Dodaj do ulubionych

Renowacja i pranie dywanów dolny śląsk

08.02.19, 12:57
Witam wszystkich. Czy ktoś się orientuje gdzie można oddać dywany i się zajmą ich renowacją oraz praniem. Mam tu na myśli doprowadzenie dywanów do stanu pierwotnego a na dzień dzisiejszy są bardzo zabrudzone i wydeptane. za wszelką pomoc będę wdzięczna. Pozdrawiam.
Edytor zaawansowany
  • lucjanowak 10.02.19, 19:37
    Wydaje mi się, że słowo renowacja bardziej odnosi się do mebli niż dywanów czy wykładzin. domyślam się o co dokładnie Ci chodzi, a konkretnie mówiąc pewnie o doprowadzenie dywanów do stanu pierwotnego. jeśli chodzi o Wrocek, to polecam tylko i wyłącznie firmę Pierzdywan, która mieści się na Kiełczowskiej 62. Mają bogate doświadczenie w tej branży i chyba najbardziej nowoczesną linię produkcyjną w Polsce. z ich usług byłam zawsze zadowolona.
  • marysiafelczerek 14.02.19, 21:29
    Bardzo cieszę się, że tak szybko dostałam odpowiedź i dziękuję za konkretne podanie namiarów. już jestem po rozmowie z tą firma i jutro mają zająć się praniem moich dywanów. tak przy okazji to firma PierzDywan ma fajną lokalizację i miłą pracownicę. same konkrety. pozdrawiam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.