Dodaj do ulubionych

Gdzie przechować meble na czas remontu?

05.03.19, 12:48
Szukam miejsca na przechowanie mebli na czas remontu w Warszawie. Szybko tanio i bezpiecznie. Help
Edytor zaawansowany
  • olcha1 06.03.19, 20:55
    My zostawiliśmy nasze meble u kilku osób z rodziny, ale jeśli nie masz takiej możliwości to wiem, że są takie firmy zajmujące się przechowywaniem rzeczy na czas przeprowadzki czy remontu ;)
  • jula17 08.03.19, 13:03
    Ja zostawiłam rzeczy na czas przeprowadzki w Less Mess (Bemowo). Jest bezpiecznie i czysto. Dostęp do wynajętego magazynu jest całodobowy, jak dla mnie super, bo zwoziłam rzeczy nawet w nocy. Mają bardzo dużo rozmiarów magazynków, ale można przyjechać i obejrzeć,a jak nie to przez telefon potrafią doradzić. Ogólnie polecam.
  • lukas7875 09.03.19, 14:18
    Polecam Less Mess. W Warszawie z tego co słyszałem jest kilka lokalizacji, osobiście korzystam w Poznaniu. Zadzwoń do nich to sie wszystkiego dowiesz. Pozdro..
  • monikaszurnoga 10.03.19, 14:52
    Jak korzystałam z małych magazynów na Ochocie - tam przy giełdzie kwiatowej przy Bakalarskiej. Cena do dogadanie no i dostęp 24/7, polecam
  • konrad890 11.03.19, 13:27
    Widzę że ten Less Mess ma super opinię. Czegoś takiego szukałem. Obecnie szukam miejsca na przechowywanie gadżetów marketingowych, więc na pewno sprawdzę.
  • marek_szklana 12.03.19, 15:29
    Ja mam mały schowek na al krakowskiej i trzymam w nim rzeczy które mi się w domu nie mieszczą
  • katarzynaizabelaotnok 13.03.19, 17:32
    Ja mam w Less Mess Storage, czesto sie przeprowadzam i zawsze tam zostawiam, bo przynajmniej jest monitoring i nawet za darmo mogą przewozic rzeczy, super, polecam
  • joanna25 13.03.19, 18:31
    Polecam Less Mess. Przechowuję u nich swoje rzeczy. Dostęp mam 24 h, wiec o dowolnej porze mogę korzystać. Mają ogromny wybór pomieszczeń plus transport za darmo, zadzwoń i podpytaj www.lessmess.storage/pl/
  • kamilmroz98 14.03.19, 19:08
    Swój sprzęt mam w Less Mess Storage i jestem zadowolony bo jest bezpiecznie tanio.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.