet, po kilku dniach dostaje informacje ze jedna z pozycji w zamowieniu jest niedostepna, musze poczekac az dostarczy ja producent, czekam wiec cierpliwie. Po nastepnych kilku dniach jest informacja ze tego elementu jednak nie bedzie, ok - trudno. Dostawa pozostalego sprzetu ma nastapic w ciagu 2 dni, wyraznie prosze o to by zawiadomic mnie na ok 1h przed dostawa, mam prace ktora nie pozwala mi wyjsc w kazdym momencie. W piatek dzwoni do mnie kurier (dostawca?) ze towar jest w drodze, bedzie z nim za 10-15 minut, przekonuje ze nie ma obowiazku mnie uprzedzic wczesniej o dostawie, nie moge wyjsc z pracy tak szybko a pan dostawca bardzo sie spieszy. Umawiamy sie wiec na poniedzialek na 11, zwlaniam sie z pracy i czekam cierpliwie ponad godzine, nikt sie nie zjawia. Dostawca nie odpowiada na moje telefony, w centrali Avansu nic nie wiedza, az ok 14 udaje mi sie dodzwonic do dostawcy, wpiera mi ze mialam zablokowany telefon no i on ma duzo pracy i nie mial wcale obowiazku mnie zawiadamiac ze sie spozni, mam odebrac towar za ....15 minut. Znowu informuje ze teleportacji raczej nie uda mi sie dokonac, pan dostawca mowi ze w takim razie przywiezie sprzet pod koniec swojego dnia pracy. Dzwonie ok 17, tym razem wersja jest taka ze nie moze gwarantowac ze dostawa bedzie w dniu dziesiejszym. Mam dosc po 2 tygodniach czekania anuluje cale zamowienie i opozniam o 2 tygodnie prace wykonczeniowe w mieszkaniu.
Moze mialam jakiegos wyjatkowego pecha, jednak jezeli ktos chce uniknac nerwow to wspolpracy z firma Avans nie polecam.
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.