Dodaj do ulubionych

Baterie łazienkowe

01.12.19, 17:45
Witam
muszę wymienić baterie w kuchni oraz łazience. Te które mam teraz to kompletny niewypał. Przeglądając internet natrafiłem na sklep sotbe.pl. Korzystał ktoś może z ich usług i jest w stanie wypowiedzieć się na temat jakości baterii ?
Obserwuj wątek
    • jollen Re: Baterie łazienkowe 01.12.19, 19:15
      Korzystałem z ich usług i wszystko w jak najlepszym porządku. Miła i kompetentna obsługa, potrafią doradzić. Sama jakość baterii na dobrym poziomie, u mnie zamontowane pół roku temu i jak na razie brak jakichkolwiek awarii.
    • bryons Re: Baterie łazienkowe 01.12.19, 19:59
      Zamawiałem u nich przy okazji remontu łazienki. Mają możliwość zwrotu towaru jeśli nie pasuje, obsługa nie robi problemów, mają bardzo spoko podejście do klienta. Nie jestem ekspertem, ale "na oko" jakość baterii jest w porządku, u mnie nic złego z nimi się nie dzieje.
    • landyr Re: Baterie łazienkowe 01.12.19, 21:04
      Biorę od nich cały czas baterie, bo prowadzę firmę budowlaną, baterie są najwyższej klasy. Jeśli coś zamówisz i okaże się że nie pasuje, ze zwrotami nie ma problemów, z obsługą klienta szybko się dogadasz.
    • satoshi Re: Baterie łazienkowe 01.12.19, 22:22
      Kupowałem u nich baterie do kuchni i wszystko git. Przed zakupem zadzwoniłem wypytać się o szczegóły bo jestem kompletnym laikiem, a miły pan z obsługi chętnie mi pomógł. Ogólnie polecam :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka