• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Stol i krzesla do kuchni - gdzie W-wie? Dodaj do ulubionych

• IP: *.rp.pl / 10.32.23.* 16.09.02, 10:54
    szukam stolu i krzesel do kuchni.
    chcialabym by byly w miare solidne ale nie drogie :-)
    krzeslo za 500 zl/szt nie wchodzi w gre...
    gdzie w W-wie mozna kupic tansze stoly i krzesla?

Zaawansowany formularz
    • 16.09.02, 10:58
      Stół zamówiłam w hurtowniach Emilii na Cybernetyki - w tym budynku najbliżej
      Rzymowskiego, na III piętrze. Jest sosnowy, śliczny - właśnie w sobotę
      przywieźli (gratis). Mój stół ma opuszczane zaokrąglane blaty po obu stronach i
      w kuchni w kąciku jadalnym stoi z jednym blatem rozłożonym. Do tego 4 krzesła
      Ivar z Ikei w cenie 98 zł każdy. Stół kosztował 765 zł.
    • 16.09.02, 13:22
      Proponuję SOSNOWE, bo ładnie wygląda w większości kuchni i nie są zbyt drogie.
      Sklepów z meblami sosnowymi też jest sporo -np. na Basniowej, sklepy Emilka, na
      Płockiej, itp.
      Jesli chodzi o duzy wybór stołów i krzeseł w rozsądnej cenie (nie sosnowe) to
      są w Jupiter Centrum na Towarowej - na przeciw wejścia.
      Ale oczywiście wszystko zależy od wystroju kuchni co Ci pasuje.
      • Gość: Aneta IP: *.rp.pl / 10.32.23.* 17.09.02, 08:32
        No wlasnie, nam sosnowe nie bardzo pasuja bo szafki kuchenne sa debowe (dosc
        ciemny dab). Dlatego mysle o krzeslach i stole w takim odcieniu.
        Teraz zaczynam sie zastanawiac nad kolorowymi krzeslami - moze granatowe? W
        Ikea takie widzialam...
        • 17.09.02, 08:47
          Te "moje" stoły (są tam i krzesła do kompletu, ale po ok. 200 zł) mogą być
          bejcowane na różne kolory. Myśle że warto je zobaczyć. Stoły nazywają się
          Biłgoraj. A w Ikea widziałam też super stół ala dąb z opuszczanymi blatami.
          Kosztował chyba jakies 800-900 zł. ale dla mnie był za ciemny - może Tobie
          przypasuje?
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.