Dodaj do ulubionych

natura kontra węgiel

03.09.19, 13:51
Jak pomóc naturze w walce z smogiem?
Edytor zaawansowany
 • banowanyzaprawde1 04.09.19, 15:03
  Natura sobie sama poradzi pozbywając się ludzi z planety.

  --
  Mieszkańcy Europy stanowią na Świecie jedną, wspólną rodzinę. Dlatego wyobrażenie, że w tak ograniczonym „domu”, jakim jest Europa, utrzymanie różnego porządku prawnego i różnych wartości dla jednej wspólnoty mieszkańców, jest wyobrażeniem fałszywym.
 • diegomach 05.09.19, 12:49
  Ja polecałbym na początek dobrej jakosci ekogroszke – wysokoeneretyczny z certyfikatami z legalnego źródła. Sam ogrzewam dom węglem sztygar i już wiem ze w moim imieniu posadzą we wrześniu w Rytlu 100 tysiecy drzew. Zamierzaja milion w ciągu 2-3 lat. To jest coś, konkret. Nie chomikują zyskow na koncie tylko dziela się nimi z nami sadzac drzewa, zmniejszając jeszcze bardziej slad węglowy. Polecam i popieram
 • e-kt 12.09.19, 13:18
  Takie akcje są jak najbardziej godne pochwały, jednak warto wziąć pod uwagę, że kotły węglowe będą w przyszłości stopniowo wycofywane na korzyść energii odnawialnych i technologii kondensacyjnych właśnie ze względów ekologicznych. Poszukując sposobów na tańsze ogrzewanie, warto raczej dobrze ocieplić budynek i w ten sposób zmniejszyć jego energochłonność. W ten sposób ograniczamy emisje gazów cieplarnianych i działamy w sposób przyjazny naturze.
 • artyrm 13.09.19, 08:34
  Ja bym postawił na pompy ciepła i całkowicie zakazał stosowania tradycyjnych kotłów.


  ______________
  Biuro projektowe archime.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka