Dodaj do ulubionych

mój remont - i co powiecie?

• 11anna11 Re: mój remont - i co powiecie? 20.11.05, 12:29
        O mój Boże! Życzę powodzenia!!!!
        I pomysleć, że my byliśmy wykończeni doprowadzeniem mieszkania ze stanu
        surowego do stanu mieszkalnego. Ty zanim dojdziesz do stanu surowego, to minie
        z miesiąc. Pokaż koniecznie jak to się skończyło!!!

--
        To nie tak, że boję się umrzeć. Po prostu nie chciałabym być w pobliżu kiedy to
        się stanie.
            • lipiec1977 Re: mój remont - i co powiecie? 21.11.05, 22:43
              będę zamieszczał postępy prac :-)
              dzisiaj wymieniałem instalację gazową - pan gazownik przez 2h wymieniał licznik
              bez zakręcania głównego zaworu :-)
              jeszcze czeka mnie jutro wycinanie grzejników i spawanie
              a potem to już z górki...
              keep tuned
              • Gość: ekipa.wawa@wp.pl Re: mój remont - i co powiecie? IP: *.chello.pl 22.11.05, 07:36
                Panie lipiec dobre zdjęcia może jeszcze powiększysz szczegóły będzie lepszy
                efekt bałaganu zdjecie z portkami na stercie worków jest super
                a może jeszcze złapiesz w duże foto fachmana jak zmienia portki.
                ,,Bez urazy,, rozumiem że chcesz się zabezpieczyć uzyskać ew. wskazówki
                czytelników forum . Ale bądż choć trochę obiektywny wspomnij ile płacisz co do
                tego że nie ma to nic wspólnego z minimum wynagrodzenia w Unii ( Polska też
                jest w Unii ) to prawie jestem pewien .
                Oczywiście możesz się obrażać urażać na ,,takie gadanie,, co cię to obchodzi
                nie Twoja sprawa itd, masz prawo wtrącają się Ci we finanse .
                Ale sam chciał oceniać remont i fachmanów na forum .Nię zamierzam ich bronić
                nabałaganili jest też pewnie kika ekip za skromniutkie wynagrodzenia muszą
                się zwijać jak w ukropie , aby zarobić a Ty mieszkasz może jeswzcze w
                remontowanym domu i już nie możesz się doczekać kiedy stąd w końcu pójdą , a
                może i oczekujesz standardu europejskiego . Jeśli tak wywal natychmiast za tą
                kasę ok. 80 Euro dziennie na głowę fachowca ( Unia Francja )
                w Polsce znajdziesz extra pracowników codziennie w czyściutkich drelichach i
                dwaj ludzie do tylko ciągłego zamiatania odkurzania etc.
                Podrawiam Pisz dalej to ewenement na forum takie pismo obrazkowe
                Jednych straszy innych rozbawia jeszcze innych skłania do myślenia i planowania
                remontu A o to w tym forum chodzi
        • Gość: ekipa.wawa@wp.pl Re: mój remont - i co powiecie? IP: *.chello.pl 22.11.05, 09:43
          Gość portalu: Justyna napisał(a):

> przestańcie sie czepiać o szczegóły.
          > Jestem pod wrażeniem że mogłeś odważyć się.
          > Będę czekać na nowe zdjęcia jak powstaje Twoje nowe mieszkanko.

Jestem prawie w idealnej zgodzie ze słowami Justyny nie czepiajmy się .
          Będę czekał na nowe zdjęcia . Nie jestem jednak tak doskonały ( dalikatność )
          jak Justna , to jest prawie pewne .Przepraszam za to wszystkich urażonych.
          Powodzenia ekipa.wawa@wp.pl
          • Gość: ekipa.wawa TERAZ MY OBRZYDLIWA OFERTA 1140 zł m2 domu IP: *.chello.pl 22.11.05, 10:16
            Witam Gazety ,,mruczą czasami,, o sensacyjnych zdarzeniach jak opisane
            ponizej dla mnie i kolegów budowlańców to raczej mało śmieszne stąd pozwalamy
            sobie na ofertę ( ja też potrafię pisać obrazkowo ) i podanie przyczyn w sposób
            obrazowy ( czy obrażliwy zobaczymy ) Z pewnoąsią sytuacja nie jest wesoła dla
            klienta i dla nas .
            więcej w folderze teraz Ny voila.pl/dtqtg/?1

Cytuję G.W.
            Przedsiębiorcy budowlani alarmują, że w Polsce - w kraju, w którym jest
            zarejestrowanych ponad 2,8 mln bezrobotnych - są coraz większe problemy ze
            znalezieniem fachowców, m.in. murarzy, tynkarzy, zbrojarzy, cieśli. To dlatego,
            że po wejściu Polski do UE tysiące z nich wyjechało do lepiej płatnej pracy w
            Irlandii, Anglii czy krajach skandynawskich.

