Dodaj do ulubionych

chłopaki pomożcie kabina prysznicowa

17.10.18, 16:44
Na co zwracać uwagę przy kupnie kabiny grubość szkla? Zacznę od tego że chcę wymienic brodzik z kabiną .Chodzi mi o szkła mrożone,szronione,kabina 90 X90 połokrągła.Do tego głębszy brodzik. Mam już mętlik w głowie.Pytam was fachowców jaka grubość szkla ,jaka firma,cena.Czy Invena firma jest warta zainteresowana? Gdzie kupić?
Edytor zaawansowany
  • jolagolab 22.10.18, 09:20
    Ja mam kabinę Kordoba z tej firmy. To już będzie dwa lata i na razie jestem zadowolona. Co prawda ma szkło przeźroczyste, ale o ile dobrze pamiętam ma chyba grubość 5 mm. Wydaje mi się, że to rozsądna jakość za rozsądną cenę, bo mam też krany z tej firmy i do tej pory nie miałam żadnego problemu. Wychodzę z założenia, że o takie sprzęty trzeba po prostu dbać, bo jakość wody (u mnie jest dużo kamienia) robi swoje, ale przy normalnym sprzątaniu wszystko jest ok.
  • krzychup8 22.10.18, 15:10
    A czy czasem większość nie jest w opcji standardowej? Idziesz do sklepu i kupujesz taką, która wpada Ci w oko? Ewentualnie z opcją masażu wodą?
  • korniz 22.10.18, 20:30
    waśnie ze teraz już tak nie ma- wszystko w katalogach i zamawiają poprzez pośrednikow.Kiedys to tak- poszlam do sklepu i kupilam od reki.Teraz mają kilka na wystawie a reszta na zamówienie i czasem czeka się miesiąc bo z jednej hurtowni do drugiej przewozą i na sklep.
  • bewa19 13.09.19, 15:32
    duży wybór kabin jest na stronie lazienkaplus ja osobiście mam od nich kabinę polskiego producenta Oltens która zakupiłam od razu z montażem.
  • jan2211 13.09.19, 16:10
    Grubość ma znaczenia ale ważniejsza jest sprawa, czy na szkle łatwo będzie osadzać sie kamień, mydło. Łatwość utrzymania w czystości to chyba jest istotniejsze.
  • banowanyzaprawde1 16.09.19, 07:21
    Masz problem z wytarciem kabiny po kąpaniu? Tylko brudasom osadza się kamień.

--
    Mieszkańcy Europy stanowią na Świecie jedną, wspólną rodzinę. Dlatego wyobrażenie, że w tak ograniczonym „domu”, jakim jest Europa, utrzymanie różnego porządku prawnego i różnych wartości dla jednej wspólnoty mieszkańców, jest wyobrażeniem fałszywym.
  • bewa19 18.09.19, 11:53
    Dobrej jakości kabiny mają powłokę ułatwiająca utrzymanie czystości moja Oltens ma SmartClean, a kupiłam ją w lazienkaplus.pl i nie narzekam. :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka