dom na wsi? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • czy może ktoś mieszka na wsi i buduje dom??? chodzi mi raczej o osoby, które
    na wsi mieszkają już od dawna.
    Interesuje mnie czy taki dom buduje się trochę inaczej.
    • Witaj,
      my zamierzamy, ale nigdy na wsi nie mieszkalismy, no zobaczymy, czy kasy starczy...
    • Gość: lamia68 IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 28.11.05, 15:11
      My sie wahamy z decyzją o takiej budowie. Odległość 20 km od miasta troche nas
      przeraża. A może ktoś ma dużo argumentów za takim rozwiązaniem ?
    • Gość: mif IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.05, 15:14
    • ja mieszkam na wsi i buduję tez dom , chętnie pogadam.
    • Gość: elżbieta IP: *.jmdi.pl 30.11.05, 14:55
      ekipa wawa znowu. Ja też mam w planach budowę domu na wsi . Twoje posty
      denerwują mnie rozwiń temat pochwl się zabawkami i pokaż , co planujesz rozbierz
      to do końca lub się zamknij.
    • napisałaś do mnie ??
      • nie sądzę, żeby napisała do Ciebie :), ale do tego trolla, który wszędzie się
        ładuje i za wszelką cenę chce sprzedać swoje "usługi".
        Ja mieszkałem w mieście i wybudowałem się na "wsi" 20 km od miasta. Czy buduje
        się inaczej? To zależy od tego, czy wokół powstaje dużo innych domów. Jeśli
        tak, to nie ma różnicy, bo ekipy i fachowcy są tak samo pazerni na kasiorkę jak
        w mieście (żeby jeszcze chociaż za tymi ambicjami finansowymi szła jakość).
        Budując się w mieście, gdzie masz parcelę i wokół kilkunastoletnie domu musisz
        wziąść pod uwagę wiele czynników takich jak chociażby sąsiedzi, którzy prowadzą
        już "uregulowane" życie i kręcąca się cały dzień betoniarka lub dochodzące
        stuki pewnie nie będą im w smak. Musisz poza tym uważać na takie "szczegóły"
        jak chodniki przy ulicy (żeby ich nie uszkodzić), śmieci (żeby nie walały się
        po działce, bo zaraz zleci się Straż Miejska) itd.
        Na "wsi" masz więcej swobody i mniej różnych akwizytorów, którzy co chwila chcą
        Ci wepchnąć jakieś pierdółki "niezbędne na budowie" ;-))

--
        Pozdrawiam
        Paweł
        • Gość: Ella IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.05, 19:56
          Rispetto, tego trolla to ja mam juz dość na tym forum :)
          • Gość: mif IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.05, 20:05
            Jak opuścisz z wątku, który podałem wyżej, dobrydom i jego literówki w nicku,
            to dość fajnie się to czyta. Kopalnia wiadomości o szukaniu działki, budowie i
            życiu na wsi.
            Teraz będę miał 3 sylwestra 25 km od miasta.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.