We wczorajszej "Gazecie" pisaliśmy, że Polska Izba Przemysłowo-Handlowa
            Budownictwa i Polskie Stowarzyszenie Budowniczych Domów chcą po wyborach
            zabiegać o wpuszczenie do Polski firm zza wschodniej granicy. Organizacje
            oceniają, że na początek wystarczyłby kontyngent 15-20 tys. pracowników.
            Ponadto przedsiębiorcy zamierzają zwrócić się do urzędów pracy z prośbą o
            szkolenie bezrobotnych, a do rządu - by wsparł finansowo rozwój szkolnictwa
            zawodowego.
                • Gość: ekipa.wawa@wp.pl Re: TERAZ MY OBRZYDLIWA OFERTA 1140 zł m2 domu IP: *.chello.pl 23.11.05, 07:27
                  rikitikitak1 napisał:

> Coś mi się wydaje że autorem tego postu jest ekipa wawa i sama sobie odpisuje
                  > na swoje teksty.

No nie to jakaś paranoja ekipa ( piszący robi literówki , błędy ) moze pooasz
                  jeszcze tksty analizie grafologów. . To zatwarzające w sumie dość prosty remont
                  a tyle emocji ( temat autora i forum ) . Jakoś dziwnie nikt z formuowiczów
                  nie wspomniał , że taki remont jak na foto autora to dla wielu wielu P{olaków
                  bardzo poważny koszt w stosunku do przeciętnych dochodów . A jeśli już niema
                  wyjścia i muszą to zrobić , robią sobie sztuczne problemy , szujakają trochę
                  podświadomie win swoich frustracji spowodowanej niedosyatkiem kasy trochę
                  także u fachmanów. Zaczyna się cyrk , że drogo , że bałagan , że za długo , że
                  niedobrze . A w praktyce nic się z tego nie sprawdza . Wszystkie to możesz
                  wyregulować , za drogo weż innych ( lepszych tańszych ) bałagan robią dajez
                  ostrzeżenie i wywal fachman jak Cię leceważy , za długo zrób to lepiej .
    • gosiek70 Re: mój remont - i co powiecie? 07.12.05, 11:58
      A ja Ci dodam otuchy. Moja siostra miała podobną sytuację. Po 2-óch miesiącach
      ciężkiej pracy niemarkowej i może trochę bałaganiarskiej za to bardzo uczciwej
      ekipy zamieszkała w pięknie wyremontowanym nowoczenym mieszkaniu, ze wszystkimi
      bajerami, nie sypiącym się sufitem, gładziutkimi ścianami i sprawnie
      działającym oświetleniem, ogrzewaniem itd. To tylko kwestia czasu. G.
    • Gość: szaloona Re: a może by tak nie zatrudniać ekipy? IP: *.toya.net.pl 07.12.05, 17:38
      Dyskusja zmieniła tory i teraz nastąpiło wiliczanie którzy fachowcy zrobią to
      szybciej i lepiej. A może autor zdjęć wcale nie bierze ekipy remontowej?
      Przede mną remont i wcale nie zamierzam kogokolwiek zatrudniać. Z pomocą
      najbliższych poradzimy sobie z wygładzaniem ścian, ustawianiem ścianek
      działowych, układaniem paneli, kafelków i malowaniem.
      I być może mój remont będzie trwał 2 albo nawet 3 msc ale będę wiedziała, że
      wszystko jest dokładnie dopilnowane i nikt mi nie zachachmęci worka gładzi
      gipsowej :-)
      p.s. ja już spotkałam taką ekipę, która w 5 dni miała zrobić wszystko. Szkoda
      tylko, że te kilka dni zmieniło się w tygodnie :/ No ale rekalama ma swoje
      prawa...
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka