Dodaj do ulubionych

Przechowanie mebli!!!!

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.05.05, 11:44
Może macie państwo jakiś pomysł gzdie można przechować sporą ilość mebli na
jakis czas do 2 miesięcy? CZy istnieja magazyny do tego przeznaczone albo
przechowalnie?
dziekuje z apomocne informacje
Edytor zaawansowany
  • rikitikitak1 27.05.05, 09:47
    jakie to miasto?
  • Gość: maly IP: 195.205.76.* 02.06.05, 22:55
    witam. istenija takie przechowalnie ja jestem w stanie u siebie w firmie na
    naszej chali pilowanej przez stróza duż ailosc mebli przechować, tylko jakei
    miasto prosze o e-meiila i ile tego jest to napisze cene. pozdrawiam
    malyyy2002@wp.pl
  • Gość: JUSTYNA IP: *.1-3.cable.virginmedia.com 15.09.13, 12:28
    BARDZO PROSZE DO MNIE ZADZWONIC BO NIE ZAWSZE JESTEM NA KOMPUTERZE MOJ NUMER TO 07563855657 JUSTYNA MAM DO PANA KILKA PYTAN NA TEMAT PRZECHOWYWANIA MEBLI
  • Gość: Stanecki Przeprowa IP: *.dynamic.chello.pl 27.09.13, 15:33
    Witam,
    posiadamy magazyn do przechowywania mebli oraz innego wyposażenia domowego. Szczegółową ofertę znajdą Państwo na www.stanecki.com.pl lub tel: 609 346 361
  • Gość: Janek IP: *.free.aero2.net.pl 31.10.13, 14:51
    Proste rozwiązanie na przechowywanie mebli
    Przyjadą, zapakują, zabiorą meble do magazynu i później odwiozą na miejsce.
  • Gość: Marta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.01.14, 15:12
    Dobrą opcją na przechowywanie mebli są magazyny samoobsługowe (self storage). wynajmujemy je na jak długo chcemy i są bezpieczne i w sumie nie drogie :) Ostatnio we Wrocławiu że powstało takie coś. Firma nazywa się Stokado. Sama wynajęłam u nich z małą komórkę i jestem zadowolona
  • Gość: stokado IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.01.14, 15:07
    posiadamy magazyny samoobsługowe o wielkości ok 1m2 - 25 m2
    zapraszamy do nas na stronę w celu zapoznania się z ofertą naszej firmy
    www.stokado.pl
    lub prosimy zainteresowanych o kontakt - info@stokado.pl
  • popkopop 02.03.16, 16:22
    Hej!
    W Krakowie jest taka przechowalnia rzeczy nazywa się "SELF STORAGE", korzystałam z ich usług juz kilka razy bo często się przeprowadzam i powiem szczerze, że byłam bardzo zadowolona więc z pewnością mogę ich polecić, pomogli mi przewieźć i załadować wszystko, więc ułatwiło mi to sprawe:)
    530-171-328 to numer do nich jak ktoś chce skorzystać.
  • ask.me76 30.06.16, 15:02
    Ja również miałam taki problem. Sprzedałam mieszkanie aby móc wybudować dom. Ale niestety troszkę to wszystko wydłużyło się w czasie i musiałam wynająć na kilka miesięcy jakieś mieszkanie. Tylko nie miałam co zrobić z meblami. W końcu koleżanka powiedziała mi o możliwości przechowywania mebli w magazynie. Przy okazji poleciła mi firmę Auto Transport Przeprowadzki z Gdańska, która właśnie ma taką usługę u siebie. Skorzystałam z tej możliwości i dzięki temu nie musiałam się już martwić co zrobić z meblami przez te kilka miesięcy.
  • jagna.kornecka 29.11.16, 15:30
    No Hejo!

Ale nie sprecyzowałaś o jakie miasto Ci chodzi. Ja akuratnie mogę coś polecić w Krakowie bo w reszcie Polski sie nie orientuję. No ale jak chodzi Ci o kraków to "mikro max storage" zajmuje się taką usługą. przechowywałam u nich rzeczy chyba półtora roku a przywiozałam je jedynie na miesiąc hehe, ale gdyby nie ta przechowalnia to nie wiem gdzie bym te graty upchała! ceny spoko wszystko spoko! poszperaj na necie znajdz do nich jakis namiar bo ja juz nie mam do nich numeru bo zmieniałam telefon.

Pozdro
    mam nadzieje, że pomogłam:)
  • sambolejro 15.01.18, 10:12
    Są specjalne magazyny z dobrymi warunkami do przechowywania takich mebli.
  • emil1213 13.04.19, 23:34
    owszem, np. można zajrzeć do less messa :)
  • turkusowa09 01.12.18, 19:02
    Witam miło tych zarejestrowanych i niezarejestrowanych.
  • magdalena.klesz87 10.04.19, 16:02
    W Less Mess Storage bez obaw można przechowywać. Przede wszystkim jest w nich sucho. Sama korzystam podczas remontu i mam pewność że moje rzeczy są bezpieczne.
  • emil1213 16.04.19, 21:50
    potwierdzam ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.